Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gran Turismo 5


AngerCZ

Recommended Posts

to ti to došlo teď? jak je to možný, myslel jsem že pošťačka chodí ráno.. :( odkud jsi? já už jí mám určitě v kolín na poště ale oni mi jí nedají, nejdřív to rozvážejí a až pak to jde zpět na vyzvednutí :( idioti

Nee, dosla mi trpelivost, ne hra :D Jeste aby dosla, to by byl zazrak. Jestli neprijde zejtra, du je tam servat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 4,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

luckass: bohužel nemohu, já ještě nedostal lístek, ofiko to budou doručovat až zítra, mají to teď připraveno v dodávce a až pak to půjde do databáze pošty :( alespoň u nás to tak je..když jsem se byl na balík ptát tak ho tam ještě neměli ale už mi ho doručovali

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechte si ty keci ze vam hra jeste neprisla.To je 20 zprav denne o hov.. ! Tohle je o GT5 a ne o tom jak vas to se.e ze hru nemate.Mate zvednout zadky a zajit si ji koupit do kramu.

Mam otazku jak je to s autama ???se postupne odemknou prodejci,u prodejcu nove modely ,nebo se daji sehnat jen v bazaru?jako treba bugatti ??dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady nejde o zadky a o lenost ale o to, ze v Anglii to stoji o pul tacu min. Tomu se rika usetreny penize. A navic se to porad tyka GT5 :P

ale proč nadáváte na poštu ? to moto co mají na autech tam není pro srandu, když měním s někým hru tak to mám druhej den po odeslání doma :) .... myslíte že z anglie jede jedno auto nonstop až do prahy ? bůh ví kolikrát se to překládá apod., není to jen tak :) česká pošta to ještě ani nemusí mít a vy tu špiníte její jméno :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uz to hraju nakych 20 hodin a musim teprve ted rict ze v tom poznavam stare dobre Gt ... Jednoduse je to uzasne....

... přesně tohle jsem chtěl, celou tu dobu co tady na foru jsem, slyšet. Jak se hra chová po delším čase. Nezajímá mě wow efekt, blbý stíny a čtverečky, ale hratelnost. Zítra už mi konečně dorazí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale proč nadáváte na poštu ? to moto co mají na autech tam není pro srandu, když měním s někým hru tak to mám druhej den po odeslání doma :) .... myslíte že z anglie jede jedno auto nonstop až do prahy ? bůh ví kolikrát se to překládá apod., není to jen tak :) česká pošta to ještě ani nemusí mít a vy tu špiníte její jméno :D

ta už si svoje jméno pošpinila dávno....za ni mluví činy...tedy ehm..rozbité balíčky, nedodané složenky, ceny za její služby atd atd. Mimochodem...pokud vím, tak balík z anglie vždy doletěl do Prahy a odtud se rozesílá dál.

Ano, o tom dmg od 20 levelu jsem slyšel taky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To ja s ni mam problemy davno.

Ted jeste jedno OT o poste: jednou sem neco posilal na dobirku s tim ze druha strana (kupujici) ten balicek kupovala, takze nez mu ho vydaj tak musi kupujici zaplatit castku kterou sem udal na poste + postovny. Penize mi pak prijdou slozenkou. Jenze ehm slecna na prepazce trsochu tupa z me neznameho duvodu zatrhla ze ty penize nemaj prijit slozenkou me ale ty druhy strane. Takze balicek byl odelsan, kupujici ho dostal, na poste zaplatil tu castku a za par dni mu ty penize prisly slozenkou, misto aby prisly me :D To sem cumel jak puk kdyz se mi pak kupujici (nastesti ferovej) ozval ze ty penize prisly jemu a kam mi je ma poslat. Nevim jak bych te penize z CP potom tahal..

Co me ale prislo divny je, ze to slecne za prepazkou nebylo divny, ze druha strana to ma zaplatit nez mu to vydaj a nasledne mu ty penize prijdou slozenkou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím, ale APEX stojí za to mít. Je sice i v Collector edici, ale mně se líbila Signature. Netušil jsem, že SONY playstation zastoupení v CZ stojí za starou bačkoru a na svoje "ovečky" kašle. Určitě se časem objeví scan, ale takhle je to lepší. A pro mne tato hra stojí za koupi této verze (jsem její fanda už od GT).

edit: jo a těch 12 prémiových aut navíc taky není k zahození + co kdyby dalo štěstí s losem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím, ale APEX stojí za to mít. Je sice i v Collector edici, ale mně se líbila Signature. Netušil jsem, že SONY playstation zastoupení v CZ stojí za starou bačkoru a na svoje "ovečky" kašle. Určitě se časem objeví scan, ale takhle je to lepší. A pro mne tato hra stojí za koupi této verze (jsem její fanda už od GT).

edit: jo a těch 12 prémiových aut navíc taky není k zahození + co kdyby dalo štěstí s losem

budu mít collectors edici, co je APEX? Nevim, nejsem v tom zbehlej.... Dik za info

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to 300-stránková kniha s názvem "Apex" a dole jsou první ukázky z japonské verze referenčního materiálu.

Kniha bude rozdělena do 6 kapitol, včetně informací o řidičských průkazech a techniky ladění, titulu režimu fotografování, stejně jako podrobný rejstřík všech tratí a aut.

- Kapitola 1: Řidičské techniky

- Kapitola 2: Mechanismus

- Kapitola 3: Tuning & Nastavení

- Kapitola 4: Režim foto

- Kapitola 5: Předmět Index

- Kapitola 6: Auto Index

post-44598-14687156085024_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu