Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gran Turismo 5


AngerCZ

Recommended Posts

  • Odpovědi 4,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tak ono to vypadá, že stíny moc neřešily a jsou stejné jak v prologue - tj zubaté. Nicméně není se čemu divit PS3 není v dnešní době kdovíjaký zázrak a můžeme být vůbec rádi jak to vypadá a že to bude mít stabilní framerate většinu času. GT5 si koupím a myslím si, že bude super. Nicméně s další generací konzolí dle mě bude GT6 totální revoluce (hlavně co se týče audivizuálna).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nicméně s další generací konzolí dle mě bude GT6 totální revoluce (hlavně co se týče audivizuálna).

netvrdilo se tohle už u GT5 ? :shock: ... já bych tomu tak moc nevěřil, beztak se na to vyfláknou jak to dnes bývá v herním průmyslu zvykem :)

EDIT: jinak mě se ty stíny zdají docela v pohodě ;) určitě nejsou dokonale hladký ale v jaký hře taky jsou ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ono to vypadá, že stíny moc neřešily a jsou stejné jak v prologue - tj zubaté. Nicméně není se čemu divit PS3 není v dnešní době kdovíjaký zázrak a můžeme být vůbec rádi jak to vypadá a že to bude mít stabilní framerate většinu času. GT5 si koupím a myslím si, že bude super. Nicméně s další generací konzolí dle mě bude GT6 totální revoluce (hlavně co se týče audivizuálna).

to těžko....pokud bude každé GT přicházet v takové periodě, že konzole už není graficky na špici...nic takového nehrozí. Jde ale o ten pocit a ten bude nejdůležitější. Třeba to bmw hrátky video vypadá velmi uvěřitelně. Bohužel i to londýnské video ukazuje jak špatná je práce stínů. Někde mit o dokonce přijde, že to poškozuje model vozu. Skoro by se dalo říct...hrůza.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

plne souhlasim se smatmaxem ... ;) GT5 ma v tuto chvili takove nacasovani ze ackoliv je graficky sebe lepsi na konzolych na pc scene uz to takovy zazrak neni ;) :?

mohli by hosi trochu zamakat a dodelat Premium cars pro vetsinu aut a vydat GT6 preci jen rozdeleni na standart a premium cars.. je trochu prapodivne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

G37 - londres např. 2:20 a dál...lemy blatníků, poskakující a doskakující kostky stínů....občas to vidím i uprostřed karoserií.

To video dvě strany zpět s lamborghini...v interiéru, hodně to jde vidět na stínítku, na volantu....poskakující a rozhozené stíny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...hrajete kvuli tomu, abyste cumeli na stiny? Boze.

Kde jsou ty casy PS1, kdy kazdy s**l na nejaky stiny. GT2 vsem prislo fotorealisticky. Kazdy hral proto, aby si ZAHRAL, a ne, aby se stoural v kazdem pixelu a hledal, kde je stin zubatej a kde kulatej. Obcas je mi z dnesni generace konzoli, her a hracu fakt na bliti.

Jinak, sice vim, ze GT5 ma byt "realisticke", ale tak nejak mi v GT serii chybi nerealne lokace, resp. trate... Proste obcas to chce vyjet nekam na plaz, na smyslene lokace, kde nebude jenom asfalt a travnik okolo. Jo, je to spis v arkadovkach, ale...proc ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě taky nezáleží na tom že je to trochu zubatý... stíny na přístrojovce bych přežil ale ten volant ? proboha dyť ten stín není kulatej ale je to nějakej 6ti úhelník !! ... jestli vám tohle příjde v pořádku tak jste moc zaujatí a GT5 budete chválit ikdyby to vyšlo v 5ti bitové grafice !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja ani nemam PS3 a nejsem zadny super fanousek GT (ani jinych zavodu), takze na hajeni hry celkem kaslu. Jen mi jde o to, ze mnohdy i ty hry v "5 bitove grafice" byly hratelnostne mnohem lepsi nez ty dnesni balasty. A kdyz uz konecne vyjde neco opravdu kvalitniho (nebo tohle snad kvalitni neni?), tak se tu kazdy rejpe v takovych hovadinach, jako par zubatych stinu, spatne zabarveni koure u vyfuku a ze okno v patem patre na dome v 02:54 ma jiny parapet a kyticky, nez ma v realu. Nereste s prominutim picoviny a HRAJTE hry, nezijte jimi.

Tecka, vic se k tomu nevracim. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

rejpou se v tom proto, protože producenti slibovali něco co asi nelze splnit, prostě hledaj mouchy - což je dobře o nich vědět.Ale že si to každej koupí a bude to boooombbaaaaa o tom tady byla řeč taky :D. Ukažte mi někdo graficky a herně lepší závodní simulaci!! :D To co vyjde se dělalo 5 let a když se 5 let šroubuje grafika, hratelnost detaily atd. tak grafika trochu zestárne no, ale celkový výsledek bude stát za to. Ta grafika zas tak hrozná není, nebo ano? :D :D :D. A věřte tomu, že majitel ps3 kerej nebude mít tuhle hru i kdyby ji nehrál, tak jako by nebyl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

koupím si to ale nemyslím si že to je zrovna bomba..

GT5 nemůže být grafická špička když má takhle zaostalý stíny..

když se grafika šroubuje 5 let tak sice zestárne ale neměla by zestárnout víc jak těch 5 let !! ale ten stín volantu je jak z roku 1995..

textury jinak nejsou špatný ale tímhle si to prostě posrali, detaily udělají z dobré hry špičkovou a udělat aspoň trochu kulatej stín volantu zvládne průměrný vývojářský studio..

a myslím že bez GT5 by se plno lidí obešlo..

a jestli GT5 získá v nějaké recenzi 95/100 tak to má sony asi podplacený jinak nevím :) ... vidím to max. na 90/100 :P

jinak já netvrdím že je to špatná hra.. ale na to že to vyvíjeli tak dlouho si s tím moc práce nedali :)

EDIT: zajímavý že v tom videu nademnou už jsou stíny krásný ..... WTF?! :D ... zítra to už konečně výjde takže do středy bude plný juťub HD videí tak jsem zvědavej :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já už si toho všiml v Prologue a teď když jsem se díval na to video z Londýna mi to zase bilo do očí... těch českých vlajek okolo tratě je neskutečně moc vždycky, snad nejvíc! :D nerozumím tomu, myslel jsem, že je to generované podle ID hráče, že když sem z čech budu mít české vlajky, ale z toho londýna to netočil čech ne? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nasel jsem na nejakem foru ze je nejaky problem s G27 a to ten ze s nim hraci maji lepsi casy diky "nezpomalovani" nebo tak nejak pri razeni? Proto take neni ofiko podporovan ve hre.

Nema prosim nekdo lepsi info nebo vlastni zkusenost? Jestli na tom PD makaj nebo je problev v HW? G27 planuju ale bojim se aby diky tehle chybe PD hrace s timhle volantem nezacalo nejak banovat v tabulkach atd... to by me hodne mrzelo :-(

Bohuzel uz nevim kde jsem to nasel :-( jen vim ze to bylo v anglictine :-)

edit: tak jsem to nasel nekde jinde

" When we tested the G27, it had some functionality in the shifting process that gave it an unfair advantage over other peripherals. You were able to shift the G27 without losing any speed/ power. We repeated worked with Logitech to remedy this, but Logitech refused to alter their Firmware to our standards. Therefore the G27 will not be fully supported in G27"

ted jde o to je to pravda nebo nejakej zavostivec jen roznasi kachnu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkuste najít nějakou velkou chybu, která by vám tuhle hru v hodnocení sejmula třeba o 10%. Těmhle prkotinám se žádná hra nevyhne. A pokud ano, tak je zas ošizená někde v hratelnosti. Když porovnám hry co se vydávaly před 15ti 20ti lety tak graficky to nebyl žádnej zázrak a jak se hrály. Dune2 atd. , kam se třeba na Dune2 hrabou dnešní strategie s wow grafikou? (Starcraft je vyjimka :D). Schválně jsem zvědavej jak s hratelností dopadne nový Mortal Kombat oproti Mortal Kombat1,2,3. Wow grafickej efekt je sice hezkej, ale jak dlouho vydrží? Tím jsem chtěl říct, že nezáleží jen na grafice, ale i hratelnosti a třeba i skutečný simulaci. Což vše zkombinovat je strašně těžký. A PD holt na tom pracovali 5 let. Sám jsem zvědavej jak to dopadlo..... Zatím, podle informací více než dobře....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je zajímavý, když se na této hře najde nějaké negativum, hned se začne každý ohánět tím, že dřív to bylo jinak a taky to stačilo více než bohatě. Ty šíleně zubaté stíny nejsou jen chybka...pokud to tam skutečně je...považuju to za grafický nedostatek. Rybak to zase popřel. Hmmm....že by to bylo kompresí videa? Nebo, že by se to projevovalo jen někde? Nejsou to první videa, kde jsem v GT5 viděl přeskakující stíny na karoserii. Za mne musím říct, že to působí velmi rušivě. Může to být vlastnost videí a budu raději, když to tak bude. Pakliže to ale někdo nazve kompromisem, tak si člověk řekne, kde všude se dělaly kompromisy aby se to na těch 60fps v rozlišení modu 720p udrželo.

Na GT planet se to řeší zrovnatak. Došli k názoru, že na to ps3 nemá výkon. Řešili to v souvislosti s tím, jak se mění den a noc a stíny se v reálu prodlužují. Přišlo jim, že se to v GT5 neděje a že jsou stíny stejné jak večer, tak ve dne. Otřeli se i o tu zubatost....zřejmě textury stínů jsou v nižším rozlišení tak, aby vše jelo tak, jak má. Proto ty zubaté kraje.

Každopádně když to budete řídit, těžko tohle všechno budete zkoumat...ale věřím, že občas si toho všimnete. :-)

To zajic1977: nic nového pod sluncem, GT toho poskytne opravdu hodně, musí...dělalo se na tom víc než 5 let...a všichni od toho čekají špičku. Must have titul a důvod, proč koupit konzoli PS3. Já si počkám na nezaujaté recenze.....předobjednáno nemám.

Ještě mám dotaz...co si myslíte o tom, že doteď není žádná recenze a co tak čtu, tak první budou skutečně až 24. 11. a v oficiálních ps3 magazínech leckde slibují až 27. 11. ....marketing? Že by nikdo neměl kopii dřív? Zvláštní...působí to na mne dojmem, že předobjednávek je opravdu hodně a sony to stačí a nechce to ohrožovat recenzemi dřív, než ti všichni budou mít krabičky zaplacené a odeslané. Pak ať to dostane klidně jen 80tku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu