Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gran Turismo 5


AngerCZ

Recommended Posts

  • Odpovědi 4,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

kuki: no nevim ale rek bych ze to neni force feedback volant ale obyc vibracni volant. a pokud se nepletu vubec to nekupuj volant honenej jen "pruzinou" uz bych nikdy nechtel.

FF volanty jsou uplne o jinem pocitu z hrani ale mozna se pletu a je to FF volant v tom pripade by to nemuselo byt spatny ale nevim jak je to s kompatibilitou her u PS3

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeste bych se chtel zeptat jestli jako kdykoliv ziskam naky novy auto tak si ho nejdriv musim "vyzvednout" z toho nakladaku? Ono kdyz za zlatou licenci ziskam 3 auta tak to neni zrovna idealni. Jinak sem se tak letmo dival na online moznosti a vypada to hoodne zajimave

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

KuCZ: o kolik s tím volantem můžeš otočit ? to bude asi jen 90° že ? taky přemýšlím o volantu ale nechce se mi dávat 3 litry za G25 nebo jak se ten origo volant pro GT jmenuje

Logitech GT - tak se menuje ofiko volant pro GT :lol:

G25,27 jsou o neco vejst este ;)

edit: zeptam se, v onlinu mate jaky moznosti ? jen jezdit dokola proti nekomu, nebo tam mate i mody vylozene pro zabavu ?.. docela by me to zajimalo protoze napr. takovej virus jako je u forzy nebo tak by se mi u GT vcelku libilo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zeptam se, v onlinu mate jaky moznosti ? jen jezdit dokola proti nekomu, nebo tam mate i mody vylozene pro zabavu ?.. docela by me to zajimalo protoze napr. takovej virus jako je u forzy nebo tak by se mi u GT vcelku libilo :)[/b]

To nevim, me se zatim nechyta na servry...ale aspon se nacte. Ale z toho to neni poznat, je tam jen tabulka a trate, podle me pujde asi jen zalozit trat a zavodit na ni, nic vic :( Ale nechme se prekvapit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak online je celkem fajn,az na to ze je bugovy,takze to casto pada,sekne se konzole nebo to spusti free lap a tlacitko ezit nefunguje.Z modu jsou jen zavody kalsicke a navic jsem nepriselcjak zalozit omezeni,takze je tam moznost vzit jakekoliv auto z arkadove garaze.Jde tam jen oznacit jaka auta maj povolen vstup z te garaze,ale uz ne nahon,uroven ridice,kone atd:( snad na tok sony makne.

Sent from my HTC Wildfire using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://www.everyeye.it/ps3/articoli/gran-turismo-5_recensione_12777 zatím bez hodnocení, to udělí až po multiplayeru

Osobně nemám rád magazíny, které mají takové ty nízké maximální hodnoty...je to takový trošku alibismus (pro gt5 hodnocení 4/5, 5/6)......přepočítáno na x/10.....tak zatím dosud všechny recenze se drží max okolo 80 procent.

Zklamání všude panuje nad standartními auty. A nad AI....a samozřejmě nad grafikou....ta se údajně od doby prologue příliš nezměnila, co do kvality.

Je ale třeba brát tyhle recenze s nadhledem. Jsou to malé weby. Renomovaným to asi bude ještě trvat. Ale nemělo být review na IGN dnes v osm ráno?

Ale až příliš často se v komentářích a různě po webech válí slovo zklamání. Divné, že?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už zkoušel někdo importovat auta z PSP? Mám na PSP US verzi, a GT5 EU a nepodařilo se mi to.

A ty obrázky co tu ukazujete jsou statický, když to auto jede tak si toho nevšimnete. A navíc mi přijdou některý dost divný, oproti tomu co jsem viděl u sebe na TV.

Sice to neni tak dokonalý jak se slibovalo, ale pořád je to dost pěkný. Já sem s tím spokojenej zatim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já nato koukal jen zběžně večer po instalačce.Udělal B licenci a zajel dva poháry ale zatím se mi to líbí.Auta se chovaj jako auta a ne jak stádo splašených koz.A ta grafika taky není tak hrozná jak tady někteří rejpalové furt postujou a abych řekl pravdu už mi to příjde dost trapný to srovnávání standart vs.premium.Hratelnost je dobrá i z gamepadu jen jsem si musel nově nakonfigurovat plyn a bzrdu.Jen bych se chtěl zeptat kde se kupujou vylepšení pro auta?Bud jsem to přehlídnul nebo sem blbej :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gran Turismo 5 is a 10/10 simulator wrapped up in a 5/10 game – it’s driving is as exhilarating as anything that’s gone before, and its slavish obsession with the minutiae of many of its cars ensure it's an encyclopaedia of automotive delights. Its brilliance on the track, however is matched by its sloppiness off of it, and there’s a lack of polish that would at one time have seemed sacrilegious to the series. Ultimately its driving wins out to ensure that it’s still a great game, but it leaves that nagging doubt; this could have been a masterpiece were it not for the fact that Polyphony was so absorbed with the detail that it took its eye off the ball.

Tomuto hodnocení moc nerozumím. Poslední věta...mohl by to být mistrovský kus, kdyby posedlost detaily neodváděla pozornost od důležitých věcí. Jak vidíte v první větě...je to 10/10 simulátor řízení zabalený do pouze 5/10 hry.

Osobně si myslím, že IGN trošku hodnocení přidalo....ale je to jen můj dojem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu