Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gran Turismo 5


AngerCZ

Recommended Posts

  • Odpovědi 4,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Zrovna ty Nascar intermediate sem dal vsechny na prvni pokus.. mam sice volant ale nemyslim si ze musi byt tak tezky 13 sekund udrzet auto v jedne stope..ale treba se mylim. Ja mam za sebou GT World Tour.. to Murcielago v nocni Toscane bylo strasny peklo ale nakonec se povedlo takze mam vsechno na zlato krome toho prvniho TT na eigeru v te Alfe.. to nechapu jak se da zajet protoze at se snzaim jak chcu tak porad 1,5 sekundy ztracim. Taky uz sem udelal intermediate Top Gear s tim Lotusem.. bez skid recovery a TCS alespon na 1 je to podle me nemozny. Teprv ted zacinam B-Spec a sem na lvl.2 a ty auta co se tam vyhravaji se nekdy hodi takze se to s A-Spec docela dobre doplnuje i kdyz me to moc nebavi. A jeste povedlo se nekomu v AMG Academy v tech prvnich challenges zajet na zlato tu posledni, ctvrtou sekci Ringu? Mam na zlato prvni 3 plus celou trat ale tu samostatnou 4 sekci proste nedam.. asi 1,2 sekundy me tam proste chybi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten top gear track se odemkne na lvl 10

Mam level 14 a porad ho v practise nemam:(

A koukam,ze na zlato bez volantu nemam sanci :D

Jinak,co se tyce toscany v noci s murcielagen,vcera jsem ji jel...pustil jsem si dalkovy ale porad jsem nevidel kam jedu,jel ksem prakticky poslepu,tj oprenej o barieru a boural jsem...jsem jedinej? Prijde mi se vy ostatni to mate ok,tak nechapu...

Sent from my HTC Wildfire using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me se top gear trat otevrela kdyz sem prvni ukol stim WV zajel na zlato. ale dalo to zabrat asi az na 4 pokud ale lotus to je hruza

Na Zlato? to nemam šanci :( Myslíš že to s G25 zajedu líp než s Gamepadem? A co mam dělat když jedu jako poslední, a toho vepředu nemam šanci dohnat:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo Brucounito ma pravdu,taky se mi odemkla jak jsem zajel special event Top Gearu s VW T1 na zlato,hraju na gamepadu a jde to,neco jde neco ne no :D ten Lotus uz jsem nehral,to bylo nad me sily,ale vcera jsem jel ten posledni event TG s tim VW dzipem,a to jsem dal az na 3 pokus na zlato,vzdycky me sestrelily ty projizdejici US dzipy :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo Brucounito ma pravdu,taky se mi odemkla jak jsem zajel special event Top Gearu s VW T1 na zlato,hraju na gamepadu a jde to,neco jde neco ne no :D ten Lotus uz jsem nehral,to bylo nad me sily,ale vcera jsem jel ten posledni event TG s tim VW dzipem,a to jsem dal az na 3 pokus na zlato,vzdycky me sestrelily ty projizdejici US dzipy :D

A co mam dělat když jako poslední absolutn nemam šanci je dohnat:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten lotus to je svinsvo.Dneska sem vypnul kontrolu trakce a dal sem to na bronz ale az na po třetí, vždycky sem dal někomu bodlo :D Na stříbro mi chybělo pár tisícin.Třeba to ještě zkusím.Jina Teku ty veterány jsem dojezdil všechny.Investoval sem 50 tisíc do Mustangu 71 a v těch muscle carech pak dostaneš Buick special 62 a s tím jsem jel i tu nostalgii supercar

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten lotus to je svinsvo.Dneska sem vypnul kontrolu trakce a dal sem to na bronz ale az na po třetí, vždycky sem dal někomu bodlo :D Na stříbro mi chybělo pár tisícin.Třeba to ještě zkusím.Jina Teku ty veterány jsem dojezdil všechny.Investoval sem 50 tisíc do Mustangu 71 a v těch muscle carech pak dostaneš Buick special 62 a s tím jsem jel i tu nostalgii supercar

Á, výborně, dky za tip jirko :) Jinak má někdo na zlato licenci IC-1? Ať brzdím jak brzdím, tak to nemůžu pod 26:700 dát, nejlepší mám 26:718 :D :/

Edit: Tak jo, je tot am... fígl je v rozjezdu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

rada jak sem to zajel na zlato? na top gear trati s wv? doslova ne**r se snima v prvni zatacce musis predjet 2 prvniho z leve strany druheho mozna se povede i trtiho zevnitr z prava a pak uz to jde jak po masle. a brzdi pozdeji hlavne je nebourej vsi silou jinak konec. ale opirej se o ne v zatackach.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl bych problém,právě jezdim ty muscle cars a koupil jsem ten Mustang 71 a jede to šíleně pomalu,vytáhnu to na max. 179km/h a víc ten krám nejede,všichni mě na každý rovince hned předjedou,nemá to auto nějaký omezovač ?zkusil jsem si koupit i Dodge Challenger a je to to samý,a když jsem zainvestoval do vylepšení motoru,tak to jede dokonce o 10km/h pomalejc než předtim,takže v závodu nemam šanci,neví někdo co s tim ? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl bych problém,právě jezdim ty muscle cars a koupil jsem ten Mustang 71 a jede to šíleně pomalu,vytáhnu to na max. 179km/h a víc ten krám nejede,všichni mě na každý rovince hned předjedou,nemá to auto nějaký omezovač ?zkusil jsem si koupit i Dodge Challenger a je to to samý,a když jsem zainvestoval do vylepšení motoru,tak to jede dokonce o 10km/h pomalejc než předtim,takže v závodu nemam šanci,neví někdo co s tim ? :)

Já udělal tohle: Koupil motor lvl.1, řídící jednotku, vejfuk a ten katalizátor za pětikilo, sportovní filtr, nějaký to sací potrubí za ty tří a půl litru a mělo by ti to dát 393 koní.Pak jsem dokoupil ještě převodovku pětivalt taky to pojede na omezovači ale někde na 210.Ty soupeři taky jezdí na omezovači.Ta původní převodovka je jen čtyřkvalt a šestikvalt tam nejde.Ten Buick co dostaneš za výhru pak má 560 koní a táhne jak kráva porazí to i countache

Chybka se vloudila.Ne sportovní filtr ale závodní

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všechny závody v A-Sec jdou vyhrát na zlato, bez problému - pokud si potřebné auto "vytuníte". U každého závodu je napsáno jak silný mají vaši soupeři motor - stačí tuningem požadované auto upravit a dát třeba i lepší gumy a máte to bez problémů - akorát to nemá tu správnou atmosféru. vyhrávám tak zatím úplně všechno (zatím komplet první tři úrovně na zlatou a polovina z expert rovněž zlatá). Tunit jdou i stadrat auta...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu