Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Do jakého 3DS půjdete?


DeSmond

Recommended Posts

Čas do příchodu Nintenda 3DS se rychle krátí a mnoho z vás se už jistě nemůže dočkat až si své první 3DS vyrazíte koupit.

Do jaké barvy půjdete a jaká bude vaše první hra?

Za mě říkám, že půjdu asi do červeného a prvni hrou bude jednoznacne Zelda :)

Doufam, že tu podobne tema neni :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechci vás zklamat, ale vypadá to, že 3ds zatím v červené nevýjde (i přesto, že je tak často presentováno). V oficiálních zdrojích uvádějí dvě barevné variace a to: aqua blue a cosmos black...

třeba tady je jedno video: http://www.mojenintendo.cz/novinky/3ds-zcela-novy-rozmer-zabavy

A pokud bych si z těch dvou měl vybrat tak asi tu modrou, na černé bude určitě vidět každý otisk. a hru bych chtěl toho Metala nebo Residenta

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechci vás zklamat, ale vypadá to, že 3ds zatím v červené nevýjde (i přesto, že je tak často presentováno). V oficiálních zdrojích uvádějí dvě barevné variace a to: aqua blue a cosmos black...

třeba tady je jedno video: http://www.mojenintendo.cz/novinky/3ds-zcela-novy-rozmer-zabavy

A pokud bych si z těch dvou měl vybrat tak asi tu modrou, na černé bude určitě vidět každý otisk. a hru bych chtěl toho Metala nebo Residenta

JJ to uz vime, ja to zakladal jeste pred evropskou konferenci v amsterdamu, kdy se to jeste nevedelo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale jak si Desmond přál že by chtěl zelené 3DS s bundlem hry s Linkem proč ne ? Za pů roku se dočkáme určitě novýc barviček na 3DS. Na samotném E3 byly zveřejněny.(fialová,oranžová,zelená) tyto barvy vyjdo určitě a řeknu vám že jsou tak nádherné že bych si od každé koupil jedno 3DS.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale jak si Desmond přál že by chtěl zelené 3DS s bundlem hry s Linkem proč ne ? Za pů roku se dočkáme určitě novýc barviček na 3DS. Na samotném E3 byly zveřejněny.(fialová,oranžová,zelená) tyto barvy vyjdo určitě a řeknu vám že jsou tak nádherné že bych si od každé koupil jedno 3DS.

Uprimene receno si radsi koupim jinou barvu, cekat bych nevydrzel...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jeste nevim, zda do nej pujdu, uvidim chvilku po startu, jaka bude spokojenost, co bude za hry, jake budou ceny atd. :-) Kazdopadne pokud do nej pujdu, tak do cerneho. Proc? Protoze cerna je barva luxusu :) Neda se s ni nic zkazit. Mam v cerne PSP, DS Lite, monitor, zesik atd atd. Takze cerna je jasna volba :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stejně bych hodně váhal mezi PSP2/PS3/Xbox360 protože upozorňovali že 3DS může ničit oči tak by se měl používat 3D efekt maximálně 30min.30min?! díky to fakt nechci.

A btw, co sem pletes ps3 a xbox? krom toho ti nic nebrani na chvili vypnout 3D kdyz te budou bolet oci. A nevsiml jsem si ze by 3D filmy trvali do 30 min nebo rikali lidi at tam radsi nechodej ze jim to neco udela :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A btw, co sem pletes ps3 a xbox? krom toho ti nic nebrani na chvili vypnout 3D kdyz te budou bolet oci. A nevsiml jsem si ze by 3D filmy trvali do 30 min nebo rikali lidi at tam radsi nechodej ze jim to neco udela :)

Neni snad jedno co si chci koupit? a navíc na 3DS nebudu sledovat filmy protože nevim o nikom kdo by je chtěl dělat . Stejně bych na tom hrál jenom hry a po nějakej době vypnout 3D efekt.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neni snad jedno co si chci koupit? a navíc na 3DS nebudu sledovat filmy protože nevim o nikom kdo by je chtěl dělat . Stejně bych na tom hrál jenom hry a po nějakej době vypnout 3D efekt.

Kup si co chces ale nevim co sem pletes velke konzole, psp pochopim to je handheld, ale xbox a ps3?

Krom toho kdyz jsem mluvil o tech filmech, myslel jsem ty co davaji v kinech....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neni snad jedno co si chci koupit? a navíc na 3DS nebudu sledovat filmy protože nevim o nikom kdo by je chtěl dělat . Stejně bych na tom hrál jenom hry a po nějakej době vypnout 3D efekt.

Tak tahat sem PS3 a XBOX je tak trochu zcestné, přecejen si ty 2 věcičky těžko vezmeš do tramvaje či na dovču (hádej, proč se DSku a PSP říká handheld :)) To s těma filmama jsem moc nepochopil, pokud budou flash karty, jistě sesmolí novej Moonshell a můžeš se na filmy vesele dívat dál (sice bez 3D efektu, ale to mi srdce nerve).

Co se problematiky ničení očí týče (jaj, něco podobného jsem už psal), když budeš čumět do 3DS 8 hodin denně, je jasné že oči půjdou do kytek. Jenže taky když se díváš na televizi, do kompu, do zářivek...Stačí když se budeš hlídat (třeba po hodině či dvou hraní si na chvilku oddychnout a jít ven, to ostatně platí pro všechno), bude to ok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo,ok! Chápu. Ale, Avatar 3D pokuď vim tak je a psal si tu že neni snad žádnej 3D film delší než 30min takže ani Avatar ve 3D? protože když sem na to čuměl tak byl Avatar celkem dlouhej.

EDIT: Už je to trochu OT takže by možná bylo dobrý to ukončit tuhle debatu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu