Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gran Turismo 5


AngerCZ

Recommended Posts

Nee nee to ne, to prosim at neni pravda ze to zase bude pruser, dyt je to nejocekavanejsi hra na PS3 proboha. Dyt takhle kazda hodne ocekavana hra na ktery se dela silenej ranec let dopadne spatne, tak co se sakra deje..?

Ono se ve skutečnosti neděje nic. Jen určití lidé (sami si sáhněte do svědomí), včetně herních novinářů a samotných tvůrců hry, rozpoutává mnohdy nerealistická očekávání. Pak samozřejmě přijde zklamání (nebop přesněji vystřízlivění), kdy hra není "druhý příchod Krista", ale "jen" skvělá a zábavná hra. Tohle dnes bohužel platí u většiny "větších" her dneška, vzpomeňte si na Mafii II. Také skvělá hra, kterou bylo radost hrát, ale přehnaná očekávání (a nablblé kecy tvůrců) jí docela shodily.

Minulé díly také byly lepší hlavně po technické stránce, jinak šlo víceméně o to samé. Samozřejmě, vymyslet něco nového na stále stejné téma (pořád závody, že?) je skoro nemožné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 4,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

No teda ale ten model poškození to nic moc. Dá se pochopit že nebyla priorita udělat super realistický model poškození a ani by mě to nevadilo, ale najet ve 180 km/h čelně do zdi a ani jsi nerozbít čelní sklo, to je trochu divný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

lepší udělat jednu věc pořádně než 10 na půl jako v tomto případě...

To zcela nepochybně. Ale i to je příznak dnešní doby. Dnes se raději udělá víc věcí napůl, jen aby v press materiálech byly seznamy "features" delší. A bohužel, hráči sami na tuto hru přistupují.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano standard a premium proti sobe normalne zavodi. Jinak to ze sou lidi zklamani je jenom jejich chyba.. nevim co by jeste tak hlavne od grafiky cekali.. pred mesicem sem si po roce zapl Prologue a pred tim sem hral Shift a Dirt 2 a porad to byl rozdil nekolika trid! Ten hype asi dela svoje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já osobně teda taky nechápu, jak někdo může s takhle méně kvalitního natočenýho videa usoudit, že je to hnus grafika atp.

Co se ničení aut týká, tak jestli vám jde jen o to, tak si kupte Destruction derby a je to, přece tady jde hlavně o čistou jízdu, nebo ne???

Jinak dnes jsem koupil konečně Logitech Driving Force GT , tak už nezbejvá, než to tech pár dní vydržet a jedéééém :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rash182: Hype urcite dela svoje, vsichni od toho cekaji zazraky a pak jsou zklamani, i kdyz treba stejne lepsi simulator neni. Na druhou stranu se ale neni cemu divit, kdyz nejen nezavisla media (ktera bohuzel casto hru hypuji a pak to prave dopada spatne), ale i samotni vyvojari se chlubili, jak strasne genialni a prevratne vsechno je. A v takovem pripade uz to zase tak omluvitelne neni. Pokud slibuji dokonalost, ma byt dokonalost, i kdyby se meli na hlavu postavit...a nejen to.

Cimz teda nerikam, ze na hre je neco spatneho (sam jsem na ni zvedavy), nebo, ze od toho kazdy ceka zazraky, ktere by teoreticky cekat nemel, ale kdyz uz ty zazraky slibovali sami vyvojari, pak se vubec nedivim, ze je porad nekdo nespokojeny a chyby omlouvam hur. Byt je to skvela hra.

Holt si tak trochu sami nakakali na hlavu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

podle toho co čtu ... je GT5 pouhé tech DEMO ... zklamání které jsem opravdu nečekal ... 200aut ... skoro žádné poškození editor map aby se neřeklo grafika gameplay nijak extra oslňující oproti replay ... jsem zklamán ... ale i tak mám v plánu kupit na chvíli ps3 vyzkoušet a pak bye ps3 :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já netvrdil že je grafika hnusná, jen že není na takové úrovni jakou by exclusive for ps3 gamesa mohla mít... a dal mi nejde o to že se auta pořádně nedají sešrotovat ale jde mi o to jak už tu někdo psal... když nabourám ve 150 čelem do zdi tak se v podstatě nic nestane, jen se trochu pomačká a upadne nárazník..a to mi příjde trapný, to tam rači neměli dělat žádnej model poškození, akorát zabili čas totální blbostí..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

stejně si to tady všichni koupíme, tak proč to řešit... :D osobně se těchto předčasných závěrů vyvaruju a kritizovat začnu až po zahrání, třeba nakonec nebude co... grafika je to poslední, co bych u závodní hry potřeboval mít dokonalé

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty asi jenom závidíš co? lidem co nejezdí z kokpitu je rozdělení na premium a standart naprosto ukradené...

co to zas meleš? závist?!? wtf? :lol: :roll: no coment

ono pohled z venku u GT je hrozně moc statickej pro mě naprosto nepoužitelnej ... v GT5p jsem jezdil jedině z kokpitu ... ;)

prostě se nedá říct že GT5 má 1000aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já nevím co tu panikaříte.. :D Prý se jedná o verze pro recenze, kterou nyní kámoš také obdržel.. V tom balíčku dostal i dopis, kde se o tom Polphony Digital rozepisuje. Tato verze hry je takřka jako originál, jen v ní ještě není doladěná grafika na maximální detaily, není v ní full crash model a celkově jde spíše o předvdení co hra umí, než jak bude vypadat. Takže asi tak. Jo mimochodem, kolik jste za to dali? Zaplatit 1500 za takovej šmejd.. :D Sorry kluci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu