Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gran Turismo 5


AngerCZ

Recommended Posts

O Apexu v češtině tu nepadlo ani slovo, jen Zajíc napsal tohle:

Apex je v aj (AJ = Anglický jazyk), manual v cz (čeština).

¨ přesně tak..., mimochodem nevíte někdo jak správně nastavit kameru ps eye, abych použil head tracking? parametry atd. vůbec na to nemůžu přijít. Díky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 4,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Prosím mam asi problém - hraju prvně GT5 nehrál jsem předchozí díly - mam jen malej počet aut a to už mam lv 10 - a třeba u Dealera mam jen 4x auta od BMW - žádné postupem karíéry nepřibylo...to už dělam asi 4tou licenčí zkoužku, už mam nějaké speciály najetý, ale další auta mi prostě nepřibývají.

Další na youtube jsem viděl jak se lidi volně projíždí na trati Top Gear - ale já kromě Special a Licence tu trať nemam přístupnou.

Nevíte prosím kdy budu mít víc aut, a jak je to s tou tratí Top Gear?

Děkuju moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nevim jak to je s temi auty,to by me taky zajimalo,ale ta trat od Top Gearu a ostatni trate,az se ti odemknou tak je najdes v Practice a Arcade modu.Ta hra me zacina bavit cim dal tim vic :P poridil jsem si tohle auto(viz obrazek) upravil na 801bhp a co nejlepsi,drzi na ceste jako pribite,neustreluje pokud nepouziju rucni brzdu :)

post-44674-1468715612651_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

měl bych otázku na vás co jste dál,je v těch pozdějších úrovních víc závodů než třeba na Amateur ? a taky by mě zajímalo jestli jsou tam přísnější kritéria k autům ...

Jsem v treti urovni od spoda,a kriteria na auta prisnejsi nejsou...casem pribydou pneu,jinak je vse jak v drivejsich.Zavody taky zatim nepribyly.Ale pocitam ze to bude jako u starsich gt,kde pod jednim podnikem bude treba 10 zavodu a i sampionat...to pak clovek jen tak neodjede,zvlast ten sampionat,kdyz tam neni restat kola...s tu jejich ai,ktera me bez vycitku v zatacce otocila protoze me neregistrovala ve vnitrku zatacky se stal i prvni sampionat clumban cup peklo...

A posledni ia licence taky,u te jsem malem prohodil ovladac televizi...vzdy jsem v dduhym kole dotahoval prvniho a ten tretito do me zezadu napalil a nebo prvni bez duvodu zaslapl pred nosem...disqualified...ja zuril,zlata laguna seca s viperem v gt2 :D ta jejich inteligence je fakt nekdy sila.

Sent from my HTC Wildfire using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A posledni ia licence taky,u te jsem malem prohodil ovladac televizi...vzdy jsem v dduhym kole dotahoval prvniho a ten tretito do me zezadu napalil a nebo prvni bez duvodu zaslapl pred nosem...disqualified...

Podobný věci se mi stávali v posledníh testu IA licence.Ta pitomá Zonda se tam motala jak nudle v bandě a pak me dost nepochopitelně sestřelovala.Než sem se jí zbavil tak všichni ujížděli.Bylo to pro vztek.Pak sem úpně vypnul kontrolu trakce A mělk jsem rychlejší výjezdy ze zatáček a pak to teprve šlo.Ale ta AI se chová někdy přinejmenším divně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

head tracking jsem rozjel jenom v time triallu. Zkoušel jsem to kdekoli, ale jenom tam mi to fungovalo. Navíc to chce mět kameru někde u volantu, nejlíp na něm. Mám ji něco přes metr od ksichta na televizi a moc to nefunguje.

Trofeje v prologue nejsou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://bonusweb.idnes.cz/zurnal/konzole/totalni-destrukce-aut-v-gran-turismo-5-dxa-/clanek.A101128_094651_bw-zurnal-konzole_osk.idn

Simulátor automobilových závodů Gran Turismo 5 od týmu Polyphony Digital byl v mnoha recenzích podroben kritice za nepříliš dokonalou umělou inteligenci počítačem ovládaných řidičů a chybějící destrukci automobilů. Nyní se ukázalo, že vše je jinak.

Úroveň AI řidičů a destrukce se totiž postupně objevuje se stoupajícími levely. Zpočátku, když jste začátečníky, se zdá, že po rozvinuté AI není ani stopy, stejně jako po destrukci. Yamauchi se nechal slyšet "vše přijde" a opravdu přichází.

Od levelu 20 se objevuje výrazná destrukce s mírnými vlivy na jízdu automobilu, v okamžiku, kdy dosáhnete levelu 40, destrukce se úplně odemkne a má zcela realistký vliv na řízení vozu. Umělá inteligence projevuje údajně stoupající agresivitu.

Yamauchiho záměr byl, aby se hráči postupně mohli naučit automobily dokonale ovládat, než u nich budou mít možnost, lépe řečeno, než se budou muset obávat, že při nárazu do zdi jim z auta zůstane neovladatelná troska. Právě skutečnost, že k odemknutí plné destrukce dochází až později vedla recenzenty k mylné kritice nedostatku destrukce a AI a nižším hodnocením. Zjevně měli hoši hrát déle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu