Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gran Turismo 5


AngerCZ

Recommended Posts

  • Odpovědi 4,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Týýý brdo, no jako člověk tady není tak 16h a nestačím se divit, co se to tady zase od 107 stránky rozjelo??? Bože!!! Už to vypadalo, že se třeba budem bavit o tom, kdo a jak nebo čím se vybavil na GT5 atp, a hlavně, že budeme diskutovat o GT5, když se na to tak všici těšíme, a sotva si to začnu číst, tak už je to na stejný koleji jako včera!!! FORZA je lepší - nenene GT5 je lepší, a tohle je na hovno tam a tohle tady, božéééé, fakt super diskuze, to se toho tady ohledně GT5 například nováčci hodně dozvěděj,když se tady pořád řeší která hra je a nebo není lepší, nezlobte se na mě,ale je to už o h.... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejvíce co tak čtu Vás rozčaroval model poškození. Tohle si myslím, že je jen taková blbost, která tam ani být nemusela, protože s touto hrou jezdíš tak, aby jsi co nejméně auto poškodil. Takže i kdyby to nakonec zůstalo tak jak to je vidět zde tak pro mne to tedy mínus není. Kdo chce ničit může si zajezdit Burnout a od prvního dílu (mimochodem na ničení aut paráda - hlavně předposlední díl a slavné křižovatky)

Možná jsem to špatně napsal na hru nemusíš mít volant atd. Stačí gamepad (takže to není náročné na peníze). Ale jde o to , že teprve s volantem oceníš tuto hru a to chování vozu (na tom je ta hra postavená).

TO sice, ano, máš jezdit tak,a bys do jiných aut vůbec nenarazil, ale sakra když už to někde ve 250 vysekám, tak by auto nemělo bejt pojizdný a ne že se jen odrazím od zdi a jedu vklidu dál na první pozici...

přecenili se jak jinak ... mohli udělat blbejch 600 aut (600 aby byli o 200 aut před forzou ;) i když ted by to bylo už 100 - to by někteří fans nepřežili aby GT mělo míň aut než forza) dvojí metr u her já osobně uplně nesnáším ... např U2 ... vaše auta byly nablízkané káry v neuvěřitelné grafice(v té době) a ty co jezdili kolem jenom papírové krabice naprosto humus

je to škoda

ano souhlasím některé auta maj opravdu strašný kokpit ale furt lepší než 6let dělat 200aut

k tomu porovnání ... u gt je problém že má moc statickou kameru za autem ... pro mě naprosto o ničem takže jedinej pohled kterým jsem v GT5p jezdil byl kokpit ;)

Statická kamera za autem.. otázka nastavení, tohle jde v GT5 změnit... ;)

Jak to tady tak čtu tak to bude první GT který si asi nekoupím

Á, vítej jirko, dlouho jsem tě neviděl :)

-----------------------------------

Jinak pro ostatní... zdržte se dohadů a domněnek, dokud si hru nezahrajete, akorát tady zahlcujute fórum zbytečnými posty... hádat se běžte jinam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Třeba se ti ta kariéra s od motokár-F1 jednou taky splní :)

Jinak by bylo dobrý, tady mít náký online hodiny, který by odpočítávali dny-hodiny-vteriny do data vydání GT5 :D Vím, jsem možná jetej,ale fakt se mrtě těším, tak sorry :D8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se dneska dostal ke GT 5 (s mím DFGT) u kámoše, kterej dělá recenzi.. :D A já tedy slavím.. :D Hned jsme pro porovnání vložily do vedlejšího xka F3 a kluci mám dobrou zprávu.. GT 5 je na tom tak dobře, že mu ty blbosti co tu píšete odpustíte. V kariéře je toho obsahu tolik, že jsem ani nevěděl co dřív a na nějaké to, že někde zapnout počasí a hodiny, na tož pak crash model jsem si ani nevzpoměl. Kamera z haupny je naprosto dostačující. Cockpity jsou nádherné, ale i tak je pohled z haupny úchvatný, volant funguje parádně, člověk cítí každou nerovnost.. Skoro bych řekl, že se to dá přirovnat snad jen k jedné hře RBR (což je pro fanoušky aut ta nejlepší možná zpráva). Takže asi tak, král je mrtev, ať žije král! :D

Jo tady ten zvuk, takhle to má kruci nál bejt!! :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já tomu věřím, že je to reálnej zvuk, co by jste taky chtěli po 6 letém vývoji,alespon někde to musí bejt vidět :D Mrtě wostrost :)

Tak ona je pravda, že je tohle jen video s upraveným zvukem, proto jsem záměrně tu káru zkoušel a je to téměř stejné.. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2jirka71: vubec nikdo te nenuti to kupovat, nelibi? nekupuj, kazdymu to je uplne u riti a ver mi ze tohle si opravdu nikdo do riti strkat nebude :D

U me je jasno, kupuju hned jak to vyjde, s jistotou lze rict ze tuhle bude mrda hra, i kdyz tam bude bude par nedodelku o kterych se zminujete.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeniczech: je pravda ze sem zatim zadny video ze zavodniho auta nevidel.. postni to ;)

Rád bych, ale nemám pro to dobrou techniku.. Zkoušel jsem to zachytit na mobil, ale ta kvalita zaostávala těžce za tou Tekkena (a ta také není zrovna nic extra).. :) Jinak tekku, všiml sis, že ses dostal na titulní stránku GT Planet? Opět? :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu