Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS3 3.55 Custom Firmware FAQ


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 655
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Prosím Vás, včera jsem nahodil Kmaew CFW a konečně jsem nějak rozjel nějakou hru (Dead space 2) stahl jsem ji, nakopiroval do HDD0/GAMES. uvnitr byl .PKG soubor ktery jsem z tama zase musel dat na externi HDD a nainstalovat ho abych ho videl v Install package... nainstaloval, pak pustil Rogero manager protoze pres MultiMan to neslo. Pak sem nejak prisel na to ze tam musim vrazit Original jakekoliv BR hru. Dal jsem to tam a najednou uz mi hra slapala. Radoval jsem se po asi 2tydnech trapeni s CFW :D ... no jinak, Kdyz u hry nemam .PKG soubor tak se spustit neda?? Mohl by mi tady nekdo napsat jak se spousteji hry ktere pridam do slozky GAMES pres FTP?? Se nejak musi vytvaret .PKG soubor?? Totiz u Grand Turismo 5 jsem mel nejaky fix ktery mel malou velikost (u DS 2 mel .PKG 3+GB) no nainstaloval sem ten fix a hra nijak obdobne jako ta prvni spustit nesla. Ze by sem nekdo hodil navod jak presne rozjet nejake hry?? Nikde to nemuzu najit nejak polopate napsane :) Diky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Waninkoko 3.55 CFW V2

Stabilnější než předchozí verze

postaveno na hermes playload

testováno na: bez bricku

- PS3 40GB FAT (CECHG04)

- PS3 60GB FAT (CECHC04)

- PS3 80GB FAT (CECHK04)

- 120GB PS3 Slim (CECH2004A)

- 120GB PS3 Slim (CECH2104A)

- PS3 Slim 250GB (CECH2004B)

Hashes

MD5: 6a6cfc701300c95b57b990d8d609e52f

SHA1: a4f155711bbb031022d0c531d70a0b7a180b7aca

více >>>ZDE<<<

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

mám PS3 250GB s FW 3.55. Chci CFW, ale pořád se nemůžu rozhodnout který, někdo píše ten jiný zas tamten. Osobně se mi nejvíce zamlouvá udělat si vlastní CFW přes "Custom Firmware Maker v1.1" četl jsem že vyšla, ale už i v1.4 nemá někdo odkaz?

Řekněme, že tedy použiju CFW přes ten Maker, který ale bude 100% na stažený hry? Jsem uživatel, co jen zapne PS, a hraje hru sám, žádný multiplayery atd.

Váhám vlastně mezi Kmeaw 3.55 a Waninkoko 3.55 u kterýho ale nevím zda v1 nebo v2.

Hlavně mi jde o zamrzání konzole a další ostatní problémy.

Díky za odpověď.

Lukáš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zravím!

Môžete poradiť ohľadom CFW KMEAW.

Zložku pre HDD mam GAMEZ a pre USB tiež tak či ako

KMEAW stiahnuť hotovy ci si urobiť,lebo už je nainštalovany len zase sa trapiť s rozchodenim hier

Ake hry stahujete pre CFW 3.55 ,mám par hier pre JB ale malo original EBOOTov je

Zatiaľ nemám odsušanu hru ,ktorá by fungovala na 3.55 CFW

Stahujete len hry určene pre CFW 3.55 či aj pre JB ale potom treba hľadať EBOOTY a ine patche.

pošlite linky na EBOOTY,,,,na hry nie len ake sťahovať

diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako člověk kterej na svym PSku měl nahraný uplně všechny a nyní setrvávam na Kmeaw 3.55 CFW ti doporučim ten.....zároven s Gaia Manager 2.05 ....... víc toho ke hraní záloh nepotřbeuješ...

Ja používam presne tento spôsob. Ale nie všetko funguje ako má. Zatial som skúsil 3 hry ASS.CREED 2, monsters vs aliens a protothype. Tie prvé dve fungujú, ale ta tretia nie. Pritom cez JB to normálne fachalo. Píše to " game data is corrupt" pritom som všetko po predchádzajúcej hre vymazal aj s game data v XMB. Dostanem sa do menu a to je všetko.

Možno je spúšťanie cez CFW 3.55 pohodlnejšie, ale to laborovanie ma nebaví. Pokiaľ by ste mali na toto odpoveď budem rád.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu