Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gran Turismo 5


AngerCZ

Recommended Posts

  • Odpovědi 4,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

chci se zeptat jestli tam jsou nejaky "odlehcene" (resp. pro zabavu) mody v mp? nebo jsou tam jen okruhove.. kdy pokud tam mezi vas prijde clovek s gamepadem tak si nezajdi protoze na to mate vsici volant ? :? ... nekde jsem totiz cetl ze jsou jen dva ale nemam poneti a vcelku by me to zajimalo thx

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kolegove :-) jsem na tom stejne mam predobjednano a pry to bude az pristi tyden :-( nejsem uz zadnej mladik ale tohle cekani nejak nezvladam :-)) ty obr. a videa me akorat vic a vic namlsavaj.

a jeste info co jsem nasel ohledne G27

padla pod volantem - funkcni

diody na volantu - funkcni

razeni pakou funkcni ale pouze do 6 rychlosti 7 uz nezaradime...(pouze padlama)

spojka - funkcni

bohuzel tim ze neni volant ofiko neni ve hre "obrazovka" k nastaveni G27 takze nejdou premapovat cudle (svetla, klakson, tlumeny/dalky) atd. a funguje pry jen horni rada cudliku :-( pohled dozadu a to druhy uz nevim :-()

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi si budete říkat, že jsem blázen.

Ale mám to už od rána doma, dokonce mám i G27, aby to bylo echt dobrý. Ale rozhodl jsem se, že si to dám až k vánocům. 6let čekání, ten měsic už nějak doklepu.

Takže se uvidíme online, ale ne hned.

Docela se mučím, jak si tu věčně čtu, jak už paříte.

PS: asi to nevydržím a načnu to. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Servus chlapy můžete mi poradit? vím že u GT5 je podporovaná kamera na snímání obličeje aby jste se mohly otáčet v autě ale nevím kde to zapnout nebo od kdy to funguje jestli to funguje předem díky za odpověd

Ale jo,je,muzes v settings i doprava a doleva,vv jednom chlivecku to je. pak napis jak to maka,pro kameru si jdu za tyden tak abych se mel na co tesit.

Sent from my HTC Wildfire using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi si budete říkat, že jsem blázen.

Ale mám to už od rána doma, dokonce mám i G27, aby to bylo echt dobrý. Ale rozhodl jsem se, že si to dám až k vánocům. 6let čekání, ten měsic už nějak doklepu.

Takže se uvidíme online, ale ne hned.

Docela se mučím, jak si tu věčně čtu, jak už paříte.

PS: asi to nevydržím a načnu to. :)

rozbal to...to je rada od srdce. Sam jsem tu chybu udelal jednou. Pak me sralo ze to v dobe kdy jsem t zacal hrat bylo o par set levnejsi a za druhy jak uz to vsude opadlo, ten boom, tak uz pak clovek vi vsechno dopredu a uz to neni ono. Takze am rada zni, ser na vanoce a hraj! :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://www.eurogamer.cz/articles/gran-turismo-5-recenze

VERDIKT: GT5 je po těch letech odkladů bezpochyby precizní a vskutku obsáhlá hra, ale již nikoli revoluční a díky mnoha kompromisům hlavně v autoparku a tratích působí na dnešní dobu snad dokonce maličko zastarale. To ale nic nemění na skutečnosti, že i popáté tu máme opravdu velkolepou jízdu hlavně obsahem, která je ale svojí formou na dnešní poměry tak trochu obyčejná. Před takovými třemi roky by GT5 byla špička žánru, ale dnes se sice může směle postavit vedle své konkurence, nicméně o hlavu ji už neporazí.

Verdikt: 8/10

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ted sem diky rybakovi videl Nurburgring z noci na den kdyz sme hrali online.. NO DOPRDELE TO SEM JESTE NEVIDEL!!!!

Prominte :D

povidej mi o tom, je to nadhera a radost poledet, taky jsem nevedel kam koukat driv, zda na vas a nebo na to okoli a tu nadheru :D zase o duvod mit z GT5 vetsi radost ze ji mam :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj turismáci :-) hrál sem všechny GT na minimálně 80% a minulý týden sem sxi objednal volant original na GT hraju zatim prologue chci se zeptat kdo mate uz 5ku je tam velky rozdil? pripadne vcem?

rozdil je v tom, ze v GT5 je hodne trati a "hodne" aut a hodne rezimu oproti prologu. Jako GT4. Jinak je to graficky asi stejny, az na ty standart auta, ty jsou graficky hrosi. Ty premium jsou ala prolog.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bylo by blbý se nezeptat,umí to tady někdo jezdit :D četl jsem tu něco o prasatech na volantu..tak to bude asi hodně nuda,když už to i chrochtavý zvládnou..no v každém případě se těším,až si s někým tady odsud zajezdím,snad neskončím jak o nějaký to prase..kdo měl co dočinění někdy s telemetrií,přípravou setupu a nervy na uzdě při dobrým endurance závodu,ten si to užije..pořád čekám snad se dočkám

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Online jel az nad ocekavani dobre.. jeli sme teda max ve 3 lidech ale vsechno co je potreba tam da se rict je. Aji se muze jezdit s autama ktery nemate.. staci vsechno nastavit.

newmi666: urcite zklamanej nebudes.. a treba 10 kol na Ringu s pocasim kdyby se domluvilo tak mame do GT6 o zabavu postarany

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

presne, online je super a k priporovnani s prologue je GT5 o tridu vejs...hlavne kolize (timto se omlouvam, jeste to nemam v ruce, je to ma prvni poradna hra online a prase nejsem, snad vam to tak neprislo :)) se daj ustat, v prologu se po kolizi auto smyklo a bylo vymalovano...tady je to bobma, uzil jsem si to maximalne, ajako pri splitu s brachou ci synovcem. Mam z toho vybornej pocit, presne i kvuli tomuhle jsem si to kupoval a nezklamalo to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu