Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gran Turismo 5


AngerCZ

Recommended Posts

  • Odpovědi 4,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

todle by melo prej sechno obsahovat GT 5

Hlavní vlastnosti, novinky

Střídání dne a noci

Kaskadérské arény

Online místnosti pro 32 hráčů

Online závody o 16 hráčích

Online klany tzv. kluby

Divácký mód (budeme moci sledovat závody ostatních hráčů)

Dynamické počasí (déšť, sníh, mlha, hvězdy na obloze)

Předpovědi počasí ve hře nebudou vždy přesné

800 standardních vozů + 200 premium vozů

Licence NASCAR

Licence WRC (Generátor náhodných tratí s nekonečnými možnostmi. Závody z A do B, bez spolujezdce se neobejdete)

Licence Super GT

Poškození vozidel, možnost vůz převrátit na střechu

Photo mód, kde se procházíte kolem vozu z pohledu první osoby

Možnost pořizovat fotografie s rozlišením 18 megapixelů

Stereoskopické 3D zobrazení při 60FPS

Sdílení fotografií po síti

Nahrávání videí na YouTube přímo z menu hry

FullHD rozlišení 1080p při 60FPS

PS Eye Headtracking (Hra sleduje pohyb vaší hlavy, podle kterého pootáčí kamerou. Musíte vlastnit kamerku PS Eye)

Podporuje pohybové ovládání

Split-screen

Možnost sdílení vozů a vylepšení s přáteli po síti

Generátor tratí

Sdílení vámi vytvořených tratí

20 závodních lokací + 70 variací

Možnost propojení s PSP

Kompletně animovaní závodníci

Možnost přehrávání vlastní hudby

Textový a hlasový chat

Filmečky se známými postavami s pořadu Top Gear

Testovací trať z pořadu Top Gear

Volné projíždění po všech tratích

Mód GT life (kariérní mód s mapou světa a reálnými hodinami) + arcade mód

Profilové stránky (údaje o hráči, statistiky atd.)

B-Spec mód, kde se stanete manažerem svých závodníků

Možnost půjčit přátelům vaše jezdce

Gran Turismo video store (350 dílů pořadu Top Gear + další videa)

Autoškola

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Maikl.kom

Já jsem na Xboxu 360 Forzu 3 měl.Určitě bylo lepší, že byla CZ, grafika není tak fotorealistická jako v GT, spíš taková pastelová, ale ovládání mi přišlo takový zábavnější než ve všech GT včetně GT prologue. No, ale protože jsem dohrál GT1, GT2, GT3 a částečně GT4, tak jsem prostě musel prodat Xboxe, koupit PS3 no a teď už čekám na GT5. I kdyby tam auto rozbít nešlo vůbec, to mi je úplně jedno, protože je to Gran Turismo a to je nejlepší závodní hra všech dob.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me tak napada, jak se to tady jeste hadalo, jestli uz je hra davno v lisovnach, nebo jeste ne... Snad vsechny "velke" weby (GameSpot, IGN, ...) mlci o tom, ze hra uz unikla, resp. se treba v nejakem clanku zmini, ale absolutne nic z toho nekomentuji. Coz dost mozna jen znamena, ze maji od Sony informacni embargo, tzn. uz maji u sebe vlastni review kopii hry a nemuzou poustet informace do sveta, i kdyby meli komentovat cizi videa. Prece kdyby tu hru nemeli, tak by nemeli ani sami moc infa a zrali by kazdou novou informaci s vetsim nadsenim. Jinak receno hra uz je opravdu davno venku, jen to Sony umele zdrzovalo.

A docela pochybuju, ze verze hry, co tu maji kluci, se necim lisi od verze prodejni. Zrovna u takoveho megahitu jako je GT5 by bylo naprosto protiucelne davat recenzentum osekanou verzi hry - nebudou si prece sami schvalne shazovat body v recenzich a kriticke komentare za neco, co by nakonec ve finalni verzi hry bylo vyladene. Neni v tom zadna logika. Takze bud se nejake casti hry potom opravdu odemknou, nebo to tam jednoduse chybi, ale kluci podle me maji na 99% prodejni verzi hry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak anglicky se učí snad i na základní škole takže ty základní technické pojmy není tak těžké se naučit, kolik jich tam je 20? ;) snad každej ví co je engine nebo transm. diferential a podobně:)

tohle bych jako klad určitě neviděl...

Pročti si trochu fórum, jsou zde lidé, kteří mají potíže i s větou "Dobrý den".

.Den: to není o logice, to je o zbožném přání. Viz. Maia II a jejích "to je jen demo, full hra bude lepší".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Avenger: určitě každej ví co je Start race atd.. jenže když chceš hru využít na plno tak si chceš nastavit parametry vozidla podle sebe a to může být problém... někdo prostě nemá rád defaultní nastavení vozidel a když si s tím dokážeš pohrát tak můžeš auto o dost vylepšit pro svoje potřeby ;) ... třeba já teď hraju NFS shift a měl jsem auto kterýmu ze zatáček nehorázně ujížděl zadek a stačilo jedno drcnutí o jiný auto a už jsme byl mimo trať... tak jsem zapl nastavení vozidla a po půl hodině překládání jsem si auto nastavil tak že první místo nebyl problém ;) .... je to plný odbornejch názvů tak chci vidět jak někdo kdo zná angličtinu jen ze školy a nevyzná se v autech tak jak se v tom bude hrabat ??... já třeba nevím co to diferenciál je :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nanaki: No, ale tak Mafii snad nerecenzovali "okrouhanou", nebo ne? V tomhle pripade nedava smysl poslat na recenzi horsi verzi hry nez se bude opravdu prodavat, to jim muze jen snizit hodnoceni a niceho tim nedocili. Vetsina lidi si hry otupele kupuje jen na zaklade "wow efektu" z recenzi, takze se o nej nemohou nechat pripravit jen kvuli tomu, ze by jim dodali neplnohodnotnou hru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Však to já přesně říkám. Je poněkud naivní si myslet, že by novinářská verze byla horší, než full. Stejně tak i demo bývá opravdu ukázka ze hry a moc se ve výsledku nakonec nevylepší. Ona to byla spíš narážka nalidi, že se jedná "jen o novinářskou verzi a retail bude lepší".

Proto je to spíš přání určitých lidí, kteří si moc nechtějí připustit, že hra nemusí tak bombastická, jak jim všichni slibují a bude mít určité chyby. samozřejmě tím neříkám, že bude hra odpad.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Héééj pařani pojdte radši hodit jinej level než se tady vcelku předčasně dohadovat o tom co je a není na prd... Vždyt se na to GT5 všechny tak těšíte tak si to nebudem přece kazit, a radši napište do a jak už je na hru vyzbrojenej - volanty-hadry- popřípadě jestli je někdo tak postiženej, že by měl nějakou obdobu Playseats atp... Nooo GT zdááár :):cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

trochu extrém :D playseat bych bral ale místnost je malá a vypadalo by to jako u magora...

já už se těšim až vezmu E46 M3 na nordschleife, co mám HD televizi jsem si nemohl zahrát ani GT4 na PS2 protože byl problém s HD kabelem takže abstinence veliká :-)

No to mě povídej, já tedka jezdím už hooodně dlouho RFACTOR a jen a jen s BMW E92 M3 GT2 a musím říct, že na tomhle volantu co mam od včera to je naprostej harcore :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak trosku z jinyho soudku.. Sice to neni tak uplne GT5, ale stejne to k tomu vicemene patri. Rozehral jsem ted GT4 a jsem uplna lama, takze porad jen litam sem a tam ze zatacek a mam problem i s blbymi licencemi. :cheesygrin: Holt jsem to driv nehral a ani v realu neridim.

Poradite nejak ve zkratce jak spravne zatacet? Proste postup, technika... Uz me nebavi porad bud vyjizdet na travnik se zablokovanymi koly, brzdit prilis moc a nechat ostatni ujet, nebo treba brzdit a akcelerovat tak nejak divne prerusovane, ze to projedu sice dobre a pomerne rychle, ale ztratim silene moc casu kvuli tomu, ze porad dobrzduju a kola skripou jak v hororu, takze auto nemuze zrychlit, zatimco ostatni uz davno odjeli. Jen nejakych par zakladnich tipu, kdybyste prosim mohli napsat, procitat se sahodlouhymi instruktazemi pro profiky, kterym stejne moc nerozumim, neni pro me zrovna moc efektivni. ^^ Diky!

PS: A pripadnou pomocnou caru vyuzit taky nemuzu, protoze hraju na totalne oldschool mikroskopicke cernobile televizi, kde vubec neni videt. :D A stejne i kdyz jsem to driv zkousel podle ni, tak se mi to moc nedarilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu