Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gran Turismo 5


AngerCZ

Recommended Posts

Já nevím co tu panikaříte.. :D Prý se jedná o verze pro recenze, kterou nyní kámoš také obdržel.. V tom balíčku dostal i dopis, kde se o tom Polphony Digital rozepisuje. Tato verze hry je takřka jako originál, jen v ní ještě není doladěná grafika na maximální detaily, není v ní full crash model a celkově jde spíše o předvdení co hra umí, než jak bude vypadat. Takže asi tak. Jo mimochodem, kolik jste za to dali? Zaplatit 1500 za takovej šmejd.. :D Sorry kluci

Může to někdo potvrdit? To by byla hodně skvělá zpráva.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 4,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tady je jasnej důkaz toho, že se jedná o novinářskou verzi.. (toto je video z Best buy store, kde je crash model na uplně jiné úrovni (a to je demo!), než to co tu postoval tekken). Také jinak minimálně, to, že tam není hotovej crashmodel je pravda, protože tohle video vypadá daleko lépe, než to co tu je ukazované z údajné plné verze.. Také jsem si všiml toho, že se od kol rozhodně nekouří tak jako tomu je u tohoto dema.

- přímo žluté lambo

Mimochodem sám Yamauchi říkal, že de auto dostat do nepojízdné kondice (podařilo se Vám to?). Nemyslím tím vzhledem, ale co se týče chování auta?

Je to jasná novinářská verze, které jsou vždycky takové..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kšunt? :D Pořád je ta novinářská bezkonkurenční.. Ale nejsem mluvčí polyphony.. :D Podle mě to bude asi tím, že se dostali do časového skluzu.. Pro novináře ta hra musí být prakticky připravená klidně půl rok dopředu.. Těžko říct. Spíše to je možná i o tom, aby novinář posoudil hru z pohledu kariéry, než co se týče grafiky.. Nevím. Zase na druhou stranu si říkám, že jestli už lisujou (jako že určitě), pak nechápu proč by rovnou neposílali ty vylisované nové kousky.. Fakt nemám tušení. Ale ten kámoš, co mě volal by si nic takového nevymyslel. Takže mu věřím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co to zas meleš? závist?!? wtf? :lol: :roll: no coment

ono pohled z venku u GT je hrozně moc statickej pro mě naprosto nepoužitelnej ... v GT5p jsem jezdil jedině z kokpitu ... ;)

prostě se nedá říct že GT5 má 1000aut

jak zas? hodně lidem je tvůj názor na to, že je pohled z venku statickej taky ukradenej, takže se hezky vrat ke své Forze... i tak je 200 aut hodně a těch 800 navíc jako zpestření není tak špatné...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenom je zvlastni, ze ta verze pro novinare je v ty hezky krabicce s bookletem a barevne potisklym BD a je nerozeznatelna od retail verze, jak tu postoval foto treba rybak z toho aukra...

Vetsinou to byvaj jen bily promo BD v normalnim obalu na CD, vite co myslim...

Dotaz: Je tam manualni prevodovka se spojkou jako to bylo treba ve Forze tj. i na gamepadu ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kšunt? :D Pořád je ta novinářská bezkonkurenční.. Ale nejsem mluvčí polyphony.. :D Podle mě to bude asi tím, že se dostali do časového skluzu.. Pro novináře ta hra musí být prakticky připravená klidně půl rok dopředu.. Těžko říct. Spíše to je možná i o tom, aby novinář posoudil hru z pohledu kariéry, než co se týče grafiky.. Nevím. Zase na druhou stranu si říkám, že jestli už lisujou (jako že určitě), pak nechápu proč by rovnou neposílali ty vylisované nové kousky.. Fakt nemám tušení. Ale ten kámoš, co mě volal by si nic takového nevymyslel. Takže mu věřím

plnou hru bych si představoval jinak ... kolik toho naslibovali tolik toho splnili ale napolovic... bezkonkurenční? jo od tebe to chápu budiž nemám chut se o nečem hádat

jak zas? hodně lidem je tvůj názor na to, že je pohled z venku statickej taky ukradenej, takže se hezky vrat ke své Forze... i tak je 200 aut hodně a těch 800 navíc jako zpestření není tak špatné...

slibovali 1000 aut ... nakonec tu mám 200 aut + 800 bez kokpitu a pořádného poškození ... spestření? většina si bere pouze premium což chápu

co tu pleteš forzu ?!? bavím se tu o GT a ne o forze navíc pro mě není nejlepší závodní hra0 forza ale PGR4 ;)

Nějak se mi to taky nezdá...

Kdyby to byla novinářská verze, tak to snad musím být někde napsaný

Celej disk i booklet jsem podrobně prozkoumal a nikde není ani náznak, že se jedná o nějakou nestandartní verzi hry.

kdo ví možná bude i premium verze GT :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nějak se mi to taky nezdá...

Kdyby to byla novinářská verze, tak to snad musím být někde napsaný

Celej disk i booklet jsem podrobně prozkoumal a nikde není ani náznak, že se jedná o nějakou nestandartní verzi hry.

Teď jsem mu volal a říkal, že to vše vypadá jako retail, ten dopis dostal stranou.. Možná se jedná o ty standartní žvásty, které se objevujou v demech. Ve finále pak stejně půjde o to samé.. Nevím.

Závorka: Já opravdu nevím o co ti de.. Hru si nehrál, vše co si napsal v posledním příspěvku se vědělo před půl rokem.. Tak jaké pak nesplněno?? :D Prostě snad mě tu nechceš přesvědčovat o tom, že je na trhu momentálně něco lepšího (mluvím o přímé konkurenci jako Forza, né o specializacích, mimohchodem F1 2010 s tím novým patchem jsou opravdu super..). :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

plnou hru bych si představoval jinak ... kolik toho naslibovali tolik toho splnili ale napolovic... bezkonkurenční? jo od tebe to chápu budiž nemám chut se o nečem hádat

slibovali 1000 aut ... nakonec tu mám 200 aut + 800 bez kokpitu a pořádného poškození ... spestření? většina si bere pouze premium což chápu

co tu pleteš forzu ?!? bavím se tu o GT a ne o forze navíc pro mě není nejlepší závodní hra0 forza ale PGR4 ;)

kdo ví možná bude i premium verze GT :lol:

Jenizcech má pravdu, o tomhle se dávno vědělo a kdo čekal ve finále něco jiného tak musel být dost naivní... a v rámci možností je ten model poškození dost povedený... záleží hodně na automobilkách kolik vývojářům povolí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenizcech má pravdu, o tomhle se dávno vědělo a kdo čekal ve finále něco jiného tak musel být dost naivní... a v rámci možností je ten model poškození dost povedený... záleží hodně na automobilkách kolik vývojářům povolí...

Tohle není o očekávání. Závorka je ten typ člověka, kterej prostě nemá rád GT. Pravděpodobně to začalo v době okolo GT1 nebo GT2, kdy na PC nic nebylo a on z toho byl flustrovanej. Tudíž to GT nikdy neodpustil a neplánuje to udělat ani u pátého dílu. BTW Nemá ani PS3, takže nechápu co tady řeší.. :wohow:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono jde taky o to že na papíře vám různý věci vadí a připadají vám docela zásadní ale když hru potom spustíte tak to nemusí být tak hrozný.. mě to snad už v pondělí přijde (místo včerejšku.. děkuji česká pošto). I když mě třeba vadí že nějáký auta nejsou premium (Veyron, RUF Yellowbird) a nějáký nejsou vůbec (F50, Diablo) tak to pořád bude určitě něco co mě díky online v pohodě zabaví až do GT6. Už se těším na nějáký turnaje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle není o očekávání. Závorka je ten typ člověka, kterej prostě nemá rád GT. Pravděpodobně to začalo v době okolo GT1 nebo GT2, kdy na PC nic nebylo a on z toho byl flustrovanej. Tudíž to GT nikdy neodpustil a neplánuje to udělat ani u pátého dílu. BTW Nemá ani PS3, takže nechápu co tady řeší.. :wohow:

no dovol?

nejsem ty ... tvoje kecy typu Forza má grafiku jak z ps2

ke GT jsem měl vždy neutrální vztah protože jsem to nikdy nehrál ani jsem to moc neznal ted mám k tomu takový vztah že hra je fakt dobrá ale lidi typu ty tu hru vychvalujou až moc donebes ... GT1 jsem nehrál GT2 jsem zkoušel na psp chvíli ale neměl jsem čas, grafika byla pěkná na ps1 , GT3 jsem nehrál nikdy a GT4 si občas zahraju na ps2 od mladé ... pěkná hra GT5p jsem bral jako betaverzi GT5 ale jak čtu co je tohle GT5 zač tak jsem opravdu zklamán na to co naslibovali a ukázali na videích ... ale stále mám vplánu si kupit na chvíli ps3 a zkusit si to .. taky jsem to psal asi o pár stránek zpět ...

kdyby tobě naservírovali NFS pod jménem GT tak i tak bys říkal že je to bezkonkurenční hra ty "skální fanoušku"

ted sis fakt dovolil moc ... tím pádem se mění můj vztah k tobě

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zase se tu řeší citové ho*na...ten psychický průjem si nechte na FB...je předčasný něco řešit, otázka co za verze se tu vůbec prodávalo, už jen ten monochromatický přebal narozdíl od slíbeného mě zaráží...takže soudy nechme až na konec listopadu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na tom co napsal Avenger neco bude, vsude je GT5 s barevnym bookletem (to auto je cerveny na prebalu) a ta krabicka co postnul rybak je cernobila....

A i kdyby to co ma rybak bylo finalni, tak je to uplne jedno, je to nejlepsi zavodni simulator co existuje a asi dlouho bude i navzdory tem vasim "zklamanim"....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

neví někdo, kolik hra zabírá nainstalovaná na disku?

Necelých 7GB.... určitě doporučuju hodit full instalaci, loadingy se tím zkrátí skoro na polovinu

Na tom co napsal Avenger neco bude, vsude je GT5 s barevnym bookletem (to auto je cerveny na prebalu) a ta krabicka co postnul rybak je cernobila....

A i kdyby to co ma rybak bylo finalni, tak je to uplne jedno, je to nejlepsi zavodni simulator co existuje a asi dlouho bude i navzdory tem vasim "zklamanim"....

Na konzole... :))

Jinak hra obsahuje i kódy na PSN ke stažení věcí, verze pro novináře jsou značeny jako Promo a nikdy nebyly a ani nikdy nebudou v normální krabičce. A promiň Jeníčku, ale hra vyžaduje FW 3.50 a obsahuje vše, co plná hra... takže mi chceš říct, že by byla nějaká osekaná verze? Že by se s ní dělali navíc? Prosimtě... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Protoze Collectors Edition takhle vypada.. akorat k tomu nemeli to auto a ten Apex magazine

Apex a model auta je u Signature edice... pak je tu normal a Collectors (s tímto šedým obalem) :)

tekken90 nebo rybak.d: Je tam moznost mit manualni razeni vcetne spojky na ovladaci, nebo jen s volantem ?

To bych řekl, že jde pouze s volantem... přeci jen na ovladači by to bylo celkem složitý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu