Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gran Turismo 5


AngerCZ

Recommended Posts

  • Odpovědi 4,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

To mi nerikejte ze to fakt maj kdyz klidne souhlasi s osobnim predanim, to je proste kravina non plus ultra. Kdyby nekdo na japonskym eBay nebo nekde v japonsku, to nejakej zamestnanec vynes a prodaval ale v Cesky Republice..? Tomu se mi proste nechce verit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

celejch 21,68 Km běhu jsem nad tím přemýšlel, jestli si budu okolo 17:00 vyzvedávat GT5, nebo pojedu domů s prázdnou

JUPÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ

Za tři hodiny budu mít v rukách GT 5 :D

2Rash: večer koukni na můj profil v PS3 :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

celejch 21,68 Km běhu jsem nad tím přemýšlel, jestli si budu okolo 17:00 vyzvedávat GT5, nebo pojedu domů s prázdnou

JUPÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ

Za tři hodiny budu mít v rukách GT 5 :D

2Rash: večer koukni na můj profil v PS3 :D

Tak ti to přeju aby to tak bylo a pamatuj, je samozrejme cas na " zalohu hry "...... co kdyby.... :-))))))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč listovat v položkách XMB na stejšně místo ukázek přímo ze hry? Intro, menu, nějaký závod, replay, hm?

Protože to netočil on, ale někdo jinej, koho má ve friend listu? Já bych šel taky hned hrát a hodil video třeba až potom, co si hru pořádně ošahám po těch 6ti letech čekání :)

tekken ukaz compare trophies :)

Netočil jsem to já :) A trofeje podle všeho ještě nejsou na PSN aktualizovaný, takže tam pro Gt5 nebudou.

Jinak další video v HD http://www.youtube.com/watch?v=q9J-1H3luYA

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já vím, žes to netočil ty ale pokud není záběr ze hry pak mě listování nějakými položkami, které se určitě nechají snadno změnit, rozhodně nepřesvědčí o tom, že někdo má GT5tku v rukách. Já chodím spíš na GTplanet ale taky už bych si zajezdil po tom šestiletým šílenství na fórech :o)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Protože to netočil on, ale někdo jinej, koho má ve friend listu? Já bych šel taky hned hrát a hodil video třeba až potom, co si hru pořádně ošahám po těch 6ti letech čekání :)

Netočil jsem to já :) A trofeje podle všeho ještě nejsou na PSN aktualizovaný, takže tam pro Gt5 nebudou.

Jinak další video v HD http://www.youtube.com/watch?v=q9J-1H3luYA

A jestli to GT chce Firmware 3,50 náhodou nevíš?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu