Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gran Turismo 5


AngerCZ

Recommended Posts

nemůžu si pomoc ale grafika u prologue není rozhodně nijak úžasná.. je možný že je nejlepší ale rozdíly jsou malý.. moc přeháníte :D

Není? Vážně? Ukaž mi jakoukoliv závodní hru z konzolí, která vyšla na jaře 2008 a alespoň se graficky GT5P blíží :)

Tak to nevim jak mam vyhrat predposledni zavod licence C

Není to nic těžkýho, stačí si najít svoji taktiku... jinak tuning se odemkne po dohrání S licencí, ale v licencích ho samozřejmě používat nemůžeš.

6let je 6let

nevypada? všímáš si těch hran? http://i56.tinypic.com/5b1fea.jpg ... takhle nevypadá 6let vývoje ...

Jo, je to ošklivý jako všechyn standard auta... jsou o něco málo vylepšený oproti GT4, ale... prostě to v tom prostředí hry najednou vypadá divně (Jenže taky záleží auto od auta...). Jinak osobně s výběrem Premiuma ut nemám problém a zatím jezdím jenom s nima

aj..

http://www.gtplanet.net/forum/showthread.php?t=132225&page=255#post4149662

Tak tohle uz vypada docela vazne :D Vypada to ze kluci tady fakt maji nejaou zvlastni verzi

Bůh ví jak to s těma verzema je... můžou to být verze hry která měla vyjít před rokem (nebo kdy byl poslední odklad)... pak se rozhodli že to raději dodělají a ty kopie co natiskli mohli dat lidem co na tom dělali třeba v továrně a teď to někteří lidi začali prodávat (kdyby se to začalo prodávat před půl rokem tak to nikdo nekoupí protože se ani nevědělo kdy to má vyjít ale teď 14 před vydáním se to prodá) a nebo to skutečně může být stará novinářská verze aby posoudili hratelnost atd. protože dohrát GT za pár týdnu se asi nedá !! takže tuhle verzi dostali před rokem a před měsícem dostali třeba real verzi na které posoudí grafiku aby měli recenzi třeba už při vydání hry a nedělali jí ještě 2 měsíce po vydání... a takových teorií může být tisíc... pravdu se dozvíme až za týden :)

K tý divný verzi... obsahuje DLC, instaluej FW 3.50, kterej není venku moc dlouho.. Pokud to není final, tak ten build bude max 2 měsíce starej... a i kdyby to prostě nějak posrali... pořád by to byla případně pěkně vzácná verze :lol:

-----------------

Ke grafice GT5 celkově. Některý tratě vypadaj trošku zvláště, nevím proč, ale mám z nich takovej pocit. Jinak nejsou o nic horší než v Prologue. No a počasí.... noc, déšť, sníh, změna času... to vypadá naprosto bombasticky a nebojíms e říct že až fotorealisticky. Ano, některé věci nejsou dotažený tak, jak by měli, ale jsou zde věci, který nemaj žádnou konkurenci. Hold se snad dočkáme nějakejch DLC pro počasí a změnu času na všech okruzích, nových okruhů atd.. a nezbejvá nám jen než čekat, že v GT6 bude úžasnejch věcí zase o trochu víc :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 4,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

a proč se pořád oháníte tím že je to závodní hra ?? to je takovej rozdíl mezi sportovní a střílečkou nebo závodní ?? je jedno jestli uděláte dobrou grafiku do střílečky nebo závodní pařby protože si nemyslím že by závodní hra měla být náročnější než střílečka kde lítá tisíc kulek a vybuchuje kde co... a než zase výjde GT6 tak ze mě možná bude skutečnej závodník :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

canava: Ale tady nejde o to, že je to závodní hra... žádná hra na konzole nevypadá tak reálně, jako zrovna GT5. Prostě až uvidíš přechod dne a noci na FullHD TV 120cm... :) Je to něco naprosto úžasnýho a nic takovýho jsem v žádný hře neviděl. Spousta her je graficky pěkná, ale pořád je vidět, že je to počítačově vytvořený. V GT tohle vypadá naprosto reálně. Jinak GT6 tipuju do tří let ještě na PS3 ;-)

K náročnosti... pohyb všech vozidel řízených výpočty konzole, fyzika auta, počasí, změna času,.... je toho hromada ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já nechápu to, že se tu posledních dvacet stránek píše to jak GT5 zklamalo, když jedinej, kdo hru má je Tekken.. Ještě víc mě dostává, jak čtu jeden a ten samej příspěvek od jedné a té samé tlupy lidí opakující se do zblbnutí.. :D Kluci, já jsem z té GT5 něco pochopil, všechno je to o trpělivosti a tak dokonce počkám až do Vánoc.. Momentálně hraju F1 po updatu a jsou fakt super, takže už to do těch Vánoc doklepu.. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přišel jsem, viděl jsem, pochopil jsem!!!

Mimo pár lidí nikdo hru nehral, neví jak vypadá celkově se vším co hra nabízí atp. ale vlastně máte pravdu, Hra je po grafické stránce příšerná, hratelnost o hov.. a všechno co hra nabízí i do počtu aut je málo a naprosto nevyhovující, takže závěrem nezbejvá říct nic jiného než to: že všichni si tu hru stejně koupíte a jako největší nadrženci budete přešlapovat 24.11. u shopů a nadrženě čekat až vám vrazí prodejce hru do ruk!!!! Ouuuu yéééééés :D:cheesygrin::wohow::D:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přišel jsem, viděl jsem, pochopil jsem!!!

Mimo pár lidí nikdo hru nehral, neví jak vypadá celkově se vším co hra nabízí atp. ale vlastně máte pravdu, Hra je po grafické stránce příšerná, hratelnost o hov.. a všechno co hra nabízí i do počtu aut je málo a naprosto nevyhovující, takže závěrem nezbejvá říct nic jiného než to: že všichni si tu hru stejně koupíte a jako největší nadrženci budete přešlapovat 24.11. u shopů a nadrženě čekat až vám vrazí prodejce hru do ruk!!!! Ouuuu yéééééés :D:cheesygrin::wohow::D:)

Já bych skoro řekl, že se jedná o takové ty puberťácké nekňuby, kteří by to kritizovali i kdyby tam byly letadla,harry potter a nahaté roštěnky.. :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kucííííí neblbněte už :D já vím, že je to foooorum, že se zde mají rozjíždět hádky a vášně atp, ale nebilo by přeci jen lepší, kdyby jsme se třeba mohli bavit o tom, jak uspořádat náký online závody atp.. ??? Myslím, že to je taky dobrý téma, a už opravdu neřešte ten neskutečnej plk, jestli je lepší Forza nebo GT, stejně se nikdy nikdo nedomůže toho,aby si přelil více lidí na svojí stranu, většina sonáků bude stát za GT a většina Xboxáků bude stát za Forzou, takže nevidím opravdu žádnou več,která by tento spor roztrhla :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

srandovni hra to gt :)) jasna Nekoupe uz kvuli tomu ze tam jedete s autem 300km/h a pripada vam to jak 150km/h ehm to ma byt simulator?:D...pardon ale i takovy GRID mi pripadal realistictejsi a to si ani na nejaky ultra mega simulator nehral nehlede na to ze max. rychlosti a vykony aut absolutne nesouhlasi napr. takova Z4 bratr ji mel s motorem 2,5 nejakych 170hp to auto melo 2kila behem okamziku sam sem mu to projizdel takze to moc dobre vim a v prologu jsem si koupil Z4 s motorem 3,0 a to auto melo problem dostat se na 2kila....sice jsem GT5 nehral ale soude podle videi necekam zmenu jak ve fyzice tak v ostatnich vecech nehlede na Vy*ebanou hudbu v menu co jsem abych poslouchal takove skladby ve hre s nadupanyma karama nejakej virtuoz?ehm strcte si cele GT do ( )) ....a o tom hype ani nemluvim... a to pozor nejsem odpurce teto serie ba naopak tesil jsem se na to ale ted to vidim tak na koupi max. bazarovky az to tak bude stat petibabu vic totiz za tohohle paskvila nedam nestoji mi za to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

on je trošku rozdíl zkreslení ve skutečnosti a hrou víš ;) když koukám na youtube na akceleraci nějakého auta tak si říkám jak je to pomalé ale ve skutečnosti je ten pocit zcela jiný...mám 323 se 170hp stejný motor jako má tvůj bratr a je to opravdu zkreslení ;) chvilka to není..tohle je třílitr, příjde ti to jako hned takhle na videu? pochybuju ale ve skutečnosti to jede jako splašený ;)

a tady je dvaapulka a jak vidíš takhle na videu to je pěknej lenoch

ten třílitr má 25 vteřin do 200km/h..na kterém okruhu v GT je rovinka na 25 vteřin ;) takže se nediv že si nevytáhl 200..na dálnici ti to příjde jakože je to tam hned ale když se mrkneš na čas tak je to třeba půl minuty ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

323i neni stejny motor je slabsi ja to blbe napsal mas pravdu 323 ma 170hp ale ty novejsi motory kolem 02-04 jsou treba v e46 primo oznaceny jako 325i a jsou o neco silnejsi jeste maj snad neco kolem 180hp jinak mas pravdu neni to tak pozna ale chapej v GT ten trilitr jel 200 a pak uz rychlosst stoupala po km jak snek a opravdu ta z4 od brachy i po 200jela jak slak...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyz jsem jel shinkansenem 300, tak to taky vypadalo pomalu jak 50 km/h. ^^ Dokud jsem neuvidel auta na vedlejsi dalnici... :lol:

Ale jinak, vubec bych tenhle topic zamknul, dokud ta hra nevyjde, je tu 50 stran jen totalnich kecu o nicem. :)

Taky to tak vidím...

ta hudba mě taky štve ale hold je to styl GT a jsou to japonci... a navíc si tam můžeš dát vlastní MP3... :)
Nahodou ta hudba v menu je dobra a pekne to GT odlisuje.. hudbu behem zavodeni mam pak samozrejme vyplou

Hudba je dobrá, je tam od všeho něco(alternative, jazz,...), v menu si můžeš pustit cokoliv z playlistu (189 písniček) + i vlastní MP3 z HDD, tak v tom nevidím žádnej problém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu