Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gran Turismo 5


AngerCZ

Recommended Posts

  • Odpovědi 4,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Stejně je to od PD pakárna, tohle mělo být ve hře od začátku s možností zapnutí/vypnutí a ne že se takovýhle věci budou odemykat... to bych pochopil u tratí a aut, ale ne u něčeho, co má vliv na jízdní vlastnosti. Jinak možnost "Grip reduction on wet track/track edge" před závodem se taky objevila až po lvl 20 nebo to má co s updatem 1.01?

Nevíte, zda-li to už prodávaj v Elektroworldu? A pokud ano, tak za kolik?

Proč by neměli? Se podívej na jejichs tránky...

To jako že to musím odjet na Zlato? Protože já to mam na bronz, prostě mi to nejde se dostat dopředu :(

Nemusíš, stačí dojet na bronz...

a nepsalo se někde jakej je max level?

Ne...

Jinak k licenci IA... taky jsem ji nedal hned, ale zas tak těžká není.. v S je to už trochu horší :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podobný věci se mi stávali v posledníh testu IA licence.Ta pitomá Zonda se tam motala jak nudle v bandě a pak me dost nepochopitelně sestřelovala.Než sem se jí zbavil tak všichni ujížděli.Bylo to pro vztek.Pak sem úpně vypnul kontrolu trakce A mělk jsem rychlejší výjezdy ze zatáček a pak to teprve šlo.Ale ta AI se chová někdy přinejmenším divně

To je presny,jsem rad ze nejsem jedinej koho zonda a jeji kolegove vytacely:D

Mám pocit že musíš vyhrát ten první special event na Top Gearu aby se odemkla

Na prvnim? To nikdy nedam:(

Edit:tak jak teda? Nekdo pise ze zlato,nekdo ze ne...ma ji nekdo odemklou?

a nepsalo se někde jakej je max level?

Tusim ze 40

Nevíte, zda-li to už prodávaj v Elektroworldu? A pokud ano, tak za kolik?

Za 1699 ji tam mame.

Jinak k damage atd...udelal to blbe,kdyz vemu v potaz to za pri levelu 40 uz budu mit hru dohranou,tak k cemu mi to bude:D

Sent from my HTC Wildfire using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

panove ja mam takovej dojem ze i kdyby tam dali/udelali cokoliv porad budete jen remcat (jako u vetsiny her) :roll:

Ja ji sice jeste doma stale nemam (cekam az mi dorazi opozdena signature :-( ) ale i z toho co uz jsem videl a cetl vim ze budu 100% spokojenej :psp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MjollniR: A v tom bazaru zůstávají auta i předešlý nebo pokaždý nějaký nový? Třeba: Nissan GT-R...odjedu 5x závodů - a bude tam pořád? Nebo zmizý a bude tam jiné auto/a...?

po kazdem zavode je tam myslim 6nebo8 novych takze nejakou dobu tam zustanou ... nissan GT-R jde koupit v obchode

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten top gear track se odemkne na lvl 10

Divné já tu trať odemklou nemam - a to mam lv 10...v Arcade, v Practic prostě jí nemam, nebo jsem jí nenašel - to si jí musim někde vyzvednout? Protože když projíždim v Arcade tratě co si zajedu tak jí tam nenajdu :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Divné já tu trať odemklou nemam - a to mam lv 10...v Arcade, v Practic prostě jí nemam, nebo jsem jí nenašel - to si jí musim někde vyzvednout? Protože když projíždim v Arcade tratě co si zajedu tak jí tam nenajdu :(

Mělo by stačit zajet první TG challenge a odemkne se ti. Teď nevím přesně...

Jak ty auta v bazaru přibývají tak se posunujou dolu a do toho druhýho sloupce jak to mám vypozorovaný.Takže tam určitě nějakou dobu bude.

Největší sranda je shánět veterány :D

Jo, přesně tak... proto mám taky zajetej jen jeden závod, na zbytek nemůžu sehnat pořádný auto z toho období :D Jinak ty S licence jsem trochu přecenil, zatím vše na zlato :) S tím YouTube uploaderem nikdo neví? Docela by se to šiklo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si říkal, že SSF4 u mě žádná hra nepřekoná. A ejhle...... :D. A to jsem na lvl7 No pravda porovnávat zrovna závodní hru s bojovou je trochu zcestný, ale jako obě hry mají hodně dlouhou životnost a jsou Coooooool. Nebál bych se říct, že GT5 a SSF4 budu hrát stejně dlouho jako Diablo2 (8let :D). Jiný hry ani na PS3 nepotřebuju.... (teda kromě Diabla 3 )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ty licence ti závidím,mě vůbec nejdou:cry:,třeba tu časovku v Daytoně vnějším okruhem nemůžu zajet ani na bronz,už to odnesl jeden ovladač:ziped:

To myslíš asi ty Nascar challenges co? Tu vnější taky nemůžu dát na zlato, udržet to na gamepadu je snad nemožný

Glock: Zkousel sis pustit predvadeci video a sledovat, kdy brzdi, zrychluje a jak zataci?

Ty videa moc nepomáhaj, málokdy je jejich ideální stopa opravdu ta ideální :)

Jinak licence S1 až S9 na zlato... máš už někdo všech 60 ve hře na zlato? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jéé ja sem jantar,video sem si nepouštěl to určitě udělám,ale hlavně ta Daytona je ve special events:thx:

Jo, tam ty videa jsou taky tuším.. zrovna u tohohle ale k ničemu, celou dobu jedeš plnej plyn a musíš co nejplynulejc zatáčet... + vypni si všechny asistenty :)

Tek: Ale tak projedou to na zlato, takze kdyz to nemuze dat ani na bronz, mohlo by to pomoct. ;)

No, nezdá se mi :D Zrovna v GT5 jsem si pouštěl jen 2 vdiea a ani jedno nebylo časově na zlato

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu