Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gran Turismo 5


AngerCZ

Recommended Posts

  • Odpovědi 4,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

mno teď uploaduju video:

výměna oleje :D

a ukázku fungování toho head trackingu na trati Chamonoix nebo jak se to píše za sněžení s autem WRC

Jinak ten head tracking funguje bezvadně.... ale jen z pohledu z interiéru, tudíž jen u premiových aut. Jsou u toho široký možnosti nastavení

rashi.... kdyžtak mi napiš klidně ještě něco, co by chtěli z GT planet.... já se tam v tom nějak nevyznám a jak uploaduju, tak se mi ty stránky strašně pomalu načítají a popravdě nevím co dřív :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sem myslel ze jezdis z pohledu kokpitu :D No jeste bych se vratil k tem tratim nevim jestli si to cetl.. ze u te signature edition kterou by si mel byt je prece ten Apex Magazine a tam by mel byt seznam trati.. zkus se jenom rychle po te Spa podivat. A pak jeste Drag zavodeni jestli tam je.. pry by mohlo byt nekde ve 3rd Driving School

EDIT: a jeste pry se podivat nebo spis ukazat modely Ferarri a Lamba. Mozna by si to nemusel uploadovat v tom 720 at to zbytecne netrva.. tech 480p uplne bohate staci ale jak myslis

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jasny taky uz sem na GTP rikal ze musim jit spat. tak zatim diky za info a kdyztak potom zitra dej vedet az budes mit natoceny ty ferarri s lambama a pouzity auta a drag racingy a obecne to menu.. je toho jak nasranyho verim :D

Tak zatim diky a mej se zatim.. dobrou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hra je na jednom disku, rybák má doma 3 kopie... "lucky bastard" :D

MOH, a COD:BO chtěl také vyšší fw a hackeři to obešli úpravou, EBOOT.bin, tak snad to bude stejné i u GT5 :)

já si tuhle hru klidně koupím, ale abych nemusel upgradovat, o to mi šlo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak, takovou dobu se na to každej těší, a pak jste většina tak z toho vyplácaná, že si to největší natěšení zkazíte tím, že tady koukáte na videa a chcete všechno vědět, hmmm smutné, tak už si pak jen kupte hru a hrejte, bez toho pocitu pořádnýho natěšení se... Jinak nechápu, proč se mě mazaly příspěvky,ale to už je jedno, prostě mě nejde do hlavy, jak někdo může už tu hru mít, když je teda datum stanoven v Evropě na 26.11.!!! A jestli už SONY dalo odstranit náký video, tak tomu dotyčnému přeju,aby to nemělo větší dohru, protože jestli hru získal nečistou cestou, tak já osobně bych se s tím tady rozhodně neukazouval a nerozšiřoval videa atak... tot můj názor, a jestli to někomu vadí, fajn, napište mě SZ a ja už sem víckrát nevkročím :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

porad jenom remcáš...

co jsem slyšel, tak GT5 se lisuje pro EU unás (někdo píše v Rakousku), takže nevim co je nepochopitelny na tom, že se pár CD někam zašmelilo.

Však to já chápu a rozumím tomu, ale jde mě o to, že kdyby jsi to ZAŠMELIL TY - tak nevím no - to by jsi se tady s tím takhle roztahoval??? Já osobně bych měl strach už jen z toho, že by za to mohl dotyčnej mít velký nepříjemnosti... nic víc.... Přece mě nikdo nemůže tvrdit, že je to OK, když hra není oficielně na pultech....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

GoW3 se začalo prodávat 10 dní před oficiálním vydáním, stejně tak i třeba MW2... prostě to uniklo a Sony s tím nic neudělá. Pokud vás to nezajímá, tak si počkejte na oficiální vydání (26.11.). Akorát je vidět, že od Sony jde jen o podělanej marketing a chce z lidí před Vánocema vytřískat víc peněz. Tu hru by mohla určitě už dávno prodávat :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem rád, že se můžu kouknout na novinky a z omrzení tohohle gigaautosvěta nemám strach, stejně to pak budu hrát měsíce a roky, Prologue ještě jednou tejdně dám a to ho mám tři roky a proti plný GT5 je desetinovej.

Přesně tak velebnosti...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Však to já chápu a rozumím tomu, ale jde mě o to, že kdyby jsi to ZAŠMELIL TY - tak nevím no - to by jsi se tady s tím takhle roztahoval??? Já osobně bych měl strach už jen z toho, že by za to mohl dotyčnej mít velký nepříjemnosti... nic víc.... Přece mě nikdo nemůže tvrdit, že je to OK, když hra není oficielně na pultech....

Chápu tvoje rozhořčení.

Hru jsem získal čistou cestou.... ukrást bych si ji netroufnul.

Nemůžu za to, že byla k prodeji. A nekoupit ji :?:

Věřím tomu, že kdyby jsi na to přišel taky tak jako já a měl by jsi možnost si jí koupit, tak to taky určitě uděláš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neříkám, že jsi ji ukradl, bo to by asi napadlo opravdu jen v...a , ale nechápu co je za problém, jestli byla již možnost koupě někde od výrobce, proč se s tím tak se... a tu hru už nepustěj, když na to tak každej mrtě čeká.... Už se na ni opravdu moc těším...:?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu