Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gran Turismo 5


AngerCZ

Recommended Posts

  • Odpovědi 4,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Jste blázni v Datartu za takovou palbu...

Presne tak. Ja proste souhlasim.

2Rash: kámo, preju ti to, opravdu jo. Ale takovouhle palici bych za to kvuli blbejm dvou dnum opravdu nedal. Ani kvuli tydnu. Ale je to o pristupu jednotlivce no.

Pokud se ti to opravdu podari prodat na Aukru za 1400,- tak te ta hra vyjde na cca 1650,- coz neni tak hrozny. Porad to je ale skoro pul tisice rozdil..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://www.eurogamer.cz/articles/prvni-recenze-na-gran-turismo-5

První recenze na Gran Turismo 5 - povedlo se, ale AI opět nic moc.

Mno uvidíme....v oficiálním playstation magazínu to pro mne není nezaujatá recenze.

Někdo to už hraje a nikdo z vás se nepodělí o první dojmy z prodejní verze?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja uz to nevydrzim,at uz volaj ze ji maj,at uz je zejtrek,tohle mi nedelejte :D Aaaaaaaa :D

Ti co hrajou tak po tech se slehla zem,tak uz nenapisou...po me se dnes nebo zitra taky slehne zem,jak ve skole,tak v praci a nudu hltat neikomplexnejsi zazitek vsech

dob plnymi dousky.

Sent from my HTC Wildfire using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja uz to nevydrzim,at uz volaj ze ji maj,at uz je zejtrek,tohle mi nedelejte :D Aaaaaaaa :D

Ti co hrajou tak po tech se slehla zem,tak uz nenapisou...po me se dnes nebo zitra taky slehne zem,jak ve skole,tak v praci a nudu hltat neikomplexnejsi zazitek vsech

dob plnymi dousky.

Sent from my HTC Wildfire using Tapatalk

je to jen hra, cekal si na ni X let.. tak te ten den nezabije ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to jen hra, cekal si na ni X let.. tak te ten den nezabije ;)

zabije,hlavne kdyz ji vsude maj a uz ji vsichni hrakou a hlavne kdyz jsem si udelal v praci odedneska do patku volno a ve skole to vyslo krasne ze mam jen rano 2h a zbytek dne o me nemusi byt vidu ani slechu...pokud se mi dostane do ruky az v patek,tak na ni budu mit cas vzdy tak pul hodky pred spanim:(

Sent from my HTC Wildfire using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

DMG aut je jedna věc a dmg okolí je věc druhá. Mně osobně vadí spíš to druhé a to ve smyslu tuneloidního chování tratí. Nenašel by někdo video, kde třeba auto protrhne pásku v okolí trati...ne že se od ní odrazí, jak kdyby vážila 5 tun? Nebo...mohl by někdo postnout video z rally trati a narazit do takové pásky?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu