Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gran Turismo 5


AngerCZ

Recommended Posts

no samozřejmě že nečekal, ale opět byl mega hype..prostě měli dodělat ty věci které měli rozdělané a ne začínat další a další aby to vypadalo že tam je všechno ale ve skutečnosti je to trochu jinak..to stejné poškození..kolik nad tím museli strávit času a zatím jsem neviděl pořádné poškození...

Asi tak,hra je to i tak super,ale to o tech autech mohli rict hned a ne tvrdit jak to bude dokonaly a dokonalejsi nez dokonaly.

Sent from my HTC Wildfire using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 4,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

no samozřejmě že nečekal, ale opět byl mega hype..prostě měli dodělat ty věci které měli rozdělané a ne začínat další a další aby to vypadalo že tam je všechno ale ve skutečnosti je to trochu jinak..to stejné poškození..kolik nad tím museli strávit času a zatím jsem neviděl pořádné poškození...

To ano, spouista obsahu se určitě schovává do DLC, jak už je dneska bohužel zvykem...

Asi tak,hra je to i tak super,ale to o tech autech mohli rict hned a ne tvrdit jak to bude dokonaly a dokonalejsi nez dokonaly.

Sent from my HTC Wildfire using Tapatalk

No tak o standard autech a jejich kvalitách se přeci vědělo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

WICKERMAN: takovej Virtua racing na Sega MD, to byla bomba a že to byla samá kostička nikoho nezajímalo. A ty kostičky stály před 15ti lety 2000! Hrálo se to božsky... Já počítám, že v GT5 je 200 nabušenejch bouráků a z toho pár supr autíček jako Fiat 500 :D. Těch zbylejch 800 mě nezajímá. Ta hra za tu cenu si myslim rozhodně nabízí daleko daaaleko víc než stařičkej Virtua racing. Je to tak?

WICKERMAN: a naopak jsem 5-10 let na to viděl spousty her s nablejskanou grafikou kerý Virtua Racing nesahaly ani po kotníky.

A některý s auta stejně časem vydaj v DLC, jednoduše kvůli zisku, ale myslím i taky kvůli časový náročnosti. Počítám, že na dalších 200 aut v premium kvalitě bysme čekali další roky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak to poskozeni ten borec udelal s tim citroenem? Neni to nahodou soucasti toho updatu co rano vysel? Rano sem si rikal ze jeste zahraju ale naskocil me tam update tak sem ho nainstaloval, podival se na intro a sel pryc :D Jinak ta premena dne na noc na Toscane je naprosto neuveritelna

EDIT: tekku kdyztak si me pridej a muzem s rybakem dneska zkusit dat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud by ta hra byla perfektní, jak všichni očekávají. Nepotřetřebovala by takovou obhajobu, jakou tady předvádíte. :?

Kdyby se raději vykašlali na nascar a spol....a udělali pár premium navíc.

Co se týče aut...tak 1:0 pro Forzu....beztak ke srovnání v recenzích dojde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak to poskozeni ten borec udelal s tim citroenem? Neni to nahodou soucasti toho updatu co rano vysel? Rano sem si rikal ze jeste zahraju ale naskocil me tam update tak sem ho nainstaloval, podival se na intro a sel pryc :D Jinak ta premena dne na noc na Toscane je naprosto neuveritelna

EDIT: tekku kdyztak si me pridej a muzem s rybakem dneska zkusit dat

Na Nurburgringu je ještě lepší! :) Jo, přidám si tě ještě dneska :)

Pokud by ta hra byla perfektní, jak všichni očekávají. Nepotřetřebovala by takovou obhajobu, jakou tady předvádíte. :?

Kdyby se raději vykašlali na nascar a spol....a udělali pár premium navíc.

Kdyby byla perfektní, tak už žádná další nemusí vyjít...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyby byla perfektní, tak už žádná další nemusí vyjít...

grafika se dá zlepšovat ještě hodně ... taktéž vozový park (neměl si na mysli spíš kdyby bylo to GT dokonalý?)

ale bohužel vzali si moc velké sousto a takhle to dopadlo :) ... ale určitě si pořídím za vyzkoušení to stojí ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

grafika se dá zlepšovat ještě hodně ... taktéž vozový park (neměl si na mysli spíš kdyby bylo to GT dokonalý?)

ale bohužel vzali si moc velké sousto a takhle to dopadlo :) ... ale určitě si pořídím za vyzkoušení to stojí ...

Vždyť jsem to napsal... a co myslíš tím "takhle to dopadlo"? ANo, některý věci nejsou prostě zrovna nej a asi by nebyly ani na PS2, ale jako celek je to skvělá hra a víc mě nezajímá...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja sem z toho uplne vedle, uplne to do me uhodilo ty dve fotky na predchazejici strance. To i NFS Hot Pursuit 2 vypada lepe. Uplne mam z toho strach az mi to prijde domu. Pro krista tohle prece neni rok 2010 a PS3!

Tekku o tech standart a premium cars se vedelo, ale ja vubec netusil ze to bude takovejhle silenej rozdil! To nam opravdu nerekli ze to bude vypadat takhle. Vsechny videa a trailery sou v luxusni kvalite s premium autama, tohle nam bylo uplne utajeno.

Proc nam neukazali videa jak vypadaj standart cars..? To se asi trochu bali ze ano. Meli nam ukazat dopredu i tuhle stranku at celkove vime jak to bude vypadat a mohli si o tom udelat obrazek.

Mam takovej pocit ze nas chteli poradne navnadit vsema tema videama aby potom ziskali poradnou sumu za objednavky, protoze lidi nevedej jak to bude vypadat.

Nevim, zatim to nemam, pockam az mi to zejtra pozejtri prijde. Ale jestli opravdu ty auta vypadaj jako ty na tech dvou obrazkach na predchozi strance tak je to smutny. To je opravdu jak z PS2. V tom pripade bych teda volil vsech 1000 poradne a solidne zpracovanych, nez 200 uplne do sroubku a 800 naprosto odflaklych. Tech 800 hnusnejch je naprosta vetsina a to zamrzi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi ne tedy, psal jsem hodnocení "Note Générale" u kterého píší: "hodnocení celkové kvality hry, ale není aritmetickým průměrem jednotlivých kritérií."

Myslím, že je recenze i od stejného autora.

GT 5 http://www.jeuxvideo.com/articles/0001/00013884-gran-turismo-5-test.htm

Forza 3 http://www.jeuxvideo.com/articles/0001/00011599-forza-motorsport-3-test.htm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi ne tedy, psal jsem hodnocení "Note Générale" u kterého píší: "hodnocení celkové kvality hry, ale není aritmetickým průměrem jednotlivých kritérií."

GT 5 http://www.jeuxvideo.com/articles/0001/00013884-gran-turismo-5-test.htm

Forza 3 http://www.jeuxvideo.com/articles/0001/00011599-forza-motorsport-3-test.htm

sry moje chyba ted si všímám že to nejsou recenzenti ale části hry xDD

EDIT2: ted kukam já jsem asi slepej ... četl jsem uplně něco jinýho v tom prvním postu opravdu sry asi jsem přepracovanej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No je to bohužel francouzsky a tím nevládnu a ani translator si s tím moc neporadil, ale je to klasika...hodnocení je rozděleno na grafiku, zvuky, výdrž a hratelnost a to poslední je celkový dojem ze hry. Tedy zhruba je to 7/10. Tedy na 6 let vývoje nic moc.

V podstatě recenzenti sice respektují snahu o vytvoření výborného simulátoru,ale technicky z toho lze cítit zklamání. Přestože je tam cit pro detail, celek působí zastarale (špatné textury, hra trpí kostrbatostí, nekvalitními stíny). Vyzdvihnout lze animaci a plynulost hry a chování aut. Rovněž zdaleka ne všechny zvuky jsou výborné. Nejvíc kritizované z nabídky jsou motokáry a AI soupeřů....ta je bohužel tragická. Počet vozů považují tvůrci za klamavý marketing, protože spousta z nich je v mnoha verzích ( jak nečekané).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu