Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gran Turismo 5


AngerCZ

Recommended Posts

  • Odpovědi 4,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tak normální verze GT5 24.11. Verze Collectors už dnes vyprodali a verze Signature bude naskladněna až 26.11. Já mám hold smůlu objednal jsem si signature edici a tu budu čekat nejdéle. Tohle je český obchod. Je to jinde taky takhle nebo jsou všechny verzi expedovány ve stejný datum?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže jen ti co mají Collectors verzi už mají oficiálně hru. Což je divné když zbývá 1den 8hodin 6min.

edit: Tak jsem zjistil, že Signature edice bude nejdříve příští týden, ale předpokládá se až mezi datumem 3. - 17. prosince. Dodavatel tvrdí, že se tato edice někde opozdila a hlavně jí bude prý bude velmi málo a na některé se krámy se snad údajně ani nedostane. Tak to je rána. Fakt tomu nerozumím jak je možné, že verze Collectors už je skladem (když už není prodaná), normální přijde zítra (pozítří) a ta Signature až po takové době. Co já budu dělat. Nakonec si budu muset koupit normální verzi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu