Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gran Turismo 5


AngerCZ

Recommended Posts

Revan_: 1.849,- Kč

Jestli na XZone za 1.599,- Kč plus poštovné nebo teď a tady za 1.849,- Kč, to je pro mě jasná volba. Navíc z XZone neposlali ani nějaký update objednávky, prostě tam od ledna leží a hnije. Navíc GT pro mě má hodnotu 10.000, cena za tenhle rozsáhlý automobilový svět je neskutečně směšná :o)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 4,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

ALZA komunikace:

JA: zdravím, budete to mít 24. listopadu na prodejně ve Zlíně ? Chápu, že je to ohledně téhle hry peklo, díky za info.

ALZA: Dobrý den Na čtvrtek Vám to bohužel neslíbím. Je objednáno 26ks Zákazníci mají rezervovaných 58 ks. Se štěstím jste v těch 26, ale datum naskladnění bohužel nevím. S pozdravem Spisar Alza.cz Zlín

Ve Zlínském DATARTU mají nad 10ks dle webu za těch 1850Kč. Ale jen tu obyčejnou verzi, tak nevím, jestli čekat nebo storno ... jak to může DATART mít včas a ALZA ne ?!

EDIT k obrázku nahoře: nechápu, proč někdo nechává venku na ulici uměloplyšového hafana sešitého napůl :D ... ale vážně, jako vole jestli je pes hranatej nebo mrtvej je mi jako DETAIL úplně jedno :D

--------------------------------------------------------------------------

Ještě jsem se v Alze informoval na Logitech G27 , kdy bude skladem... odpověď mě docela překvapila :

"Bohužel model je nedostupný osobně se obávám že již ani nebude - nahradí ho nový."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poraďte mi prosím nějaký dobrý nový volant(do 1500,- s dopravou) tenhle bohužel nemaj na skladu (sem si ho objednal) http://www.extrastore.cz/index.php?cat=0&idx=251623

Je tenhle dobrej http://aukro.cz/item1331798427_ferra...3_vibrace.html ? Poraďte prosím

Prosím je to důležité potřebuju to co nejrychleji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu