Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gran Turismo 5


AngerCZ

Recommended Posts

tekken90 : no tak tohle jsem myslel... má to přece být simulátor takže tam musí být proffesionalní model a né ta arkádovka co jsi natočil ;)

Jo, jak jsem řikal, tak ty videa jsou natočenýs e zapnutou kontrolou trakce na stupeň 5 a ABS 1. S gamepadem se s vypnutou kontrolou a ABS nedá skoro jezdit.

chci se zeptat, zkoušel jsi už endurance? mění se s časem (24h) i počasí? nebo jedeš od začátku buď za sucha nebo za mokra?

Tam jsem se opravdu ještě nedostal.

------

Jinak komletní tracklist celkem zklamání... víc Nissanů, Hond a bůh ví čeho ještě s jiným číslem v názvu tam vážně dát nemohli...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 4,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

koukal jsem že hodně původních aut se najednou stalo prémiovými.. S12, R33,R34, CTR, Supra MKIII atd...přesto je premium vždy pouze jeden kus z dané řady což mi není jasné proč.. všechny R33 vypadají uvnitř stejně a je jedno jestli je to vspec I nebo vspec II

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nezlobte se pánové, nechci urážet modlu některých lidí, ale tohle mi přijde smutný. Na to, jak to mělo vypadat mi to přijde dost zvláštní (možná jen díky telefonu, nebo tím, že je to předprodukční verze, kdo ví) a ten dmg... No jestli to nepůjde zlepšit, bude to vypadat vážně příšerně. Jak Tekk narazil s lamborgini do zdi, dal zpátečku a měl fungl nový lak jak z teleshopingu, to se mi do simulátoru prostě a jednoduše nehodilo. Jestli auto reaguje jak má v xxx km/h v dešti, to já nepoznám, protože jsem víc, jak 150 autem nejel a pochybuju, že pojedu, kór do zatáček, ale dmg pozná každý člověk hned na první pohled. Je to děsná škoda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sory tekku nevsiml sem si tech videi.. hlavne to SSR zkus s nejakym Ferarri. Jinak to poskozeni me taky zacina trochu znervoznovat abych se priznal.

EDIT: Jo a ta trat co si vytvoril byla naprosto paradni.. doufam ze ju mas ulozenou, chcu ti to na ni natrit :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rash: Nemám, ale ty tratě z generátoru se daj vytvořit šílený, doufám že se budou moct přenášet z konzole na konzole a pokud možná i hrát online :)

Co se týče modelu poškození, tak pořád doufámv to, že ej to jen takhle omezený v Arcade módu a nějaký to nastavení se otevře v průběhu kariéry... proto se teď jdu pořádně věnovat GT Módu a uvidíme :)

btw to SSR7 už mám natočený... Ferrari třeba zase zejtra... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... pro mě koupě GT5 padá :) nepřipadá mi to jako super převratný simulátor který nemá obdoby (jak o něm všeci básní) ... musím říct že mě to příjde docela arkádový, zvlášť ty kolize nemají na chování auta téměř žádný vliv ... o grafice se raději vyjadřovat nebudu, počkám si až na HD videa (ale ta noc za deště vypadá celkem slušně)... prozatím GT nechám plavat a počkám si na recenze a HD videa a pak se rozhodnu jestli koupím ale předpokladám teda že tohle není žádná novinářská nebo jiná ořezaná verze, takže recenze mě taky zklamou a ikdyby grafika byla sebe lepší tak na mě čeká plno lepších her než tenhle s prominutím odfláklej šunt... ;) jestli dělali 6 let na jízdním modelu tak to bylo asi málo !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no dovol?

nejsem ty ... tvoje kecy typu Forza má grafiku jak z ps2

ke GT jsem měl vždy neutrální vztah protože jsem to nikdy nehrál ani jsem to moc neznal ted mám k tomu takový vztah že hra je fakt dobrá ale lidi typu ty tu hru vychvalujou až moc donebes ... GT1 jsem nehrál GT2 jsem zkoušel na psp chvíli ale neměl jsem čas, grafika byla pěkná na ps1 , GT3 jsem nehrál nikdy a GT4 si občas zahraju na ps2 od mladé ... pěkná hra GT5p jsem bral jako betaverzi GT5 ale jak čtu co je tohle GT5 zač tak jsem opravdu zklamán na to co naslibovali a ukázali na videích ... ale stále mám vplánu si kupit na chvíli ps3 a zkusit si to .. taky jsem to psal asi o pár stránek zpět ...

kdyby tobě naservírovali NFS pod jménem GT tak i tak bys říkal že je to bezkonkurenční hra ty "skální fanoušku"

ted sis fakt dovolil moc ... tím pádem se mění můj vztah k tobě

Ježíš marja.. :D Vždyť to vůbec nebylo myšleno tak jak jsi to pochopil.. :D Je to celé sranda. Samozřejmě, že mě to co se tu píše netěší. Ale jak říkám, až to budu mít tak to budu komentovat, nelíbí se mě ty tvoje rozsudky, ve kterých komentuješ to, jak bylo slibováno, když všechno tohle co tu máme nám bylo slíbeno a za kockpity se nám už dávno omlouvalo. Prostě ty tady seš zklamanej z něčeho, co už se dávno vědělo, ale nemění to nic na tom, že ta hra je pořád něco.. Ve Forze mám naježděno víc, než co ve všech GT dohromady, přes to věřím, že je tenhle díl pořád daleko lepší, to je celé.. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, pockam si na recenze, na ne jsem dost zvedavej. Jinak to video z Nascar nevim no, ve 360ti naraz do protivnika a jedem si klidne dal, jediny co se stane je, ze spadne rychlost na 150. Navic v Nascar se 360 opravdu nejezdi, tak kolem tech 320. Doufam ze to byl Arcade mod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím, mě teda strašně potěšil ten track creator.. :) Opravdu vychytané a sedum základních modelů?? :D To už je opravdu paráda. 4 to bylo takové jako že ok. Ale 7 mě opravdu moc potěšilo.. Super je hlavně možnost nastavení šířky tratě a ta nejužší? To už má do rally opravdu kousek (Dirt se svojí šířkou může v tomto směru jen tiše závidět). Pro mě tahle možnost ve spojení s multiplayerem je naprosto skvělá a vynásobeno těma autama.. :D Kluci, ještě jsem se Vás chtěl zeptat, zda je ve hře pohled u standartních vozů z haupny? Pročítal jsem to, někdo se tam dokonce ptal, ale na odpověď jsem nenarazil.. Jestli je, tak už nic neřeším. Cockpit je dobrej jen na chvilku, pokud však člověk chce uspět v mulťáčku, tak je haupna takovej nejlepší kompromis.. No a také by mě zajímalo, zda si tam můžeš do menu a třeba pak i do samotných závodu vložit vlastní mp3.. Asi každej mě dá za pravdu, že po tisíci propařených hodin se může tato poněkud hrozná hudba oposlouchat. Mě se oposlouchala už teď a to jsem hru ještě ani nehrál.. :D

Jo a ještě jsem Vám chtěl poděkovat za ty posty.. :D Momentálně je na tom naše fórum lépe než GT-Planet.. :D Jsem hrdej na to, že jsu tu a že jsme zase o kousek dál před kapitalisty.. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych řekl, že ano.. Dle toho druhého videa se jedná pouze o editor a testovací jízdu. Na třetím videu máš výběr tratí pro dirt a snow, kde se nachází i toscana a ta sněžná mapa. Dokonce jsem viděl na jiných videích přímo toscánu s deštěm. Takže to podle mě půjde, každopádně by bylo dobré kdyby si nám to tekku potvrdil.. A také odpověděl na můj dotázek.. :D Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

H0W3N muzes my vysvetlit todle proc forza muze mit poradnej damage (teda daleko veci nez GT5 co sem zatim videl )kdyz ma taky licence vyrobcu??

podle mě to jde auto od auta a značku od značky, třeba i v Dirtech máš licencovaný auta a ty co tam jsou jdou rozsekat do mrtě, jelikož jsem neviděl video na damage takového Mitsubishi EVO, apod tak nemůžu posuzovat, ale vzpomínám si, že v jednom traileru na GT5 bylo Subaru Impreza bez dveří, nárazníků a celkově vypadalo dost rozsekaně, jenže byl to jen trailer a nemohu právě toto auto porovnat s plnou hrou...

forzu jsem nehrál, proto nemohu porovnávat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevim ackoliv si psko mam v planu kuli gt sehnat tak doufam ze kluci maj ty novinarsky verze protoze toto po 6 letech povazuji za vysmech a jediny cim se gt ted muze chlubit je grafika a to mi po 6 letech prijde trochu malo chapu ze napr jeni ho bude hajit za kazdou cenu / nemyslim zle / ale opravdu po 6 letech sem cekal trochu vic nez prevzanejch a upravenejch 800 aut, ja osobne furt doufam v kvalitni hru protoze by to pro me znamenalo i vic zabavy :lol: i kdyz uz takle to bude kvalitni hra ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem zkouknul videjko za deště a luxus, za mě teda akorád, že jsi určitě vypnu tu pomocnou lajnu, co značí optimální jízdu ( o ničem ) a prostě za mě je ta hra naprostej luxus :) moc se na to těším, a stále i když se třeba mílím tak věřím, že chlapy opravdu májí nějakou osekanou novinářskou verzi, a i kdyby tomu tak nebilo tak, to vůbec nevadí, protože pro skalní fandy série to bude pořád Gran Turismo s velkým Gééé a Tééé 8)

Už,aby bylo 24.11. a honééém do shopůůů :)

Tímto příspěvkem, tady nechci hanit žádné jiné hry, protože se určitě najde sposta lidí, kteří by mě mé nadšení pro sérii GT chtěli odvrátit, ale to bohužel nepůjde. Sám věřím, že je sposta super závodů aut, i já je pařím at je to třeba série RACE THE WTCC nebo rFactor to je bezvadná hra,ale nechápu stále, proč zde jsou neutichající a krvelačné diskuze o tom, jestli je lepší Gran Turismo nebo Forza 3 ??? Vždyt každá hra má něco, a co by to bylo za hry, kdyby všechny měli všechno stejné, by to nikoho nebavilo, a třeba já, ač jsem nikdy Forzu nehrál, tak jen tiše závidím, že v této hře je BMW E30 M3, to v GT já postrádám jako skalní fanda vozů BMW!!! Ale to neznamená, že si kvůli tomu koupím Xbox, není potřeba,ale chtěl jsem to napsat proto, že i já neodsuzuju hru jen kvůli tomu at je na PS3 nebo Xboxu....

A hlavně myslím, že je naprosto předčasné tady rozvášnovat náké souboje dokut není GT5 oficiálně venku, však už jen pár dní a věřím, že tento topic do 24.12. !!! bude mít jednou takovej obsah, až se to tu bude rozebírat v soubojích mezi GT vs. Forza :D:D:D

Fakt se moc těšííím :) tak tůůůůůt kamarádi :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, pockam si na recenze, na ne jsem dost zvedavej. Jinak to video z Nascar nevim no, ve 360ti naraz do protivnika a jedem si klidne dal, jediny co se stane je, ze spadne rychlost na 150. Navic v Nascar se 360 opravdu nejezdi, tak kolem tech 320. Doufam ze to byl Arcade mod.

Pokud využiješ jízdy za autem, tak těch 360 s Nascarem dáš jako prd. Co se týče toho poškození, tak vše je nahráváno z Arcade módu (což ale neznamená Arcade nastavení aut, jedná se pouze o název módu s free závodama, který si nastavíš jak chceš!!) Bohužel jsem stále nenarazil na nastavení fyziky nebo demoličního modelu jakotomu bylo v GT5P! Proto jsem se teď vrhnul víc na kariéru, abych odemknul co nejvíc možností hry.

Hele a jde zapnout na course maker pocasi ???

Jde, viz video. Lze i nastavit čas, kdy se jede.

Je tu nekdo, kdo by mel moznost GT5 porovnat s Forzou 3? Grafika, fyzika ovladani ...

Tohle hodně záleží na tom, co ti víc vyhovuje. Co se ale týče grafiky, tak můžu říct jen jedno - GT5 má nejvíce reálnou grafiku ze všech her na konzole. Není totiž vidět, že by to byla animace jako u ostatních her, ale vypadá to spíš jako fotorealistický. Podání barev, textury, aut atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu