Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gran Turismo 5


AngerCZ

Recommended Posts

Nejvíce co tak čtu Vás rozčaroval model poškození. Tohle si myslím, že je jen taková blbost, která tam ani být nemusela, protože s touto hrou jezdíš tak, aby jsi co nejméně auto poškodil. Takže i kdyby to nakonec zůstalo tak jak to je vidět zde tak pro mne to tedy mínus není. Kdo chce ničit může si zajezdit Burnout a od prvního dílu (mimochodem na ničení aut paráda - hlavně předposlední díl a slavné křižovatky)

Možná jsem to špatně napsal na hru nemusíš mít volant atd. Stačí gamepad (takže to není náročné na peníze). Ale jde o to , že teprve s volantem oceníš tuto hru a to chování vozu (na tom je ta hra postavená).

samozrejme ze takle jsem to myslel.. ale na gamepadu to prave neni ono :? takze si myslim ze sony mohlo trosicku na ovladani zapracovat aby to bylo hratelnejsi a lidi si to vic uzili i na normalnim ovladaci...

poskozeni k zavodum patrilo uz od zacatku a ne vzdy to proste jde tak ze s autem dojedu ciste.. proto spoustu lidi bude mrzet absence poskozeni v GT... myslim ze to opravdu mohli doladit za tu dobu co na to meli

edit: aaj pardon za double post :oops: zapomel jsem na edit dneska mi to uz nejak nemysli :?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 4,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Ježiš, vy jste jak kolovrátek.. :D Prostě je ta hra super a tečka. Má opravdu velkej obsah a kdyby tam mělo být všechno co si kdo přál, tak by to nebylo ani za dvacet let. Otázkou je, co preferujete více. Dynamické počasí a čas? Nebo raději nepovedenej crash model z Forzy. Chcete raději žádné cockpity (a pěknej pohled z lesknoucí se haupny) nebo ty příšerné, které má forza? Prostě kluci, to už je jen čistě o preferencích.. Dále to nemá cenu řešit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vy tady čekáte na GT5 já už hraju Forzu 4 :lol: :lol: http://i55.tinypic.com/vwu9t3.jpg

Ježiš, vy jste jak kolovrátek.. :D Prostě je ta hra super a tečka. Má opravdu velkej obsah a kdyby tam mělo být všechno co si kdo přál, tak by to nebylo ani za dvacet let. Otázkou je, co preferujete více. Dynamické počasí a čas? Nebo raději nepovedenej crash model z Forzy. Chcete raději žádné cockpity (a pěknej pohled z lesknoucí se haupny) nebo ty příšerné, které má forza? Prostě kluci, to už je jen čistě o preferencích.. Dále to nemá cenu řešit

trocha uprav a kokpit vypadá o dost líp viz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vy tady čekáte na GT5 já už hraju Forzu 4 :lol: :lol: http://i55.tinypic.com/vwu9t3.jpg

trocha uprav a kokpit vypadá o dost líp viz

Ale to už je staré, přišel jsem na to týden po vydání hry stejně jako většina lidí.. :D Pomohlo to trochu, ale pořád některé auta vypadají příšerně. Například Fiesty, nebo 350Z.. Více jak polovina vypadá jak nějaké standart verze a jen pár jich vypadá opravdu ok (ale jen ok jako R osma). Až bude mít Forza fotorealistickou grafiku jako GT, pak se můžeme o cockpitech bavit. Ale to je jako srovnávat Forzu 2 (kde nejsou) s NFS 3 kde cockpity jsou .. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

presne tak jinak co na gt5 se my bude libit je ta zmena pocasi jinak zatim nevidim jine plus proc muze mit forza 500 aut kompletni s jizdou s kokpitu ??? a GT5 ne to my nekdo vysvetlete hlavne my ne piste ze blu-ray ma malo mista :-DDD

přecenili se jak jinak ... mohli udělat blbejch 600 aut (600 aby byli o 200 aut před forzou ;) i když ted by to bylo už 100 - to by někteří fans nepřežili aby GT mělo míň aut než forza) dvojí metr u her já osobně uplně nesnáším ... např U2 ... vaše auta byly nablízkané káry v neuvěřitelné grafice(v té době) a ty co jezdili kolem jenom papírové krabice naprosto humus

je to škoda

Ale to už je staré, přišel jsem na to týden po vydání hry stejně jako většina lidí.. :D Pomohlo to trochu, ale pořád některé auta vypadají příšerně. Například Fiesty, nebo 350Z.. Více jak polovina vypadá jak nějaké standart verze a jen pár jich vypadá opravdu ok (ale jen ok jako R osma). Až bude mít Forza fotorealistickou grafiku jako GT, pak se můžeme o cockpitech bavit. Ale to je jako srovnávat Forzu 2 (kde nejsou) s NFS 3 kde cockpity jsou .. :D

ano souhlasím některé auta maj opravdu strašný kokpit ale furt lepší než 6let dělat 200aut

k tomu porovnání ... u gt je problém že má moc statickou kameru za autem ... pro mě naprosto o ničem takže jedinej pohled kterým jsem v GT5p jezdil byl kokpit ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přecenili se jak jinak ... mohli udělat blbejch 600 aut (600 aby byli o 200 aut před forzou ;) i když ted by to bylo už 100 - to by někteří fans nepřežili aby GT mělo míň aut než forza) dvojí metr u her já osobně uplně nesnáším ... např U2 ... vaše auta byly nablízkané káry v neuvěřitelné grafice(v té době) a ty co jezdili kolem jenom papírové krabice naprosto humus

je to škoda

ano souhlasím některé auta maj opravdu strašný kokpit ale furt lepší než 6let dělat 200aut

k tomu porovnání ... u gt je problém že má moc statickou kameru za autem ... pro mě naprosto o ničem takže jedinej pohled kterým jsem v GT5p jezdil byl kokpit ;)

Ale většina lidí bude preferovat radeji 200 aut s pořádnejma, než 500 s odfláklejma, jak je tomu u konkurence. Jezdit se dá z haupny, která se nádherně leskne.. :D S kamerou za autem se jezdí arcády.. :D Máš si pořídit pořádnej volant, nejlépe i sedačku a pak vem tu Forzu a srovnej to s GT5.. :D To je prostě uplně jiná liga a je to prakticky nesrovnatelný rozdíl. Už jen to automatické zatáčení.. Jakmile vytáhneš na Forzu ten microsoft volant, tak hned pochopíš. No a pokud volant nechceš a chceš jezdit arkády.. Pak bych ti možná doporučil Hot pursuit, kde se kamera za autem vlní jak na kolotočy.. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

200 aut luxus a 800 v celku odfláknutých ... kompromis je u tebe 500 odfláknutých? wtf?

gt má uspěch hlavně v tom že má hrozně moc aut ... v tomhle případě už jich moc nemá ;)

volant jsem na forze nikdy nezkoušel slyšel jsem že tam je menší problém že se dynamicky mění uhél zatáčení ... u gt je problém zase v tom že člověk na gamepadu je neuvěřitelně omezenej aspon v GT5p to tak bylo a jak říká tekk nejspíš i v GT5 jasně užije si to týpek co má volant ta pár tisíc ... ale kolik jich je ?? v porovnání s koupenými kopiemi?

každá hra má něco ale vidím že ty si pořád musí dokazovat jaká je forza troska oproti užasnýmu GT jinak bys tady furt nepletl forza vs GT ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

200 aut luxus a 800 v celku odfláknutých ... kompromis je u tebe 500 odfláknutých? wtf?

gt má uspěch hlavně v tom že má hrozně moc aut ... v tomhle případě už jich moc nemá ;)

volant jsem na forze nikdy nezkoušel slyšel jsem že tam je menší problém že se dynamicky mění uhél zatáčení ... u gt je problém zase v tom že člověk na gamepadu je neuvěřitelně omezenej aspon v GT5p to tak bylo a jak říká tekk nejspíš i v GT5 jasně užije si to týpek co má volant ta pár tisíc ... ale kolik jich je ?? v porovnání s koupenými kopiemi?

každá hra má něco ale vidím že ty si pořád musí dokazovat jaká je forza troska oproti užasnýmu GT jinak bys tady furt nepletl forza vs GT ;)

I ty standartní auta jsou na tom líp, než ty odfláklé ve forze a cockpit prostě nemají. Tím to hasne. Jinak jsou na tom lépe.. 8) Vy furt srovnáváte.. Posledních pět dnů tu nečtu nic jiného než, jak to zklamalo na bodech o kterých se vědělo už půl roku..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

I ty standartní auta jsou na tom líp, než ty odfláklé ve forze a cockpit prostě nemají. Tím to hasne. Jinak jsou na tom lépe.. 8) Vy furt srovnáváte.. Posledních pět dnů tu nečtu nic jiného než, jak to zklamalo na bodech o kterých se vědělo už půl roku..

silná to slova ... bohužel slova fanboye GT ... asi si detailně zkoumal obojí hry ve stejném čase na stejném LCD monitoru/TV co :)

ano vědělo se předem o tom že bude jen 200vozů s kokpitem ... ale všichni doufali že to nebude pravda spoustadůvodů byla např spekulovalo se o špatném překladu ... to snad víš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám PC i PS3 a z toho, že se leskne silnice při dešti..si do kalhot skutečně už nenadělám. Obrazně řečeno. Nelze samozřejmě brát v potaz videa v malých oknech. Ale ani replaye vyšperkované do 1080p. Ideální by byl HD gameplay a ten by napověděl jak na tom gt5 je.

Co se týče toho počtu aut. Já mám s GT problém v tom, že ač se to tváří v prvé řadě jako závodní hra, tak v tom velkém počtu je celá řada aut, co bych jako závodní nenazval a pokud by tam nebyly, neměl bych s tím problém. Rozhodně bych tam nedával třeba kombíky. Nevím samo, kolik jich tam je. Ale chápu, že každý má jinou chuť.

Co se týče těch kokpitů, tak já mám přesně opačný názor. Raději všechna auta s pohledem z kokpitu, který vypadá jakž takž a pro realismus závodění je to ten nejpoužitelnější pohled...než 200 naprosto detailních, co ocení jen ti největší maniaci. Ti zdejší odpustí. Já například pohled z předku auta nesnáším a s realitou to nemá co dělat. Vy taky neřídíte auto z nárazníku nebo z kapoty. Jsem zvědavý na hodnocení a recenze, ale něco mi říká, že >90tku, 10/10, 5/5 či co já vím....neuvidíme. Ale rád bych se pletl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

silná to slova ... bohužel slova fanboye GT ... asi si detailně zkoumal obojí hry ve stejném čase na stejném LCD monitoru/TV co :)

ano vědělo se předem o tom že bude jen 200vozů s kokpitem ... ale všichni doufali že to nebude pravda spoustadůvodů byla např spekulovalo se o špatném překladu ... to snad víš

Tohle fanboyování si strč někam. Mám naježděno ve Forze více než ve všech GT dohromady.. :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zavorka presne hodne lidi doufalo prave ze stoho kokpitu se bude moc hrat u vsech aut jinak detail tech 200 vozu sem si prectavoval ze bude mit na vic jen to ze kdyz se podivate ze zadu tak tam vidite motor treba coz je blbost tak treba klec sedacky a tak dale to sem povazoval jako porad ne vymakane u tech 200 a ne ze u 800 to bude bez moznosti rizeni ze vnitr to at jdou pak do prdele proti tomu dle je forza zlata si to prvne za hraj moznost uz mas dlouho :-DDD

jo a to jeste s tech 200 aut ma urcite nejmin polovinu stejnou palubku jako proc ti kreteni delaly stejne auto 3 krat detailni?? jako jestli je tam ted placnu blbost na vic treba 8 valcu nebo to ma o neco malo porad kopit je stejny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nějak v tý vaší vřavě zapadl můj dotaz, zkusím tedy ještě jednou... :-) náhodou přehodit si volant z pravý strany na levou tam asi nebude? a ještě jeden dotaz mění se na budíkách v interiéru hodnoty kilometrů - kolik si na tom kterým autě najezdil, jako to má NFS Shift a...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Samot2: Ty tu hru (GT5) máš doma? "... částečně odfláknuté ..." Netvrdím že je hra dokonalá - každý má jiný preference a jiný pohled na věc, ale soudit hru která ještě nevyšla jen z pár nekvalitních videí a několika šuškand ... Kdyby ty jsi dělal recenze na hry tak bych pak chtěl vidět hru kterou by jsi doporučil. Dost z Vás jste se zaměřili na ty nepodstatné věci, které v té hře ani nemuseli být a studio je tam chtělo dát jen kvůli Vám aby jste měli radost, ale nejde se zavděčit všem a také nejde udělat vše (jsou různá omezení která prostě nemůžeš obejít). Ani není na 100% jisté že těch pár kopií co se už hraje jsou skutečně plné verze bez omezení. Takže bude nejlepší hodnotit hru až skutečně vyjde a budeme si jí moct pořádně vyzkoušet a nebo se objeví seriózní recenze na plné hře (z toho se dá udělat obrázek o hře) Já jsem třeba nikdy nehrál hru Forza, ale s toho co tady čtu to musí být úplná hrůza a ani mne nemrzí že jsem jí nehrál. Vidíte sami jaký má dopad to co zde píšete. Můžete dál psát že tahle určitá hra nemá tohle nebo by mohla mít lepší tohle, ale tvrdit že je hra odfláknutá nebo podobné a ani jsi si hru nezahrál to jsem prostě musel zareagovat. Tohle je problém všech fór co jsou, vždy se to zvrhne v něco jiného než to bylo původně založený. Původně to tu bylo založený pro lidi co chtěli slyšet každou novou zprávu o GT5 a teď už je to spíš diskuze o Forze jiných věcí které s GT5 nemají co do činění. Ten týden už to hold tady budu muset vydržet číst a pak už tady nebudu, protože pak budu hrát "odfláknuté" GT5.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale já to taky budu hrát, dokonce už mám objednanou tu top sběratelskou edici a dvě obyč, sběratelská bude vystavená, obyč budu hrát a tu další podaruju bratra. Hlavně jsem napsal částečně odfláknutá, to částečně je podstatné, protože, nikdo z polyphony mi nevysvětlí, proč jedno auto má vymodelovaný vnitřek a potom stejné auto jen s úpravou motoru ho nemá, interier je ale přece úplně stejný!!! V tomhle případě se obávám jednoduché věci, stejně jako u Mafie2. My vám dáme další interiery, ale zaplaťte si za ně v podobě DLC !!! Pochopitelně o jejich slibované fotorealistické grafice ve full HD nemluvím, každý kdo tu hru má tak tvrdí, že to není takové jak to slibovali. Ale to co se týče grafiky je mi to celkem fuk, i tak je to TOP. Jinak kdybych dělal recenze, určitě bych řekl, že je to nejlepší simulátor závodů na konzole. Ale nedostalo by to u mě 10/10 a jako mínus bych dal, že to úplně neodpovídá 6 let vývoje.

Každopádně já se nechci hádat :) To je na tomhle světě to krásné, každý má a zastává si svůj názor a tak to má být..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

IMO je docela normální, že se GT5 bude srovnávat s pravděpodobně zatím nejlepší závodní hrou, co je na konzolích. Hlavně, když se jedná o úplně stejný stejný žánr a i ve stejném pojetí. Stejně tak ty recenze se budou na FIII podkazovat a porovnávat. Stejně tak debata ohře =/= oslava hry, je logické, že padají i názory méně spokojené. A je i jasné, že u takové hry, na kterou se čekalo takovou dobu, má takový hype, byla vynášená do nebes od tvůrců, novinářů a i hráčů, se bude koukat opravdu na každý detail a odpustí se jí mnohem méně, než by to bylo u nějaké méně známé hry.

K odfláklosti: jsou věci, které jsou známé, ale to neznamená, že se musí líbit. Ty kokpity jsou názorný příklad. Také nemůžu pochopit, proč jedno auto má a druhé, které je, z pohledu laika stejné, je nemá. Jedná se o stejnou grafiku a přidat je do hry by byl problém v řádu minut. No a že hra, co mají lidé dřív není dokončená? Vy tomu vážně věříte?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jeni nech i bejt sprostej ale je u tebe jasne videt ze hra by pro tebe byla dokonala at uz by to bylo cokoliv me je to v celku putna... ale rikat o forze ze je odflaknuta je blbost hra se dotahuje na maximum xka ale odpovida dobe vyvoje, zkus byt trochu realista a uznat ze to slibovane pocasi je preci jen na 11 tratich v celku malo / nejde mi tady o forzu ta je mi ukradena / ale prijde mi ze hru si v zivote nehral a uz je super realna a nejlepsi coz urcite je to skvela hra ale pres nedodelky typu pocasi, dmg, kokpity a to mi po 6 letech prijde ne uplne skvele minimalne ne na super nejlepsi hru a bla bla ackoliv se na hru tesim az si ji zahraju tak budu vedet to ze se na to po 6 letech slibu, vcelku vybodli

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale prd...koupíte si jej všichni...:-) Nečekejte, že to bude až takový propadák. Od PD a po šesti letech vývoje. Jen všichni nedostanou to, co od toho chtěli. Nebo-li...každý dostane jinou hru. Což bylo jasné hned od začátku. Pro toho, kdo paří i na PC, tato hra podle mne graficky nebude žádná špička. Uvědomte si ale, na čem to běží a v jakém rozlišení. Pro toho, kdo chtěl full dmg, to taky nebude ono. Kdo chtěl v každém závodě možnost proměnlivého počasí, tak taky nebude spokojen. Kdo chtěl všechna auta včetně pohledu z kokpitu, tak taky. Atd atd atd.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu