Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gran Turismo 5


AngerCZ

Recommended Posts

  • Odpovědi 4,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

mám pár dotazů které se vztahují ke GT5.

1) Logitech driving force GT nebo G27 ? (nechci se připravit o zážitek, ale ty peníze)

2) Máte nějaký nápad na umístění volantu když nemám stolek ? :)

- vy tady jste nadšenci co už volanty máte a máme to vychytané, tak pár rad začátečníkovi abych nevyhodil peníze oknem.

Díky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mel sem to GTcko a pokud ti staci razeni pod volantem tak je to pohoda... jinak ma bohuzel jen sekvencni razeni :? ale to me nepripravovalo o zazitek spis co bylo horsi ze ho nemam kam dat ... a musel sem ho pokazdy vytahovat z krabice, dat na stul, hrat... coz me postupem casu zacalo vadit...

pokud na to ma clovek misto a stul tak to neni problem.. ovsem tak jak sem to mel ja to moc neslo :? ale ten zazitek byl skvelej.. jedina nevyhoda byla ze clovek musel mit po ruce este jednu zasuvku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebo zkus Fanatec Carrera Wheel (mam ja) kdyztak se podivej na youtube..je to takova stredni trida mezi DFGT a G25. Jinak co se tyce tech dvou obchodu tak skladem to uz asi maji ale stejne jako to JRC to budou prodavat az ve stredu.

Neco si stavet planuju uz dva mesice ale porad nemam cas.. kazdopadne inspiraci najdes tady kdyz to trochu prolezes.

http://www.gtplanet.net/forum/forumdisplay.php?f=163

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám pár dotazů které se vztahují ke GT5.

1) Logitech driving force GT nebo G27 ? (nechci se připravit o zážitek, ale ty peníze)

2) Máte nějaký nápad na umístění volantu když nemám stolek ? :)

- vy tady jste nadšenci co už volanty máte a máme to vychytané, tak pár rad začátečníkovi abych nevyhodil peníze oknem.

Díky moc

1) GT má vychytávky co nemá zase G27 a naopak. Já mám G25. Myslím že s GT chybu neuděláš.

2) koukni tady - http://www.sony-playstation.cz/index.php/forum?func=view&catid=12&id=23475&limit=15 - už jsme to tu řešili (Já šel do Playseats GT, ale je tam i zmínka o super vychytávce pro někoho kdo nemá moc místa na sedačku). Když ti nebude něco jasné napiš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

u me je to umisteni alfou a omegou,na lt driving forcce gt3 bych i mel,ale jelikoz mam mensi byt a na samostatnej stul a kreslo nemam jak misto tak nervy...pri predstabe ze sikvuli pul hodce hrani budu stehovat pulku bytu ke zdi aby se vesel stolek.... :D takze se s volantem muzu rozloucit:(

Sent from my HTC Wildfire using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ted tak hraju GT4 a premyslim, jak si nastavit asistenty... V autech se naprosto nevyznam. Zatim jsem proste dal vsechny tri na 0. :lol: Poradite, co s nimi? Pokud to teda tak "nema" vlastne byt pro zavodeni...

když máš všechny assistenty vyplý tak by to mělo být nejreálnější :D ty asisty ti pomáhají brzdit nebo udržet auto přilepeny na trati (záleží co tam za asisty je) ... nejlepší je mít samozřejmě všechno vyplý ale jestli to nezvládáš tak si to zapni ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu