Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gran Turismo 5


AngerCZ

Recommended Posts

  • Odpovědi 4,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Priserne ten Veyron opravdu nevypada.. ne samozrejme tak dobre jako premium auta ale i tak porad dobre. A co se tyce toho pocasi atd tak zrejme to asi nejaky cas zabere a aji me trochu stve ze neni na vsech tratich. Jak uz sem tady jednou rikal.. GT6 asi bude to, co melo byt GT5 coz ale nedela petku spatnou hrou.. dokazu si predstavit ze online me zabavi na hodne dlouhou dobu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

canava: tak nikdo tě nenutí to za to dát :-) já myslim že to všichni vidí moc černě..už se těším na to až se projedu například s gallardem po severní smyčce v noci nebo za deště! jak mi vadí ty interiéry tak třeba v shiftu jsem si zajezdil asi s 20 autama a to jich tam bylo mnohem více...takže ani 200 aut není málo... já jsem rád že to za 6 dní bude doma!

s kámošem už plánujeme online a už se na to těšim..tak už dost dohadů, můžem být rádi že někdo dělá hry pro ps3 i xbox..zahraju si klidně obě... jsem rád že to někdo dělá, tyhle hádky co je lepší jsou opravdu stupidní

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nerikam ze to porovnavas ty ale 3 strany zpet se zase resila forza, to je nekonecny a na PS3 to skvela zavodni hra je..kvantitou i kvalitou i kdyz je nacnuta a nedotahnuta ale stejne..na PS3 proste lepsi auta neznam..shifty se mi libili hodne na NFS... skoda ze tu nejsou radeji nejaka videa ale vzhledem k okolnostem to chapu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

absence kokpitů mi také vadí ale kafrat kuli grafice? je to závodní hra, nedá se říct že by grafika nebyla pěkná.. já se snažím jezdit a nevšímám si stínů a podobných kravin..tak to přestaňte řešit..pořád dokola..děláte jak kdyby jste v tom měli investované peníze...

6let je 6let

Priserne ten Veyron opravdu nevypada.. ne samozrejme tak dobre jako premium auta ale i tak porad dobre. A co se tyce toho pocasi atd tak zrejme to asi nejaky cas zabere a aji me trochu stve ze neni na vsech tratich. Jak uz sem tady jednou rikal.. GT6 asi bude to, co melo byt GT5 coz ale nedela petku spatnou hrou.. dokazu si predstavit ze online me zabavi na hodne dlouhou dobu

nevypada? všímáš si těch hran? http://i56.tinypic.com/5b1fea.jpg ... takhle nevypadá 6let vývoje ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

6let je 6let

nevypada? všímáš si těch hran? http://i56.tinypic.com/5b1fea.jpg ... takhle nevypadá 6let vývoje ...

Bohužel tohle ale není vina PD. Technicky s touto grafickou kartou v PS3 nelze určité hrany udělat kulaté. Byla to jedna z deviz nového directx 11, co přišlo na PC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přesně jak píše smartmax... btw veyron je konverze z GT4/PSP respektive..ty standardy prostě nebudou tak skvělé...btw kdo říká že tenhle obrázek je z finálního produktu..sakra nikdo doma ještě tu hru nemá pokud se bavíme o skutečném originále který má vyjít toho 24.11. pak se dohadujte

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no na tu realičnost jsem zvědavej... ta grafika je si myslím dost dobrá ikdyž slibovali víc ale paráda... model poškození taky překousnu ale bojím se té reálnosti, u bouraček jsem se přesvědčil že reálnost nulová tak jsem zvědavej jak se to bude chovat v zatáčkách atd. tohle se z videí moc posoudit nedá :)

EDIT: Smartmax: a zábavnost tratí ? pro někoho kdo hrál všechny GT ty tratě asi nebudou moc zábavný když se opakujou snad už od jedničky :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To s tema hranama uz me pomalu zavani PCckarama ohanejici se texturama. Jestli neminis 90% casu stravit ve photomode tak si toho opravdu nevsimnes.. samozrejme pokud budes vylozene chtit tak si vzdycky neco najdes..ale ja si to koupim od toho abych si hru uzil a neresil takovy veci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

standarty tak špatně nevypadají? http://img709.imageshack.us/img709/8544/nrburgringnordschleife2.jpg ? nic proti ale tohle vypadá příšerně

Este stale ta to bavi ?? Hladat na hre len to najhorsie ??? Nejak ti to prerasta cez hlavu , je to len hra.

Keby si nebol forza fanboy tak by ta ziadne GT5 vobec netrapilo ale len pekne vidno ako nevies prekusnut ze tvoja forzicka nebude najlepsia zavodna hra tak musis hladat na GT5 len to najhorsie ... fakt ubohe.

Idem sa pozriet na thread o forze ci tam tiez nejaky ps3 hraci hladali na tej hre len to najhorsie ako to musis robit ty

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To s tema hranama uz me pomalu zavani PCckarama ohanejici se texturama. Jestli neminis 90% casu stravit ve photomode tak si toho opravdu nevsimnes.. samozrejme pokud budes vylozene chtit tak si vzdycky neco najdes..ale ja si to koupim od toho abych si hru uzil a neresil takovy veci

GT5 si pořídím ... a taky budu chtít v něm fotit ... ale vím jedno že standard cars fotit tozhodně nebudu .... ve forze jezdím ... chvíli fotím a pak zase jezdím a ty hrany jsou doočíbijící

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Este stale ta to bavi ?? Hladat na hre len to najhorsie ??? Nejak ti to prerasta cez hlavu , je to len hra.

Keby si nebol forza fanboy tak by ta ziadne GT5 vobec netrapilo ale len pekne vidno ako nevies prekusnut ze tvoja forzicka nebude najlepsia zavodna hra tak musis hladat na GT5 len to najhorsie ... fakt ubohe.

Idem sa pozriet na thread o forze ci tam tiez nejaky ps3 hraci hladali na tej hre len to najhorsie ako to musis robit ty

forza fanboy? co to melš ty ocas? pro mě je nejlepší PGR4 a vždy bude ... GT5 budu pořizovat moc rád bych vyzkoušel ... forza je pro mě super ... ale přijde ti to dobrá na 6let výboje a nadpozemských slibů? pro fanboy každý fanboy

navíc co se týče těch textůr pro pc hráče ... to chápu oni jsou zvyklý na very very very high textůry ! tady jde o něco uplně něco jiného

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uz tady to tema asi bylo!Kluci co uz maji doma GT meli obal myslim hry cernobily,ale uz jsem videl i barevny,myslite ze hra bude stejna?A jeste jedna vec,neslysel nekdo ze hra podporuje kamerku Eye Toy. Pokud budete mít aktivovaný pohled z kokpitu vozu, potom to co uvidíte bude záležet kam budete mít natočenou hlavu.Sice moc tomu neverim,ale rad bych se pletl!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Photo mode..nejspis. Kazdopadne zase zacinam uvazovat o te predobjednavce.. Shopto.net to ma levnejsi nez game.uk takze bych o tom uvazoval. Jeste mi prosim reknete jak je to s postovnym a jestli by ta hra opravdu prisla v den vydani (si myslim ze aby stihli celej svet tak uz by to pomalu mohli posilat ted ne?

EDIT:

kulda - Je nekolik verzi ktery maji trochu jiny obaly. Collectors Edition a Signature Edition. S tou kamerkou je to pravda.. podivej se par stran zpatky nebo sleduj www.gtplanet.net

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

rash zvlastni verzi ? bohuzel to zatim odpovida tomu co jsem videl u tekkena :? (ten dmg polourvanej naraznik apod. ono tam vlastne nic jinyho neni)

to ze tam ma screeny z photo modu a pak to vypada takle nijak neberu vazne... ackoliv kdyby to byla pravda nezlobil bych se :)

edit > kulda ano ps eye normalne funguje... head tracking tady rybak tusim zkousel a daval i video na YT ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bůh ví jak to s těma verzema je... můžou to být verze hry která měla vyjít před rokem (nebo kdy byl poslední odklad)... pak se rozhodli že to raději dodělají a ty kopie co natiskli mohli dat lidem co na tom dělali třeba v továrně a teď to někteří lidi začali prodávat (kdyby se to začalo prodávat před půl rokem tak to nikdo nekoupí protože se ani nevědělo kdy to má vyjít ale teď 14 před vydáním se to prodá) a nebo to skutečně může být stará novinářská verze aby posoudili hratelnost atd. protože dohrát GT za pár týdnu se asi nedá !! takže tuhle verzi dostali před rokem a před měsícem dostali třeba real verzi na které posoudí grafiku aby měli recenzi třeba už při vydání hry a nedělali jí ještě 2 měsíce po vydání... a takových teorií může být tisíc... pravdu se dozvíme až za týden :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu