Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gran Turismo 5


AngerCZ

Recommended Posts

  • Odpovědi 4,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Sporťák GTbyCitroen z virtuálního světa se objeví i na skutečných okruzích

GTbyCITROEN měl být pouze virtuálním autem ve hře Grand Turismo 5, později jej ale automobilka převedla do reálného světa coby koncept. Po dobrém přijetí na Autosalonu v Paříži a ceně Louis Vuitton Classic Concept Award 2008, se sporťák od Citroënu předvede i na závodních tratích.

(...)

http://www.novinky.cz/auto/169389-sportak-gtbycitroen-z-virtualniho-sveta-se-objevi-i-na-skutecnych-okruzich.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

tak za 10minut je tu konference tak uvidime

edit: je to tam!!! noční Le mans, damage, série WRC/Nascar, bylo zobrazeno pravděpodobně i prostředí pro focení, plně obsazené - lidmi vykukujících z oken, chodících po ulici, tramvaje (vypadalo to na "porsche" tramvaje) nestíhal jsem moc vnímat, měl jsem otevřenou pusu...:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

gt5damage.jpg

v něco podobného jsem doufal, přišlo to jen tak z čistého nebe...ani nevím co tam říkal, něco o tom jestli by jsme si před 15 lety představili něco.... moc jsem to nevnímal měl jsem to shozené na liště a to "15 let" mě zaujalo a ihned jsem to otevřel a jen jsem koukal!!!

Je pravda, dodržel to co řekl, že nebude o GT 5 mluvit..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

WRC na PS3 v GT5

Ptáte se, co se stalo se sérií WRC, která kralovala závodnímu žánru na PlayStation 2? Už velice dlouhou dobu bylo ticho po pěšině, a nikdo nějak zvlášť nepočítal s tím, že se podobná hra v nejbližší době ukáže. Evolution Studios mají dost práce s brutální řežbou MotorStorm a tak nemají čas na nic jiného kolem. Jenže během dnešní E3 konference Sony se vše náhle vyjasnilo. Vzhledem k tomu, že Sony je vlastníkem studia, tudíž i práv na sérii WRC, vyjednala si něco navíc. WRC tak budou oficiálně zastoupeny v Gran Turismo 5, se všemi licencovanými vozy a jezdci. Díky tomu by tak hra mohla obsahovat plnohodnotnou rallye složku. Mimo jiné se podíváme na zoubek i mnoha jiným závodním sériím jako je Nascar, DTM, F1 či WTCC, ačkoli Sony přímo nevlastní práva ani ne jednu z nich, pravděpodobně došlo na kompromis díky nějakému jednání, nebo prostě budou vozy mírně upraveny, aby nespadaly pod licenční podmínky. Ze strany Sony je ovšem toto velice dobrý krok.

......................

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu