Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gran Turismo 5


AngerCZ

Recommended Posts

  • Odpovědi 4,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

no tak to je humus to premium thema desne ale za to APEX je nadherna knizka skoda ze je anglicky:-(( ale stim sem pocital uz dopredu tak ze ta nesklamala za to ty pohledy uz sou nic moc

Dej sem prosilm fotky nebo video tojo tematu,premejslel jsem o nem,tal zda jsem opravdu udelal dobre s klasickou verzi a radso usetril.

Sent from my HTC Wildfire using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pridejte si me do friends, ti kdo budou (zavodi) online, diky.

A mimochodem , (pro ty co to nevedi) muzete si krasne nafotit vase oblibene auto a ve hre ho pak pouzit jako obrazek k profilu, navic vase fota muzete sdilet a umoznit prohlizet vasi tvorbu ostatnim lidem ve friendlistu. Krasne jsem si u toho odpocinul, po tom co jsem se na draze vyradil s BMW Concept 1 Series tii jsem si tento vuz nafotil, tak pak mrknete.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to neni potreba ani fotit je to jen napis GT co se strida s cislem 5 na cernem prazdnem pozadi no a pak jen klasika ikony

proste hruza clovek myslel ze to bude neco jako pozadi motorstromg treba nebo proste neco takoveho ze tam bude nake auto ale ne jen todle prazdno :-(((((

no to si snad delaji predl za schlednuti videa zaplatit 80 korun kde to sme !!!!!!!!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lidi co říkáte,mám do toho jít?:

http://www.kasa.cz/pocitace-prislusenstvi/koupit/1336260/playstation/sony-playstation-3-320gb-gran-turismo-5/

popřípadě

http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=105140006000000122U&Search=playstation&SearchType=1

Mám sice xbox360 ale už mě snad žádná hra nebaví,asi je to věkem,docela se mi stýská po době ps2 kdy jsem hrál gt3...to bylo něco,no a taky dualshocku,

tak se ptám,je to pecka?stojí to za to?Po přečtení některých příspěvků jsem na rozpacích jestli do toho jít nebo ne....I když myslím si že by mě gt5 mohlo zabavit na dost dlouho a taky je určitě dobrý pocit mít zas po dlouhé době originálku,člověka by to snad mělo pak bavit víc,má to svoje kouzlo,díky za rady....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to porad stary dobry gt,pokud te bavili minule.dily jako me,tak neni nad cem premyslet.

Ty ceny jsou dobry,normalka je 8699.

Nevite zda.uz meni venku slibovany patch s upravama online? Dnes(sobota)by mel pry vyjit.

Sent from my HTC Wildfire using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me uz kamarade dosla, sem totalne mimo. Co me nejvic dorazi je ten jejich slogan na roznaskovem aute co tu vzdycky zastavi u nas pred barakem - "Dnes podate, zitra dodame". To mi dokaze zvednout mandle.

"Dnes podate - nekdy dodame (mozna)"

Spiš by tam mělo být napsáno- Dnes podáte, zítra hledáte.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu