Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gran Turismo 5


AngerCZ

Recommended Posts

Jo,jsou to soslova modely z gt psp,akprat s detalnejsima texturama...koukam na to jako na drat a taky neverim...a ty stiny jsou taky sila,zubaty a takovy divny,celkove ty standart auta jsou jak pest na oko. Pokud chcete fotky,tak napiste,nekde tu mam fotak,rad se podelim...

Sent from my HTC Wildfire using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 4,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

http://ps3.ign.com/articles/113/1136263p1.html pár videí před zítřejší recenzí. Dole v komentech píšou že graphics is amazing....asi si budu muset zajít na oční, já na tom nic úžasného nevidím.

Jinak GT5 skladem zde

http://www.gameexpres.cz/hra-pro-playstation-3-gran-turismo-5-p-11674.html?aff=zbozi

http://www.sonycb.cz/cz/e-shop/212584/c2539-ps3/sony-ps3-hra-gran-turismo-5.html

http://www.24-elektro.cz/zbozi/hra-sony-ps-gran-turismo-5-pro-ps3-ps719190653-

Je otázka, zda to obchody nemusely stáhnout...protože ještě včera se mi zdálo, že je to skladem skoro všude. A nebo došlo k expedici.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

post-15570-14687156061957_thumb.jpg

Tak tady to je, mam problemy s pripojenim a podarilo se mi upnout aspon jednu...klidne pridam vic, protoze nemuzu verit...hrany jak cert, to jsm jeste nevyfotil ty divny stiny co vrha auto na sebe...kouknete treba na to zrdcatko, to je proste model z GT PSP :( Zadny odlesky svetel, ani v tunelu, presne jak tam. Pustil jsem si ho vedle toho, mam ho taky, a je to fakt stejny :(

Edit: a samozdrejme si vsimete ze dovnitr neni videt...premium cars only :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoši, upřímně za mě teda jako, mě je naprosto jedno,jak náký ty standart auta vypadaj, protože já si tu hru nekupuju proto,abych jezdil s nákou takovouhle hajtrou ale v pořádnejch kárách tipu Lambo-BMW-Ferrari atp. takže na náký licence atp to stačí a jinak mě tyhle auta nezajmaj :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoši, upřímně za mě teda jako, mě je naprosto jedno,jak náký ty standart auta vypadaj, protože já si tu hru nekupuju proto,abych jezdil s nákou takovouhle hajtrou ale v pořádnejch kárách tipu Lambo-BMW-Ferrari atp. takže na náký licence atp to stačí a jinak mě tyhle auta nezajmaj :D

kamarade, prave prez tyhle silenosti se musis prokousat aby jsi se na nejaky lambo a nebo ferrari mohl aspon koukat :D Licence jsou se premium autama.

Jinak teda dojmy, instalace trvala hodku, pak nejaky to prizpusobovani, celkem to vede za ruku aby se v tom sclovek neztratil, menu je pekne a prehledne. Zavody jsou rozdeleny na Aspec, Bspec a Specials. V Aspec jsou asi 4 tridy, od zacatecnika po profika, v kazdym je asi 6 "cupu". Ve special jsou ruzny challange (jako je rally challange, op gear challange atd). Za vitezstvi se vyhravaj zkusenosti a pak se odemykaj jak auta pro koupy (ze zacatku muzete mit treba milion, ale pokud budete mit level 1, tak si nic nez ojetiu daihatsu nekoupite ) a ty cupy.

Fyzika je super, ala GT, hraju to jen na padu, ale da se to pekne, treba prolog mi klouzal prochu vic, tohle sedi i na standartnich pneu. Grafika trate je celkem ok, rekl bych jako v prologu. A ty auta, to uz jste videly, standarty jsou k placi.

Jinak souzhlas s wickermanem, v te hre je toho tolik, takze ty auta jsou "detail". Ale detail velmy podstatny, protoze je to automobilova hra :( Takze jako komplexnost je to super, ale kdyz clovek vidi model tohohle auta tak se mu ani nechce pomalu koukat na replay :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajtra, 24. novembra, nadíde deň, kedy sa na pulty obchodov dostane dlho očakávaný a na poslednú chvíľu niekoľkokrát odložený racing Gran Turismo 5.

Pri tejto príležitosti usporiadava Sony mohutný event priamo v srdci Madridu, ktorý bude verejne prístupný pre všetkých fanúšikov rýchlych kolies a motošportu. Ak náhodou uvidíte v noci kŕdeľ luxusných áut krúžiť po uliciach centra, ktoré je reprodukované do podoby fiktívneho okruhu priamo v hre, tak ide o sprievod vo farbách Gran Turisma. Podľa našich informácií má za volantom jedného zo športiakov sedieť aj sám Kazunori Yamauchi, ktorý bude po celý nasledujúci deň odpovedať na otázky novinárov. Po meste budú rozostavené aj stojany s hrou k voľnému zahraniu, ako aj výstava áut.

Do Madridu vyrážame zajtra aj my, čo nás nesmierne teší. Pochopiteľne náš status nám umožní nazrieť za oponu, zajazdiť si na skutočných žihadlách a snáď sa podarí odchytiť aj autorov k rýchlemu rozhovoru. Práve tu má byť odhalený svetu prototyp X1, ktorý vznikal v spolupráci s Red Bullom a Polyphony Digital. Kto vie, možno s zastaví aj Sebastien Vettel, úradujúci šampión F1, ktorý prepožičal hlas Gran Turismu a je testovacím pilotom najrýchlejšieho prototypu na planéte.

V piatok očakávajte záplavu fotiek z dvojdňovej madridskej premiéry Gran Turismo 5, bleskové dojmy z hrania a jednu špeciálnu novinku týkajúcu sa práve tohto racingu.

Už len niekoľko hodín

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

spis nekdo poridte fotku standartu behem zavodu, na replay se divat nebudu....

Tak to se smtim nezabejvej,muzes hrat z predniho narazniku a auta pro tebe budou stejny...v zavode je auto zezadu dost male a kamera tvrda,jezdim spoza auta rad,ale kdyz je kamera blizko,tady je moc daleko.

Sent from my HTC Wildfire using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak už jsem také skeptik..auta nejsou kompletně celistvé, poškození je zatím také divné, někde odpadají kusy, někde nic, počasí také pouze jen někde..editor není úplně editor...

zeptám se vás tady kdo si kupuje simulaci k volantu aby hrál bspec mód???? kdyby se vysrali na takové kraviny a věnovali se důležitějším věcem než milionu promo videí s AMG...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ke grafice... už jsem tot u psal na chatu, napíšu to i sem. Standard auta jsou prostě od premium rozeznat hned na první pohled, tratě jsou dobrý, poškození nic moc... jenže je tu spousta věcí, který prostě v žádný jiný hře neuvidíte v takovým zpracování jako zrovna v GT5. Kupte, zkuste a pokud se nebude líbit, tak prodejte. Jen neřešte něco, co jste na vlastní oči neviděli a nehráli...

tak už jsem také skeptik..auta nejsou kompletně celistvé, poškození je zatím také divné, někde odpadají kusy, někde nic, počasí také pouze jen někde..editor není úplně editor...

zeptám se vás tady kdo si kupuje simulaci k volantu aby hrál bspec mód???? kdyby se vysrali na takové kraviny a věnovali se důležitějším věcem než milionu promo videí s AMG...

Snad si nečekal, že v editoru budeš troviř trať metr po metru v takovým rozsahu, jako jsou okruhy v GT? :-D Course maker je naprosto parádní a vyhovující.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně jak jsem psal a píše i Tekken, nehráli jste to a už tady řešíte dle obrázku, že to vypadá hrozně, tak náko i docela jsem rád,že vypadaj tyhle káry o něco hůř než ty prémium, protože alespon si těch luxusních budete víc vážit :D

A přesně jak bylo psáno, ta hra nabízí takové možnosti a tolik možností, že těžko budete v dnešní době schánět hru, takové rozsahu a objemu :) Lidi, vždyt je to tadýýýýý, kurva mějte radost a pařte a pařte a pařte!!!!! Vždyt je to hlavně o zábavě!!!! 8)

Kde jsou ty časy,když jsme v roce 1997 zasedli ke Gran Turismu 1, já si koupil Hondu Prelude a donekonečna jsem lítal na Autumn ringu do zblbnutí a nikdy mě to nepustilo, a naprosto jsem s..l na to jestli to je kostičkovaný nebo není, protože, než byl PSX tak jsem měl 8bitovky a posléze Segu II 16bit a když přislo PSX tak to byla revoluce a naprostej zážitek.... Takže za mě, určitě za tu dobu až do dnes je tato hra naproto masakrozní už jenom v tom,jak se změnila po grafické i jízdní stránce, je to prostě Mega pařbááááá :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no samozřejmě že nečekal, ale opět byl mega hype..prostě měli dodělat ty věci které měli rozdělané a ne začínat další a další aby to vypadalo že tam je všechno ale ve skutečnosti je to trochu jinak..to stejné poškození..kolik nad tím museli strávit času a zatím jsem neviděl pořádné poškození...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu