Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gran Turismo 5


AngerCZ

Recommended Posts

  • Odpovědi 4,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

2trotlos: Tak to sem z toho opravdu nepochopil. Signed for a Not signed for sem teda hledal jinej smysl. Ze zahranici nakupuju skoro porad a pokazdy chtel postak podpis kdyz to bylo ze zahranicni, tak sem mel dojem ze tohle je automaticky. Kazdopadne obe varianty sou Royal International 1st class, takze doba nez to prijde je stejna.

2BigMike: presne, 1967, v 60. letech nemohl Ford porazit Ferrari v LeMans a malem to vyresil tak ze zkoupil cely Ferrari, Enzo v posledni chvili odstoupil. Tak vyrobil Ford GT 40 kterej se stal doslova legendou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

67 - ford GT40 vs ferarri 330 P4 tusim ;)

dík, myslem jsem si to

Tak to sem z toho opravdu nepochopil. Signed for a Not signed for sem teda hledal jinej smysl. Ze zahranici nakupuju skoro porad a pokazdy chtel postak podpis kdyz to bylo ze zahranicni, tak sem mel dojem ze tohle je automaticky. Kazdopadne obe varianty sou Royal International 1st class, takze doba nez to prijde je stejna.

já co kupoval 2 hry z UK přes Tekkena tak mi pokaždé skončily rovnou ve schránce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, když se tak tady bavíte o těch schránkách, mě pošta vždy doručovala krabičku do rukou, protože máme malou schránku. Ale naposledy, při objednávce GOW3 (game.co.uk) mi jí strčili do schránky kratší stranou, pouze za 3 cm a celí zbytek trčel ven !!! Nasral jsem se, valil na poštu... (asi si myslela, že tam jsou reklamní holítka nebo co), no a po mém slušném vysvětleni situace, doufám, že to bude jako dřív.

EDIT, když jsem jí řekl, že to má cenu litru, tak čuměla jako puk.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to naprosto normální, oni to totiž neposílají jako normální balíček, je to zaplacený předem, takže ani dobírka (která je jen náš přežitek). Proto je nejlepší se s pošťačkou/pošťákem vždy dohodnout, ať buď zazvoní a předá rovnou nebo kdyžtak nechá u sousedů apod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jde to objendat i kdyz nemam paypal ani kartu?

A jak bys to chtel zaplatit?

co to je za kravinu .... nemuzou to nacpat do schranky .... zasilku musis zaplatit a az pak ti ji daji ....

Tady nejde o dobirku, bavime se o zasilkach ktere zaplatis predem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale za to nemuze ceska posta to jen setrime na postovnem takze nase chyba... ale myslim STOP OT a jdeme zase zpet ke GT :psp:

ja se tesim snad jeste vic nez na uplne prvni dil na PSX :wohow: a to jsem byl hodne nedockavej :bash:

povidej mi o teseni,kazdej den volam do kramu zda jeni skladem a nevi zda opravdu v terminu bude :D kdyz tu ctu kde ji uz skladem maj,delaj se mi mrakoty:D

Sent from my HTC Wildfire using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu