Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gran Turismo 5


AngerCZ

Recommended Posts

Potká to každou hru je to jen otázka času bohužel, a možná i bohudík.....

spíš bohužel... tobě by se líbilo kdyby ti nezaplatili za práci co jsi udělal ? :) měli by jsme vývojáře podporovat, teda aspoň ty poctivý a dobrý !! GT5 by si měli povinně všichni koupit a třeba takový CODka který se flákaj a dělaj to jen jako další datadisk... by se měli buď stáhnout a nebo nekupovat !! za stažení ta hra stojí ale takový šmejdy peněžně podporovat nebudu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 4,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

tak to by mě zajímalo proč jsou ty servery spuštěný.. to přece musí stát peníze ne ? :D asi Yamauchi a celej polyphony tým slaví a dávají si na nějakým serveru závody :D po 6 letech makání si mohli konečně oddychnout a můžou si ten výtvor užít... :)

Jo, a pak tam uvidej rybaka a dalsi typky z CR jak tam zavodej a asi se budou nemalo divit ze to uz nekdo ma :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za mě jen jedno, stále nevěřím, že je to Full, protože už jen s toho důvodu, že takhle dlouho tajili vůbec datum vydání, a jestli to teda je FULL tak dotyčnému to vůbec nezávidím ani nepřeju!!!! Jsi wocas, kterej krade, tak proč ti to přát???!!!! A jestli to je Collectors Edice, nafot KRABICI-MODEL-APEX KNIHU atp ???? Hmmm??? Zdar....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no neni to zrovna fér vuči ostatnim ja jsem taky trochu rozhořčenej,a zajimalo by me kde to prodejce vzal protoze obchodum a sony se to určitě moc libit nebude že se na nich někdo takhle přiživuje,je to docela troufalost takhle na aukro,ja bych si to nedal teda.Jinak ani nic na hernich magazinech a tak,jako vzdy jsou pozadu,jsem zvedav kdy se o tom někde objeví zprava kdyžtak hodte odkaz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://www.youtube.com/watch?v=n0vYu5_3Ut8


Intro
Teď nevím, kde bych začal.
Moje dojmy jsou skvělé, grafika chování auta super.
Je to ale strašně rozsáhlý.
Pořád mě někdo bombarduje s otázkama.
Auta jsou rozdělený na premium a na standart.
Pohled z kokpitu je pouze u těch premium.
Co se týče tratí, na videu nejsu všechny.... měly by se ještě nějaký postupem času otevřít.
Co se týče multiplayeru, tak o něm zatím nic nevím, protože se zatím připojit nedá.
Nedají se ani synchronizovat trofeje.
ještě k ovládání auta.
mám volant logitech driving Force GT a citlivost je úžasná. první, co jsem udělal bylo, že jsem vypnul všechny asistenty a začal jezdit.
Musí se opatrně na brzdu, protože s vypnutým ABS se kola strašně lehce zablokují. To jsem jezdil s mazdou Mx5.... pak jsem zkusi Mercedes SLS AMG a s tím mi nešlo brzdit vůbec :D

Mám toho nějak plnou hlavu...
napište otázky a já vám na ně budu postupně odpovídat...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak asi ty zvuky jaky jsou v porovnani s Prologue.. zkus najit nejaky auto ktery v prologu je a porovnat a potom jeste jestli to pak budu moct hodit na GTP prelozeny :)

EDIT: mozna kdyz by si se zkusil podivat do nejakych ten expert events tak by tam mohly byt trate ktery prave jeste nejsou odemkly.. tu Spa proste musime najit :D

EDIT 2: Joo a co ty animace otaceni volantu? Je to teda 900 nebo stejny jak v prologu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kouknu na to ještě

Začíná se na levelu0

za každej vyhranej závod se dostává credits a tím se postupně zvyšuje level...

mno a čím vyšší level, tím lepší závody a taky i těžší z lepšíma autama atd....

mám zatím odjeto pár závodů a mám level 5

Ještě nemám k těm závodům přístup... nedá se ani podívat co za závody tam jsou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu