Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS3 3.55 Custom Firmware FAQ


tekken90

Recommended Posts

Ahoj mám 6 let starou FAT konzoli doma 80Gb. Už jsem na ni měl CFW. Po koupi FIFA 12 jsem nahodil OFW abych mohl hrát online. Nyní bych tam chtěl CFW vrátit. Chápu dobře, že nyní mám možnost pouze hardwarově? Není nějaká možnost přeinstalování když už tam CFW jednou byl? Případně dělá někdo upgrade v Hradci Králové? Děkuji moc za odpovědi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 655
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 2 weeks later...

je to emulator BD mechaniky, nahjrajes na usb iso a chova se to jako bd mechanika s tim mediem .. ale je to drahy . a dost pofiderni + se musi letovat na zakladovku , ja bych do toho nesel .. moc penez atd.. radsi koupit nekde slimaka max 2500a a flashnout ho , da se koupit porad novej :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nn :D prodat na aukru nebo tak , koupit slimko s cfw, nebo novej slimak nekde ve vyprodeji ( flashnutelnej typ .. ) cenove na tom budes nastejno - kobra je draha - ... umsiteni toho ode i dost zakrejva vetraky, nu cihni je to slusnej zasah .. :

http://www.logic-sunrise.com/dossiers-et-tutoriaux-651371-cobra-ode-installation-sur-ps3-superslim.html

Upraveno uživatelem aaischa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den, již před pár dny vyšel ke stažení Grand Theft Auto V na PS3 verzi. Chtěl bych to stáhnout a vyzkoušet, než to vyjde na PC. Akorát u toho je napsaný že je potřeba "CFW 4.46" a chtěl bych poradit jak to teda flashnout abych to mohl spustit hru Když se podívám na Systém informace, mám nejnovější verzi (což je těch 4.46). Existuje tedy nějaký jednoduchý návod, kde vložím soubor na USB a pak jen v PS3 aktulizuji ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pročti vlákno trošku zpět psalo se tu o tom mockrát. každopádně ve zkratce jednoše aktualizovat souborem na usb jde jen když máš ps3 se softwarem 3.55 a nižším, cokoli vyššího vyžaduje složitější zásah hw flasher, cobra nebo tak ... vše tu najdeš :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Ahoj, chtěl bych mít dotaz. 4etl jsme tu předchozích pár stránek ale furt mi nejde do hlavy že někdo Psko musí posílat a někdo ne. Mám PS3 slim 320 gb FW 4,46. Někde jsem četl že to jde ale moc se v tom nevyznám. CFW jsme měl když jsme konzoli koupil a v obchodě jsme jim řekl ať mi jí vybalí a zapojí a hned doma jsme to flashnul. Jen teď přesně nevím jak to mám downgradovat. Děkuji za odpoveď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu