Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS3 3.55 Custom Firmware FAQ


tekken90

Recommended Posts

zdravím chci se zeptat, možná to sem nepatří to nevím, prozatím používám JB 3.41, vše mi funguje jak má, má cenu přecházet na Kmeav CFW, prostě jestli mě bude fungovat vše tak jako teď, já vidím jedinou výhodu a to je fungující PSN, ale online mě nezajímá. Díky za odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 655
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

zdravím chci se zeptat, možná to sem nepatří to nevím, prozatím používám JB 3.41, vše mi funguje jak má, má cenu přecházet na Kmeav CFW, prostě jestli mě bude fungovat vše tak jako teď, já vidím jedinou výhodu a to je fungující PSN, ale online mě nezajímá. Díky za odpověď

No ja som včera prešiel na Kmeaw. Mal som 3,41 a ako JB som používal Teensy 1.0. Rozdiel je taký že už viac nemusíš blokovať 1 USB port a šokovou terapiou spúštať PS vyťahovaním kábla alebo prepínaním spínača. Kludne PS3 môže byť v pohotovostnom režime, v mechanike môžeš mať BR disk a zapínať sa môže cez PS button. Proste pohodlnosť :).. Všetky hry ktoré sú na FW 3.55 sú normálne spustitelné nemusíš riešiť žiadne upravené Eboot súbory alebo niečo podobne. Druhá výhoda je ako spomínaš PSN.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já jsem si Waninkokem oddělal moji milovanou 4 roky starou PStrojku,ihned po instalaci se mi vypla a byl YLOD. Teď mam objednanou novou slimku a taky se rozhoduju jestli necham JB nebo CFW,už z toho mam docela respekt (a to je nejspíš dobře) ale co takhle čtu tak Kmeaw se zdá docela bezpečný co?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja som včera prešiel na Kmeaw. Mal som 3,41 a ako JB som používal Teensy 1.0. Rozdiel je taký že už viac nemusíš blokovať 1 USB port a šokovou terapiou spúštať PS vyťahovaním kábla alebo prepínaním spínača. Kludne PS3 môže byť v pohotovostnom režime, v mechanike môžeš mať BR disk a zapínať sa môže cez PS button. Proste pohodlnosť :).. Všetky hry ktoré sú na FW 3.55 sú normálne spustitelné nemusíš riešiť žiadne upravené Eboot súbory alebo niečo podobne. Druhá výhoda je ako spomínaš PSN.

díky a ještě se chci zeptat zda fungujou hry jak přes externí tak přes interní HDD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi neexistuje nějaky program at uz na MAC nebo Windows ktery bych spustil, otevrel jsem si v nem OFW 3.55 a projel ho tim programem + pozapinal povypinal veci ktere by bylo treba na odemknuti toho software pro hrani stazenych her a instalovani HomeBrew aplikaci že?? Něco jak PWNage Tool for iPhone. Nějak Unlock soft pro 3.55 abych si vytvořil vlastní CFW 3.55.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam zajimavej poznatek. Z netu jsem stahl hotovej Kmeaw a jelikoz to stale zamrzalo, vratil jsem tam Waninkoka. Sice slapal, zamrzal asi tak 2x denne, ale z duvodu velkych problemu s instalaci PKG homebrew, jsem si rekl, ze zkusim znovu Kmeawa. Tak jsem si ale udelal vlastni CFW Kmeaw pres automaticky program firmware maker v1.1, velmi jednoduche pouhym 2x kliknutim a mate hotovo...vse si stahne z netu sam. Tenhle vytvoreny Kmeaw jsem vrazil na PS3 a verte ci ne, 2 dny temer nepretrzite to slape bez zavahani... ani jeden zamrz..proste 100% funkcnost ! Mam pocit, ze neni verze CFW jako verze !!! Mozna pri tvorbach v ruznych programech, dochazi k nejakemu mismasi

Tu hore to ganyb napísal. A nižšie je odkaz na stiahnutie aplikácie. Avšak neviem či je to zrovna odpoveď na tvoju otázku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já jsem si Waninkokem oddělal moji milovanou 4 roky starou PStrojku,ihned po instalaci se mi vypla a byl YLOD. Teď mam objednanou novou slimku a taky se rozhoduju jestli necham JB nebo CFW,už z toho mam docela respekt (a to je nejspíš dobře) ale co takhle čtu tak Kmeaw se zdá docela bezpečný co?

pokud jsi mel brick, tak to se ani nepoustej do Kmeawa i kdyz je bezpecny. Jak se pise, brick je v lidech :D.... pokud pozorne nectou nez se do neceho pusti, konci to brickem. Doufam, ze nam tu vsem popises, jak jsi bricku dosahl... vazne nas to zajima. Instaloval jsi to na Geohota?... nezjistil jsi predem na 100% ze Tvoje PS3 nepatri do kategorie konzoli, kde dochazi k bricku?.... povidej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud jsi mel brick, tak to se ani nepoustej do Kmeawa i kdyz je bezpecny. Jak se pise, brick je v lidech :D.... pokud pozorne nectou nez se do neceho pusti, konci to brickem. Doufam, ze nam tu vsem popises, jak jsi bricku dosahl... vazne nas to zajima. Instaloval jsi to na Geohota?... nezjistil jsi predem na 100% ze Tvoje PS3 nepatri do kategorie konzoli, kde dochazi k bricku?.... povidej

taky je dostm ožný že je to blbá náhoda xD YLOD se prostě tu a tam těm plejnům stane mě se stal před rokem když sem hrál nějakou hru.....Míglovi se stal YLOD zrovna když instaloval CFW xD .. pokud to o čem mluví je skutrečně YLOD protože Brick neni to samé co YLOD...brick se dá zapomocí recovery přece řešit ne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdar. mám dotaz. Pokud jsem si nainstaloval Kmeaw CFW 3.55 a teď bych chtěl zase hrát online, mám nainstalovat zase OFW 3.55, nebo se mohu přihlásit na psn i s CFW 3.55? A ještě jestli mi můžete poradit nějaký link na hry. Já chrochtám GT5 a rychlost 50kB/s je opravdu běh na dlouhou trať. A jinak respect k těm borcům, co tuto záležitost mají perfektně zmáknutou. Díkec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdar. mám dotaz. Pokud jsem si nainstaloval Kmeaw CFW 3.55 a teď bych chtěl zase hrát online, mám nainstalovat zase OFW 3.55, nebo se mohu přihlásit na psn i s CFW 3.55? A ještě jestli mi můžete poradit nějaký link na hry. Já chrochtám GT5 a rychlost 50kB/s je opravdu běh na dlouhou trať. A jinak respect k těm borcům, co tuto záležitost mají perfektně zmáknutou. Díkec.

vzdyt s tim muzes na PSN vsude to tu je napsany to je hruza to furt opakovat......Linky zaplat si ucet na Loadfiles a stahuj od pcmakera zde na foru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ted jsem nainstaloval posledni Multiman a to samy, a kdyz najedu na ikonku /app_home/PS3_GAME/ tak se taky nic nezobrazi......

AHA, tak zmena....... vlozil jsem BD a uz to jede... ale....... vybral jsem poprve Assasins Creed II a to me nacita, ale kdyz vyberu jinaci hru, tak mam porad Assasins :)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam zajimavej poznatek. Z netu jsem stahl hotovej Kmeaw a jelikoz to stale zamrzalo, vratil jsem tam Waninkoka. Sice slapal, zamrzal asi tak 2x denne, ale z duvodu velkych problemu s instalaci PKG homebrew, jsem si rekl, ze zkusim znovu Kmeawa. Tak jsem si ale udelal vlastni CFW Kmeaw pres automaticky program firmware maker v1.1, velmi jednoduche pouhym 2x kliknutim a mate hotovo...vse si stahne z netu sam. Tenhle vytvoreny Kmeaw jsem vrazil na PS3 a verte ci ne, 2 dny temer nepretrzite to slape bez zavahani... ani jeden zamrz..proste 100% funkcnost ! Mam pocit, ze neni verze CFW jako verze !!! Mozna pri tvorbach v ruznych programech, dochazi k nejakemu mismasi

nainstaloval sem si taky vlastní CFW a jede to daleko líp než ten který je na 1. stránce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sakra pozde :))) prave jsem to smazal z disku a stahuju EUR verzi :)))) vsiml jsem si ze jsem mel NTSC

Hry ktery jsem zkousel po prechodu z 3.41 na 3.55

Funguje :

EyePet MOVE Edition - pri zapinani se to sekne (Uz jede, potreba vsechno odinstalovat) - Interni disk

Little Big Planet II - Externi disk

Sports Champions - Externi disk

Assasins Creed II - Externi disk

Create - Externi disk

Mafia II - Externi disk

Nejde :

Beat Sketch - neslo teda ani predtim, po spusteni to zkoci do XMB

Jeste budu zkouset co mam na disku (stahuju):

Burnout Paradise The Ultimate Box - stahuju

Tiger Woods PGA Tour 2011 MOVE - stahuju

Virtual Tennis 2009 - stahuju

God of War® III

Hannah Montana The Movie

SONIC THE HEDGEHOG

Mortal Kombat vs. DC Universe

The Club

PAIN

Start the Party!

The Shoot

Racket Sports

MotoGP 09/10

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nainstaloval sem si taky vlastní CFW a jede to daleko líp než ten který je na 1. stránce

to je parada, asi na tom vazne neco bude ! Me to taky ted slape perfektne. Pokud nekomu zamrza Kmeaw, zkuste si taky vyrobit vlatnima rukama CFW... pres tento program... stahnete jednim tlacitkem OFW a pak jen navolite, jaky CFW chcete vyrobit..pochopi i uplny amater

http://www.multiupload.com/35WDV016IW

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potvrzuju co napsal ganyb. Kmeaw pořád zamrzal a poškozoval soubory, ale takhle vyrobená verze "zatím" jede v pohodě. Vážně zajímavé :)

A to jsi projel Firmware Maker 1.2b?? Original FM nebo uz hotovy Kmaew FirmWare jsi projel tim programem?? Protože taky: http://psgroove.com/content.php?683-Custom-Firmware-Maker-v1.2b-Released

vetšina píše v diskuzi dole že to je kničemu že hrozí Brick ať tam daji raději Kmaew CFW přimo než přes toten program :D ježiš ja už bych chtěl prostě něco srozumitelně pochopit, nahrat tam 100% funkčni FM a už se s tim nezabyvat :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu