Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Do jakého 3DS půjdete?


DeSmond

Recommended Posts

Víte co? já to končim. Nechci tu dělat OT,fakt ne. A už se v tom motam.

To je hezké, už vzhledem k tomu že jsi OT myšlenky začal :) krom toho sakrasmus jde přes internet cítit špatně, to uznávám, zmátlo to tu polovinu lidí.

Anonymous_: Jestli myslíš hru, je to celkem možné :) jestli film, o ničem nevím a myslím že něco takového ani nebude ;)

Jinak abych to vrátil zpět k topicu, já do 3DS spěchat nebudu, teprve před půl rokem jsem objevil DSko samotné, takže u něj chvilku zůstanu :). Rád si počkám, až to nebude už žhavá novinka a budu si to moci koupit za levnější peníz (možná i s flashkartu, pokud budou hoši vývojáři šikovní a vymyslí ji). Pevně doufám, že vyjde i světle modrá jak u DSi, ta byla opravdu fešná :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Omg snad je tu řeč (krom puvodniho tematu) o 3D filmech ne? Ale vy nechápete, že 3D film v kině na na 3DS (pokud na něj filmy budou dělat) je obrovský rozdíl! V kině, doma na TV - všude máš bríle, kdyžto na 3DS ne a proto se oči i mozek více namáhají - proto je to více škodlivé. Už jsme doma? Navíc si stejně myslím, že to 3D bude jen tak na pochlubení, ale pro HC hráče to nebude. Nejen, že to na 3,5" nebude moc velký enjoy, ale podle mě to u některých her bude i překážet.

Každopádně k tématu - chtěl jsem červené, ale čekat se mi nechce, takže si objednam asi černé, pořád lepší jak modrá. A hra? to si ještě rozmyslím. Bral bych nějakýho 3D Waria, kde by byl jak touchscreen, tak kamerka, tak mikrofon, ale i gyroskop - to by byl nářez.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejsme doma, na skodlivost pro oci to nema vliv. Neco si o tom prostuduj, nez zacnes z lidi delat blbecky. Nebo mi napis jakym presne zpusobem se oci vlastne "zkazi".

S tim, ze se vic namahaji bez bryli, teda pravdu mas, to ti neberu. Ale skodlive to opravdu neni.

S temi barvami to maji docela vychytane, vsadim se, ze za chvili opravdu vyjde vetsi pocet barev. Japonci jsou totiz magori a koupi si klidne dalsi pristoj jenom proto, ze ma jinou barvu (sam znam jednoho, ktery neni zadny bohac, ale mel 6 ruznych NDS a 2 ruzna PSP jen kvuli barvickam (pred 2 a pul lety, ted toho ma mozna jeste 2x tolik). Oni na tohle leti. Ale kdyby se jim naservirovaly vsechny barvy najednou, tak toho podle me neprodaji az tolik. A samozrejme v zahranici nikdy nevydaji vice typu cehokoliv japonskeho nez v Japonsku samotnem. Jen teorie teda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele klídek jo, jestli nejsi doma, tak promiň, taky někdy bývám třeba ve škole, nebo v mhd. Už jen ten fakt, že jsou oči i mozek více zatěžovány samo o sobě škodí. Ano, "škodí", jako opravdu si nemyslím, že z 3DS oslepneš, ale kdybys hrál 10h s 3D denně pár let, tak kdo ví, zatím nikdo. Každopádně to ber třeba jako CRT vs LCD monitory, CRT byly taky "škodlivější" (což u hodně starých ovlivňovalo i vysoké záření).

TO, že bude několik barev je 100%, ale otázkou je kdy ;). BTW myslíte, že když už maj všechny obchody v eu nastavenou cenu na 5500-6500Kč, tak gamehouse zdraží? protože ta cena je celkem dobrá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

BTW myslíte, že když už maj všechny obchody v eu nastavenou cenu na 5500-6500Kč, tak gamehouse zdraží? protože ta cena je celkem dobrá.

Nabídka gamehouse je vcelku přívětivá oproti zahraničním cenám v Evropě. Poslal jsem jim mail jak je to se závazností rezervace a jak je to s tou cenou (zdali to nebudou zdražovat)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu