Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gran Turismo 5


AngerCZ

Recommended Posts

Ahojda,

předem ti chci Tekkene poděkovat, že jsi alespon takovéto opatření provedl, protože opravdu to už nebilo normální tady pořád číst ty nesmyslný srovnávací keci co je lepší atp.!

Díky!!!

A jinak mam prozbu, co říkáte na tuto předobjednávku??? Nějak se mě nezdá ta nízká cena té CE oproti klasické hře, ale je pravda, že alza.cz má většinu věcí levnější, tak se chci poradit 8)

odkaz :D: http://www.alza.cz/hry/pro-konzole/playstation-3/zavodni/38849381-p2.htm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 4,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

avenger: A shopto.net to ma levnejsi.. ti sou taky anglie ne? A spolehlivost by mela byt stejna. A znamena to ze je pripravena a odeslana tak, aby dosla v den vydani.

to by to museli poslat už v pátek..royal mail sice posílá rychle a bude to tu druhý den ale česká pošta se zrovna nepřetrhne.. teď jsem objednával hawxe a přišlo to za 4 dny

wickerman: co ti na tom příjde divného, proč mám takový pocit že koukáš na cenu bez dph :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojda,

předem ti chci Tekkene poděkovat, že jsi alespon takovéto opatření provedl, protože opravdu to už nebilo normální tady pořád číst ty nesmyslný srovnávací keci co je lepší atp.!

Díky!!!

A jinak mam prozbu, co říkáte na tuto předobjednávku??? Nějak se mě nezdá ta nízká cena té CE oproti klasické hře, ale je pravda, že alza.cz má většinu věcí levnější, tak se chci poradit 8)

odkaz :D: http://www.alza.cz/hry/pro-konzole/playstation-3/zavodni/38849381-p2.htm

Si ji kup a uvidis :) nevim jestli maj v podminkach u her co jeste nemaj..ze kdyz se zmeni cena...tak mas smulu :) ale ta cena je dobra..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nene na cenu bez DPH opravdu nekoukám :D

Právě proto se ptám, protože cenovka za kolektorskou edici jen 1655,- mě příjde dost málo, když jinde jsem to viděl tak za 2100,- nebo 2299,-, tak právě proto to řeším, jestli to není náká hloupost, a už vůbec, jestli se vyplatí si to tam rezervovat? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Avenger: No stejne by to s postovnym vyslo na 1200 a to si to radsi objednam na gamestationu za 1500 a mam jistotu ze si pro to po skole akorat prijdu. Ale ta CE na alze taky vypada zajimave to ne ze ne. Poslal bych jim mail s dotazem jestli je ta cena spravna a jestli ano tak si to tam mozna vezmu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jestli tě to uklidní ten apex bude určitě ke stažení v PDF až ho někdo oscanuje...

rash: to určitě, já jsem stejně po-st pryč takže budu rád když to bude v ten čtvrtek ve schránce.. ani nemohu uvěřit že už je to tu.. přítelkyně si o mě myslí že jsem magor jak vyvádím kdykoliv se objeví od tekkena nové video :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobraá dobrá, napíšu tam mejla a zítra dám vědět, každopádně já jsem ujetej na origoškách a všem co je hmotný, takže APEX jedinně svůj a v pevné vazbě :D a to co jsi psal, že si přítule myslí, že jsi magor, tak to asi nebudeš jedinne, bo o mě si myslí, že jsem z jiný planety, o ničem jiném nemluvím :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud uzavřeš kupní smlouvu, kupuješ za to, co je v ní uvedené, tj. za kolik jsi to objednal. Na pozdější zdražení (po tvé objednávce) se ohled nebere. Protože se jedná o Alzu, je 100% jistota, že objednané zboží dostaneš. S naskladněním to je horší. Že bude zboží na skladě 24.11.2010, to zaručené nemáš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslim ze to budou mit porad, akorat resim co ma byt obsahem te Collectors, nebot to co je collectors na amazonu je trosku jine nez to co je na Alze, napr. na Alse chybi model auta, ktery i collectors na amazonu je

http://www.amazon.com/gp/product/B003O6HEKQ/ref=s9_simh_gw_p63_d0_i1?pf_rd_m=ATVPDKIKX0DER&pf_rd_s=center-2&pf_rd_r=05K6X1511M88GM3X9TQN&pf_rd_t=101&pf_rd_p=470938631&pf_rd_i=507846

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu