Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gran Turismo 5


AngerCZ

Recommended Posts

Chtěl bych se vás zeptat na jednu věc.Lidi tu píšou že instalují GT 5 ale já to normálně hodil do PS 3 a hraju nic se neinstalovalo jen když si zvolim nejaky zavod nebo neco jiného tak mi to chviličku trvá než se to načte a dole v pravém rohu bliká instaling.Kde popřípadě hru nainstaluju?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 4,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Naprosto souhlasím s dEvilps3, čím více to hraju (zatím Level 16) je to lepší a lepší. Tuning je výbornej - můžete nakoupit součástky, který podporujou tunění, a pak do nekonečna tunit, můžete si zajet závod na čas a v telemetrii sledovat jak tunění zabírá - to je prostě úchvatný. Má to jednu obrovskou chybu - od úterý spím cca 4h denně!!!

Ještě se chci zeptat na jednu věc - docela mě mrzí, že pokud mám připojenej volant nefunguje gamepad a ten je pro photomode neostradatelnej a pro telemetrii taky. Chová se vám to stejně nebo jste někdo přišel na fígl jak to rozchodit obojí???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl bych se vás zeptat na jednu věc.Lidi tu píšou že instalují GT 5 ale já to normálně hodil do PS 3 a hraju nic se neinstalovalo jen když si zvolim nejaky zavod nebo neco jiného tak mi to chviličku trvá než se to načte a dole v pravém rohu bliká instaling.Kde popřípadě hru nainstaluju?

Instalaci najdes v options.U mě trvala instalace 40 minut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to Avenger: brzdy jsou pro mě vyhovující - spíše zkus pilovat techniku kdy a jak brzdit - částečně to lze řešit nastavením tlumičů (když koupíš ty za 15000) tak jsou kompletně nastavitelný a můžeš experimentovat (v Apexu je to krásně rozepsaný - jestli budu mít někdy kus času, tak bych z toho udělal výcuc pro tunění). Jinak ještě k těm brzdám mě napadá - investuj do co nejlepších gum, to se mnohdy vyplatí víc než jemný tunění.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec chlapy prisel jste nekdo an tu kameru ? at delam co delam furt nejde zapnout . v nastaveni je ale je to jen kalibrace a to funguje vidim svo udrzku a jak sviti obe diody ale vyjedu z toho a nci a ani nikde to nemuzu najit ani navod. nemate to nekdo v tom apexu? nebo nezkousle jste to nekdo?predem diky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj všichni,

měl bych dotaz. Dají se změnit jednotky ve kterých se zobrazují parametry aut? Chtěl bych tam mít kW a N/m.

Pozn. Změnu z Mile na km jsem v Options -> Units objevil ale to je všechno.

Jinak ta navigace v menu hry je fakt hrozná. Tolik potvrzení jsem snad u žádné hry nikdy neodklikával. Proč proboha nemůžu znovu spustit aktuálně dokončený závod, když dojedu např. třetí a chci být lepší, ale musím udělat reload to jsem fakt nepochopil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj všichni,

měl bych dotaz. Dají se změnit jednotky ve kterých se zobrazují parametry aut? Chtěl bych tam mít kW a N/m.

Pozn. Změnu z Mile na km jsem v Options -> Units objevil ale to je všechno.

Jinak ta navigace v menu hry je fakt hrozná. Tolik potvrzení jsem snad u žádné hry nikdy neodklikával. Proč proboha nemůžu znovu spustit aktuálně dokončený závod, když dojedu např. třetí a chci být lepší, ale musím udělat reload to jsem fakt nepochopil.

zmáčkni start (nebo select) a máš tam restart ... (testovano u arcade modu)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak pokud je to jen v arcade tak to pekne podelavaj GT5 sice je to blbostta kamera ale po 5 letech no spise vice chyb nez vylepseni. ale i pres to dobra hra snad patch vyresi vice veci online,grafiku ale tak nebo tak hra me bavi a ne malo.

PS: ale mohl by tu byt nekdo tak hodny a nascanovat nam ten apex v cz a hodit na net urcite by nas bylo dost co bysme se vecer za nej modlili :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu