Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gran Turismo 5


AngerCZ

Recommended Posts

  • Odpovědi 4,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Sejvi a to je právě naprostý omyl člověče. Něco si o tom přečti, než tu začneš psát takové hlouposti. Hra není tvým majetkem. Pouze jsi dostal licenci k tomu, že ji můžeš používat tedy hrát. A ta licence...věř nebo ne....může být jakkoliv časově, prostorově či jinak omezena. To je na libovůli vlastníka....tedy SONY.

To Anonymous: jediný, kdo tu dělá chytrého..jsi ty....porovnáváš jablka s hruškama a biješ se v prsa, jak je to vše v pořádku. Tomuhle přirovnání s barákem se musí smát i student střední školy, co má v právu základní smlouvy obchodního a občanského zákoníku. Bohužel to tak je a můžeš se rozčilovat jak chceš.

Nenecham se tu od tebe urazet. Nerikas vubec nic k veci, presel jsi k primemu urazeni a napadani. Neustale omylas, jak je muj post k smichu, ale sam jsi neprinesl nic noveho do teto problematiky - tudiz jsi ubohy. Dalsi tve posty budu mazat a hodnotit bodama - ber toto jako pratelske upozorneni predem. Jestli mas nejaky problem nebo komplex (tak to zatim vypada, jsi evidentne dost nevyrovnany), tak si o tom muzeme popovidat po PM, nebudeme s tim spamovat zde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Anonymous: Jasně jsem napsal k věci, že si kupujete licenci ne hru. A každý, kdo do toho trošku vidí, nebude psát něco o stavění baráku a dávat to do souvislosti se softwarem a licencemi na něj. Když o tom nevím ani to málo, tak to tu nepíšu a už vůbec ne jako moderátor. Absurdní je už to, že tady stále a dokola spamujete (a to i moderátoři včetně tebe samotného) forum, že je to vše v pořádku a strašně se tomu divíte, že sony maže videa nebo o to žádá. Pořád dokola. Takže až začneš udělovat body, tak začni u sebe a laskavě tu nevyhrožuj.

Já se prostě sony nedivím. To je můj legitimní názor, stejně jako tvůj, se kterým nesouhlasím a napsal jsem proč. Pokud mne za to hodláš postihovat, tak jsi s prominutím p*****c.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužel ten člověk, co tu psal a byl smazán má pravdu. My si nekupujeme hru, ale pouze licenci k její hraní, je to to samé jako když si můžete koupit pouze licenci k Windows odkudkoliv systém stáhnout i z warezu a pak tu licenci použít. Já to taky tak dělám u svých softů, soft se může volně šířit po netu, to je mi fuk, jde mi o licenci kterou k tomu prodávám. A s těmi videi je to obdobné jako u těch filmů, opravdu se nesmí dělat pokud je to zahrnuto v licenčních podmínkách. Jsou ale výjimky, kde to dovoleno je, tuším, že The Sims apod a hry kde jsou přímo video editory, většinou je to ale ořezané taky na nějaký časový úsek. Neznám, ale licenční podmínky GT5, takže nevím jak je to tam. Každopádně, nejsem právník jsem informatik :D a píši jen vlastní zkušenosti.

edit: Abych ještě doplnil proč to tak je, když to většině lidí může přijít jako fraška. Ty videa, loga v těch hrách, v tomhle případě AUDI, FERRARI atd. nebo samotné SONY a PS3 může být v tom videu zneužity a poškození, prostě někdo udělá video ze hry a nastříhá tam nějaké materiály které té značce můžou uškodit a to je kámen úrazu a oni se chtějí pochopitelně bránit. Pak je tedy otázka proč mažou videa, které nic takového nedělají, no protože se na ně asi nikdo nedívá a preventivně to dělají :D Záleží opravdu na firmě samotné zřejmě, u mnoha softweru, her to nevadí, některým bohužel zjevně jo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Samot2: pozor, ať ti tu anonym neuděluje bodíky za to samé, co dělá on sám....prostě kultura tohoto fora jak vyšitá.

Ano, neznáme naprosté a přesné znění oné licence Přesto jsem naprosto přesvědčen, že sony na toto má plné právo a je jen na ní kolik a jakých prostředků použije k tomu, aby plnou hru a její kvality (které daná videa z údajně plné verze prezentují a mohou poškodit) uchránily až do data vydání. Až něco vyrobíte, vrazíte do toho desítky milionů dolarů a budete svázání mnoha a mnoha smlouvami a licenčními podmínkami (nepochybně i sony sama musí řadu z nich dodržovat), pak tu něco můžete psát o tom ,co je správné a co správné není.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pak by to problém být neměl, ovšem ty videa by musel nahrávat v tom editoru, z něho se to rovnou i uploaduje určitě, takže všichni mají jistotu, že zneužité to nebude. Jim, ale teď hlavně bude vadit, že je to před datem vydání. Což, je ale jejich problém!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud jsem si stačil všimnout....ta videa rozhodně nevypadají, že by byla nahrána přímo z gt, ale kamerou namířenou na tv. Ale to je teď podle mne naprosto jedno. SONY nejspíš vadí jakékoliv zveřejňování videí z údajně oficiální konečné a prodejní verze GT5 před datumem vypuštění. A asi je jedno, jestli budou nahrány v HD nebo v SD, kamerou či uploadnuta přímo z GT. Ikdyž....i mně by vadilo rozlišení, které dává možnost výroků "ježíš....to vypadá jak GT4". Ne tak PD nebo přímo SONY. A kdoví, jestli ta fíčura pro upload videí vůbec zatím funguje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je dobre... doufam ze vsichni vochcankove budou mit smulu a my poctivci si tuhle pecku poradne uzijem...

jinak diky rybakovi za info...

Uz ted je bud primo hotovy nebo koncept spoofu verze, takze si vy nenavistny muzete treba strcit prst do .. krku, ale nijak vam to nepomuze :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě se zdá, že jsem někde četl 27. amerika a 30. evropa, jistý si ale nejsem co se týče GT5 ničím :D Jinak s tou 3.50 se to dalo čekat..

já mám zase právě dojem, že jsem četl 26. 11. ale nevím pro koho jestli jen pro US nebo jen pro EU nebo pro všecky dohromady... těžko říct...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje první dojmy ze hry...

Čekal jsem osobně teda větší "wau efekt". Nevím proč, ale v GT5P mi přišla grafika líbivější, stíny jsou slabší, interiéry... no oproti autům z Prologue celkem chudý a nudný. Za to déšt vypadá hodně pěkně. Těším se jak se poprali s přechodem dne a noci. Jinak pocit z jízdy dobrej, jízdní model je oproti GT5P dost pozměněnej, bohužel AI už o moc ne...

Licence jsou klasický - stop na 200 mětrů, základy zatáček - jako ze starejch dílů, takže celkem pohodička a řekl bych, že nebude moc dlouho trvat je všechny dojet na zlato.

Menu kariéry mi přijde zbytečně moc chaotický a přeházený, To mohli určitě udělat daleko líp. Škoda že jde nastavit jen barvu a pozadí.

Loadingy... příšerně dlouhý! a instalace na disk nic neřeší.... je ale libovolná, tak aspoň nemusíte zabírat místo.

No uvidíme co dál, ale prozatím to na mě moc dobře nepůsobí :(...

já mám zase právě dojem, že jsem četl 26. 11. ale nevím pro koho jestli jen pro US nebo jen pro EU nebo pro všecky dohromady... těžko říct...

Oficiální není nic...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tekken90: nešlo by udělat krátký HD video ? (ne mobilem atd.) ať máme nějakou představu.. :)

HD bohužel nemám jak, ale natočil jsem video z High-Speed Ring s Nissanem Gt-R. Bohužel kvalita není nic moc, dal jsem to prozatím na YT, případně pak zájemcům pošlu link na nějakej fileserver, kde hodím původní video. Jinak zrovna okruhy, které jsou v prologue, tak vypadaj dost k světu, stejně tak ty, které se jedou v dešti, to je prostě nádhera :)) Ale třeba Tsukuba se mi jeví jako nedodělaná ://

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

NO hele, hru jsem zatím moc neprojížděl, ale auta se budou postupem odemykat, taky záleží na levelu jezdce. těch aut tam je přes 1000. Jinak celkem povedenej je editor, i když má dost omezený mžnosti, což se ale dalo čekat, protože počítat s tím, že bude maximální volnost a budeme si dělat, co chceme, je naivní, třeba v GT6... :) Dá se ale okruh rozdělit na úseky, těm se pak nastaví počet zatáček, jak ostré by měly být, atd a úsek se podle toho sám vygeneruje - náhodně. takže ej to spíš takovej Random editor, ale potěší :) Nalákat určitě můžu na závodění v dešti, noci a ve sněhu - to je totiž naprosto luxusní, hlavně ten déšt. Monzu v dešti jsem si opravdu užíval, takhle nádhernou grafiku jsem nečekal :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu