Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS3 3.55 Custom Firmware FAQ


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 655
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Hro3a:

Záleží také hodně na velikosti HDD, jestli máš 40GB doporučuji koupit první tak 500gb..

Jinak mám rogera 4.30 v2.05 a jsem spokojený udělal mě to tento flasher:

http://ps3haxcz.com/viewtopic.php?f=28&t=1939

jo, já mu poslal PS3 v pořádku a mu došel poškozený, teď nemám PS3 ani Flash. Neříkám, že je to jeho vina, prostě jsem měl asi smůlu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

SSuk: Šance je, stáhni si program MinChkVer a zkontroluj jaký je tovární FW, pokud je 3.55 a níž tak konzole jde downgradnout.

JaimeCrook: Koukni se na krabici, měla by tam být napsaná verze konzole, pokud to je CECH-3xxxx tak bohužel..., pokud to bude CECH-25xx tak ta se ještě prodávala s FW3.50 ale už v červnu 2011 do nich začali nahrávat 3.56+, takže malá šance tam je ale na 100% se to určit nedá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Díky za odpověď. Ještě bych měl jednu otázku. Stále uvažuju jestli konzoli s cfw a nebo klasiku na originály. Tak se chci zeptat, jak je to s updaty, dlc atd co vycházejí do her. Dá se třeba takový update co výjde na Fifu s novýma soupiskama někde stáhnout a hodit do ps3 s cfw ? dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jakýkoliv Cech 3000 nejde flashnout ani downgradovat.

Buď budeš muset počkat, až vyjde nové Cfw, nebo prodat tento a koupit nový s modelem třeba Cech2004B nebo A.

Důvod:

Můžeš při flashování bricknout konzoli !!!

Upraveno uživatelem Thomas1222
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky sem pěkně v rejži sem si koupil super slima... uvidím zatím hry kupuju a da se sehnat za par korun až na určité tituly... takže to není taková hrůza. snad se vtom někdo porýpe až se jih prodá víc a dostane se i na nás super slimejše :/

Jo to mas pravdu, mohl by se v tom nekdo konecne pohrabat, protoze tezko se hleda jailbreakova scena, kdyz jedna polovina lidi hovori fake a druha ne, jako samozrejme, ze pokud vidim, ze nase verze stale JB mit nemuzou tak uz vim, co je fake, ale stale hledam skvely zdroj, kde sledovat duveryhodne informace a novinky! prosim breaknete uz Cech3xxx a 4xxx :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo to mas pravdu, mohl by se v tom nekdo konecne pohrabat, protoze tezko se hleda jailbreakova scena, kdyz jedna polovina lidi hovori fake a druha ne, jako samozrejme, ze pokud vidim, ze nase verze stale JB mit nemuzou tak uz vim, co je fake, ale stale hledam skvely zdroj, kde sledovat duveryhodne informace a novinky! prosim breaknete uz Cech3xxx a 4xxx :D

jo přeně moje řeč.... :/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj mám doma klasickou starou FAT konzoli cca 4 roky, CFW jsem na ni už jednou měl pak jsem upgradoval a od té doby jedu origo a poslední fw. No přiznám se nyní studentská finanční nouze tak bych rád zpět na CFW. Někdo v Hradci Králové kdo to dokáže přeflashovat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj vsichni, dnes jsem se odhodlal k prechodu z jb3.41 na kmeaw3.55. Zazalohoval jsem 3.41, v recovery menu jsem nainstaloval nejdriv 3.55 a potom kmeaw 3.55. Ted uz jde spustit multiman bez dongle...vyberu libovolnou hru..a nejde spustit. Nikde ji nevidim. Myslel jsem, ze kdyz mam hru pro verzi 3.55 a nizsi, tak pujde. Ale ono je to asi tak, ze pro kazdou verzi je proste jiny....param.sfo? Nebo tak neco? Proste ze na kmeaw 3.55 funguji jen hry upraveny pro 3.55, ne ty co jdou na 3.41. Dohaduji se spravne? Pokud je to tak, tak bych mel asi pohledat updaty pro ty sve nainstalovane hry a predelat to...Pokud k tomu nekdo vi vic nez ja (coz asi vetsina), prosim poradte...Diky moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu