Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gran Turismo 5


AngerCZ

Recommended Posts

  • Odpovědi 4,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

rybaku zeptam se... prijde mi ze je tam nejak malo aut .. to mas vybrane jen na svuj lvl a ostatni nejsou zobrazeny nebo jak ?

tak napr. bmw 6 aut, lambo/mercedes dost podobne, alfa romeo 4 auta, renault 2 auta...

prijde mi to ukrutne malo.... to je opravdu "complete" list z tech znacek co jsi ukazoval ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Primátor3: když se bude na aukru prodávat kradený BMW a ty ho koupíš, taky ti ho eventuelně zabavěj...;) tohle není jednoduchá situace na řešení..

To je sice naprosto mozny, ale nemeni to nic na tom ze tys neudelal sebemensi prestupek a nic si neporusil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

rybak jak je to s vizuálním tuningem? lze na taková ta klasická tuningová auta jako mistubishi lancer evo, subaru impreza, nissan skyline apod přidávat třeba bodykity, spoilery, sání, kapoty apod? jeden čas se spekulovalo, že by to tam mělo být...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Thumbs DOWN pro Sony a pro Youtube (ze se podrizuje).

Pokud tu je nejaky pravnik, rad bych slysel jasne, co tam muze porusovat autorsky zakon - mozna hudba? Prijde mi to uplne stejne, jako kdybych si nechal postavit barak (nebo bych koupil hotovy barak), nasledne bych jej vyfotil, dal foto na net a dana firma, od ktere bych ho mel, by nasledne kladla natlak na mne/na provozovatele fotoalba, ze je nutne obsah smazat, ze porusuje jejich autorsky zakon - vzdyt je to preci hovadina. Hra na PC neni film! Neni prece zakazano si ji natacet! Co se tedy smi a co nesmi nahravat? Nejsou ty autorske zakony trochu gumove?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

An: Pokud se nemylim, tak na krabickach a nasledne i nekde v licencnich podminkach je uvedeno, ze se zadna cast materialu nesmi jakkoliv sirit, verejne promitat atd. atp. Nemam tu u sebe zadnou hru, abych se podival, ale tusim, ze na krabicce vzadu na druhe strane je neco v tom smyslu. Takze poresene to mozna maji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já nechápu, že se tu pořád pouštíte do siláckých řečí, že je to všechno košér a v pořádku. Licenční nebo autorské právo je tak složitá věc, že o tom jsou sáhodlouhé rozbory a nějaké přirovnávání k fotkám nedostavěného baráku je úplně mimo mísu. To se na mne nezlobte.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koupim si novou originalni hru. A nevim proc by jsem si ze hry nemohl udelat video, ktere potom vlozim na YOUTUBE. Samozrejme, ze ted SONY remca, protoze se videa ze hry objevila jeste pred VYDANIM hry... Kazdopadne po vydani hry mi nema kdo ZAKAZOVAT si delat videa a sirit po Internetu, nebot jsem ji radne koupil a hra je mym majetkem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já nechápu, že se tu pořád pouštíte do siláckých řečí, že je to všechno košér a v pořádku. Licenční nebo autorské právo je tak složitá věc, že o tom jsou sáhodlouhé rozbory a nějaké přirovnávání k fotkám nedostavěného baráku je úplně mimo mísu. To se na mne nezlobte.

Kdyz jsou tak slozite a kdyz tak rad napadas moje prirovnani, tak mi tu ty rozbory (alespon v kostce) povez kamarade.. Miluju, kdyz nekdo dela chytreho, ale ve vysledku nevi o nic vic, nez ja. Delat chytreho je jedna vec - byt chytry je vec druha. Pokud o tematu opravdu neco vis, tak nam tu o tom neco povez (ostatne sam zadam, at nam nejaky pravnik vec vysvetli). Pokud nic nevis, tak mlc a nenavazej se do mych teorii nebo prirovnani.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sejvi a to je právě naprostý omyl člověče. Něco si o tom přečti, než tu začneš psát takové hlouposti. Hra není tvým majetkem. Pouze jsi dostal licenci k tomu, že ji můžeš používat tedy hrát. A ta licence...věř nebo ne....může být jakkoliv časově, prostorově či jinak omezena. To je na libovůli vlastníka....tedy SONY.

To Anonymous: jediný, kdo tu dělá chytrého..jsi ty....porovnáváš jablka s hruškama a biješ se v prsa, jak je to vše v pořádku. Tomuhle přirovnání s barákem se musí smát i student střední školy, co má v právu základní smlouvy obchodního a občanského zákoníku. Bohužel to tak je a můžeš se rozčilovat jak chceš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu