Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS3 3.55 Custom Firmware FAQ


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 655
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Ahoj chci si koupit PS3 s firmwarem 3.41 , už cca 3h tady běhám po celém foru abych dostal nějaké infa (které se mi snad povedlo teda najít) a chtěl bych tady udělat mále review..

Takže koupím si PS3 s firmwarem 3.41. První věc co udělám je, že udělám update na 3.55 (přes PSP). Jakmile to budu mít tak instaluju do PS3 CFW od Kmeaw + LV2 patch (ten musím POKAŽDÉ když chci hrát hru z HDD spustit je to tak?). Potom k PS3 připojím jen HDD a ten se mi "někde" zobrazí a spustím hru je to tak?

Na HDD dostanu hru tak, že zaprvé musí být naformátovaný na FAT32. Hru rozdělím v PS3Splitter (nebo nějak tak) a ty rozdělené soubory nakopíru přes USB připojený externí HDD (přemýšlím o 3,5 1TB) do složky GAMEZ (v té složce mohou být další složky nebo ne?) např.:GAMEZ/Killone2 a nebo jen do GAMEZ a ty soubory?

PS:když hraju hru z HDD musí být v PS3 nějaká hra fyzicky v mechanice (jak to dřív byvalo s PSP) nebo ne?

Díky moc za infa a sorry za otázky, ale na jednom místě to taky prostě není....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj vse je reseno na prvni strance kdyz chces hrat stazene hry musis mit v ps3 cfw tedy jak jsi jiz psal kmeaw. pokud mas stazenou hru tak musis mit program ftp manager nebo tak nejak. tam mas ip serveru a tu si zadas v total commanderu v pc a spoji se ti ps3 s pc.Za druhe pokud tam budes mit multimena (program na spusteni her) tak to davas do slozky games .Ruzne programy jako rogero ,gaya maji ruznou slozk utreba games nebo gamez. Pokud budes tedy pretahovat hru do ps3 radeji si pripoj konzoly prez lan kabel jde to rychleji nez prez wifi!! no snad jsem na nic nezapomel. jo a pozor vsechny hry nejdou prez externi HDD!!! ( kdyz hrajes stazenou hru musis mit originalni cd s hrou jedno jakou v mechanice

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj vse je reseno na prvni strance kdyz chces hrat stazene hry musis mit v ps3 cfw tedy jak jsi jiz psal kmeaw. pokud mas stazenou hru tak musis mit program ftp manager nebo tak nejak. tam mas ip serveru a tu si zadas v total commanderu v pc a spoji se ti ps3 s pc.Za druhe pokud tam budes mit multimena (program na spusteni her) tak to davas do slozky games .Ruzne programy jako rogero ,gaya maji ruznou slozk utreba games nebo gamez. Pokud budes tedy pretahovat hru do ps3 radeji si pripoj konzoly prez lan kabel jde to rychleji nez prez wifi!! no snad jsem na nic nezapomel. jo a pozor vsechny hry nejdou prez externi HDD!!! ( kdyz hrajes stazenou hru musis mit originalni cd s hrou jedno jakou v mechanice

Ahoj, díky za info, ale trochu mě to zmátlo....takže jak stáhnu hru a rozdělím tak na externí hardisk ji můžu nakopírovat klasicky přes připojení přes USB, ale ve chvíli když budu chtít hru nakopírovat do interního hardisku (v PS3) tak použiju sítový kabel a propojím PS3 X PC přes ten FTP manager (předpokládám, že Total Commander to zvládne)...je to tak?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano spravne. predpokladam ze externak budes pouzivat na stazene hry a do ps3 si je budes davat jen kdyz je budes chtit hrat.V ps3 si zapnes ftp managera nebo jak to je a tam je ip adresa tu zadas v pc v total commandru a spoji se ti ps3 s pc, ve slozce hhd0/games nebo gamez podle toho co mas za program nejlepsi pro me je multiman a hru prekopirujes. pokud mas vice pocitacu doma jako ja tak jeden mam pripojed do routru a druhej blize k ps3,protoze ps3 mam v obyvaku tak z nej si vyndam lan kabel a pripojim ho misto do pc tak do ps3 a uz pretahuji. Samozrejme nejdrive mit pripojen kabel do ps3 a pak teprve propojit pc s ps3.Doufam ze uz to chapes.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano spravne. predpokladam ze externak budes pouzivat na stazene hry a do ps3 si je budes davat jen kdyz je budes chtit hrat.V ps3 si zapnes ftp managera nebo jak to je a tam je ip adresa tu zadas v pc v total commandru a spoji se ti ps3 s pc, ve slozce hhd0/games nebo gamez podle toho co mas za program nejlepsi pro me je multiman a hru prekopirujes. pokud mas vice pocitacu doma jako ja tak jeden mam pripojed do routru a druhej blize k ps3,protoze ps3 mam v obyvaku tak z nej si vyndam lan kabel a pripojim ho misto do pc tak do ps3 a uz pretahuji. Samozrejme nejdrive mit pripojen kabel do ps3 a pak teprve propojit pc s ps3.Doufam ze uz to chapes.

Jo tak takhle to je...Já myslel, že to funguje jinak - že hru rozdělím do 4GB souborů, potom připojím externí HDD přes USB do PC, tam do určitě složky (jako na PSP do složky ISO) nakopiruju hry a vypojím a pak přes USB externí HDD připojím do PS3. Tam se mi zobrazí a spustím hru. Takže tak to není - je to tak, že musím PS3 připojit přes kabel k PC a do interního disku nakopiruju hru a pak až hraju......Každopádně díky za veškerý informace moc jsi mi pomohl...(hodně mi to připomíná začátky PSP kdy se používalo DAXISO apd...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo tak takhle to je...Já myslel, že to funguje jinak - že hru rozdělím do 4GB souborů, potom připojím externí HDD přes USB do PC, tam do určitě složky (jako na PSP do složky ISO) nakopiruju hry a vypojím a pak přes USB externí HDD připojím do PS3. Tam se mi zobrazí a spustím hru. Takže tak to není - je to tak, že musím PS3 připojit přes kabel k PC a do interního disku nakopiruju hru a pak až hraju......Každopádně díky za veškerý informace moc jsi mi pomohl...(hodně mi to připomíná začátky PSP kdy se používalo DAXISO apd...

Neni vubec zac kdyby jsi mel problem tak napis na email Pribil1@seznam.cz rad ti poradim. Hele nic na tom neni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v návodu na kopirování dat přes FTP je napsáno 3. Aplikace v PS3 vám vypíše IP adresu PS3 v síti.

Může mi někdo prosím říct kde mi vypíše tu IP adresu nikde ji nevidim

Ahoj musis mit v ps3 program jak jsem jiz psal. Tady si ho stahni dej ho na flashku a naistaluj. http://downloads.exophase.com/710/ps3ftp/ myslim ze je to on tedy ale mel by byt.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, chci se zeptat, mám ps3 320gb fw 3.41 a používám JB mám stažených asi 80 her a bez problému fungujou. Jenomže poslední dobou vycházejí hry jenom na custom firmware. Má smysl přejít na cfw. Budu muset stahovat hry od znova nebo budou fungovat ty co už mám stažené? Chci hrát novější hry jdou předělat na JB myslím nějakej EBOOT jako dřív nebo ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj musis mit v ps3 program jak jsem jiz psal. Tady si ho stahni dej ho na flashku a naistaluj. http://downloads.exophase.com/710/ps3ftp/ myslim ze je to on tedy ale mel by byt.

ale tady v tom návodu co je na první stránce se píše o dvou programech a oba mam (Total Commander a multiMAN ) tak by sem nic víc potřebovat neměl ne když mi má ten multiMAN někde napsat tu IP adresu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Zdravím,

koupil jsem si před měsíce novou PS3 Slim 320Gb a mám tam firmware 3.56. Dostanu tam ještě firmware 3.55? Přes to recovery menu? Jak jsem procházel fora tak jsem z toho zmatený jestli jo nebo ne. Vím lamácká odpověd a předem se za ní omlouvám. Díky za odpověd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no já čet tady někde na foru že to jede třeba z verze 3.6 a níž přes nějaký pájení čipů nebo co. To dělat nebudu ani náhodou. Je to strašná škoda, já se tešil na ty hry co mám natahaný. Heavy Rain, Killzony 2 a 3, God of War 3, Infamous 2 a ted mám kulový. Kupovat origi se mi moc nechce, lezlo by to do peněz i kdyby to byly bazarovky. Hold budu čekat na nový cfw. Všechno jsem měl natahaný Costum Firmware Maker 1.5, nejnovější Gaiu a Multimana, naštudovaný (až na tuhle maličkost s tím downgrade) a pak narazim, jsem z toho zkleslý...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu