Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gran Turismo 5


AngerCZ

Recommended Posts

určitě je lepší přijet do zatáčky pomaleji a rychleji vyjet z apexu než to přestřelit a brzdit v zatáčce kdy ostatní už akcelerují "ven".. chce to s citem, to se časem naučíš...hlavně ty licence jsou na "normal" pneu, počkej až budeš mít softy, to se to bude jezdit :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 4,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

to .Den:

no dle mě kámo, myslím, že nejlepší bude, když pojedeš pěkně od začátku licence :) myslím, že to tě naučí nejlíp jak máš drandit :)

Jinak já jdu taky nakopnout GT4 a vyzkouším to na tom logitechu jaký to bude :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako ja kdysi davno hral GT2 a trosicku GT3, takze zhruba vim jak je ta hra postavena a cim zacinat. Spis jen ta technika... Mam brzdit pred zacatkou bez zataceni a pak akcelerovat a zatacet (coz mi v realu prijde sebevrazedny, ale nevim)? Nebo nejak zatacet a zaroven s tim brzdit/akcelerovat (jak?)? Nebo jinak? ^^

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako ja kdysi davno hral GT2 a trosicku GT3, takze zhruba vim jak je ta hra postavena a cim zacinat. Spis jen ta technika... Mam brzdit pred zacatkou bez zataceni a pak akcelerovat a zatacet (coz mi v realu prijde sebevrazedny, ale nevim)? Nebo nejak zatacet a zaroven s tim brzdit/akcelerovat (jak?)? Nebo jinak? ^^

Je to simulator, takze jezdi tak, jako v normalnim aute :D Pri normalnim rizeni taky neakcelerujes pred zatackou, ale az behem zatacky, popr. za zatackou (ale to uz zalezi na tom, o jakou zatacku se jedna).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je smutné... replaye jsou tedy v 1080p? Zkusil si deaktivovat všechna rozlišení až na 1080p ve video settings a pak sputit teprve hru? Ještě si vzpomínám, že v Prologu bylo možné nastavovat či vidět rozlišení přímo z menu hry.. když bys to vyzkoušel, bylo by to fajn :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

teda musím změnit názor :D po delším zkoumání videí na juťub jsem zjistil že to s tou fyzikou nebude zas tak špatný, až na ty kolize to bude dobrý a grafika ? konečně jsem našel nějaký HD videa (no úplně HD ne ale už tam šly vidět detaili a ta fotorealistická grafna) a musím říct že to vypadá dobře ;) sice model poškození 0 ale to se přežít dá... a nakonec mě teď dostala ta myčka a výměna oleje co upnul tekk... tohle musím mít :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musím říct, že jako fanda GT jsem rád za každou novou informaci o této hře, ale tohle co je tady občas k vidění je podle mne negativní reklama této podle mne jedinečné hře. Už když vylezla jednička tak to byl nejlepší automobilový simulátor a každý další "díl" je lepší a lepší. S každým dílem jsem byl velice spokojen a tato hra je vždy jako jedna z mála na spousta dní hraní a zábavy. GT 5 Prologue ještě stále hraji a s kamarádi na netu jsme zajezdily spousty kilometrů. Je jisté, že mi GT 5 vydrží zas až do GT 6. I kdyby ta hra měla stejný model řízení jako GT 4 a jenom byli přidány auta a tratě tak je to jasná koupě. Kdo má doma sedačku a volant pro toho je tato hra prostě nutnost (stačí i volant). Jen mne mrzí, že lidé kteří neměli ještě možnost k této hře přičichnout a vidí tu některé příspěvky tak se jim ani nedivím jak reagují. Toto se bohužel nemělo stát (scizení několika kopií GT5 a to co se tu děje). Nikomu nevnucuji svůj názor. Každému se líbí něco jiného a je zbytečné něco někomu vnucovat. Jedno si ale myslím, když Vás někdo posadí do sedačky Playseat GT s volantem Logitech (GT, G25, G27 ...) a zahrajete si hru GT5 na parádním zobrazovadle tak sami uznáte, že tato hra je prostě vyjímečná. A hlavně nedá se v žádném případě říct že to je hra na pár hodin. Takže když si ty peníze co za tu hru zaplatíte vydělíte hodinami, které strávíte s touto hrou zjistíte, že v porovnání s ostatními hrami je to pomalu "zadarmo". Omlouvám se, že jsem se tu tak rozepsal, ale musel jsem se přidat.

Ještě abych se zapojil: mám Playseat GT a G25 a hru jsem si objednal "signature verzi" - myslím že APEX (který je v obou limitovaných verzích) stojí za to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky to musis brat tak ze ne kazdy ma seat + volant.. a protoze to neni zrovna nejlevnejsi sranda ne kazdy to pozaduje.. urcite to je luxusni zazitek.. ale cenove taky vyjde trochu jinak...

ono je i spousta lidi ktery si to zajezdi radi na gamepadu a myslim si ze od sony by nemuselo bejt spatne kdyby jim vysla vstric ;)... protoze ne kazdy kuli tomu chce mit doma volant a miliardu dalsich veci....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a replaye?

1080p

Musím říct, že jako fanda GT jsem rád za každou novou informaci o této hře, ale tohle co je tady občas k vidění je podle mne negativní reklama této podle mne jedinečné hře. Už když vylezla jednička tak to byl nejlepší automobilový simulátor a každý další "díl" je lepší a lepší. S každým dílem jsem byl velice spokojen a tato hra je vždy jako jedna z mála na spousta dní hraní a zábavy. GT 5 Prologue ještě stále hraji a s kamarádi na netu jsme zajezdily spousty kilometrů. Je jisté, že mi GT 5 vydrží zas až do GT 6. I kdyby ta hra měla stejný model řízení jako GT 4 a jenom byli přidány auta a tratě tak je to jasná koupě. Kdo má doma sedačku a volant pro toho je tato hra prostě nutnost (stačí i volant). Jen mne mrzí, že lidé kteří neměli ještě možnost k této hře přičichnout a vidí tu některé příspěvky tak se jim ani nedivím jak reagují. Toto se bohužel nemělo stát (scizení několika kopií GT5 a to co se tu děje). Nikomu nevnucuji svůj názor. Každému se líbí něco jiného a je zbytečné něco někomu vnucovat. Jedno si ale myslím, když Vás někdo posadí do sedačky Playseat GT s volantem Logitech (GT, G25, G27 ...) a zahrajete si hru GT5 na parádním zobrazovadle tak sami uznáte, že tato hra je prostě vyjímečná. A hlavně nedá se v žádném případě říct že to je hra na pár hodin. Takže když si ty peníze co za tu hru zaplatíte vydělíte hodinami, které strávíte s touto hrou zjistíte, že v porovnání s ostatními hrami je to pomalu "zadarmo". Omlouvám se, že jsem se tu tak rozepsal, ale musel jsem se přidat.

Ještě abych se zapojil: mám Playseat GT a G25 a hru jsem si objednal "signature verzi" - myslím že APEX (který je v obou limitovaných verzích) stojí za to.

No, nemyslím si, že bych se nějak snažil dělat negativní reklamu, tohle je prostě realita hry a spousta věcí, co lidi čekalia který byli slíbený, tam prostě nejsou... nic víc, nic míň. I přesto všechno je to pořád dobrá závodní hra - o tom žádná, ale ten model poškození je prostě strašnej.

Ahoj tekkene, ještě jednou díky za všechna videa ale prosím už nás odpoutej od toho strnulýho pohledu zezadu a natoč jednu pořádnou replay z TV kamer, třeba na Cape Ring Periphery nebo na tý noční trati s deštěm. Díky :o)

Třeba zejtra, dneska už na to nemám náladu... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejvíce co tak čtu Vás rozčaroval model poškození. Tohle si myslím, že je jen taková blbost, která tam ani být nemusela, protože s touto hrou jezdíš tak, aby jsi co nejméně auto poškodil. Takže i kdyby to nakonec zůstalo tak jak to je vidět zde tak pro mne to tedy mínus není. Kdo chce ničit může si zajezdit Burnout a od prvního dílu (mimochodem na ničení aut paráda - hlavně předposlední díl a slavné křižovatky)

Možná jsem to špatně napsal na hru nemusíš mít volant atd. Stačí gamepad (takže to není náročné na peníze). Ale jde o to , že teprve s volantem oceníš tuto hru a to chování vozu (na tom je ta hra postavená).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu