Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS3 3.55 Custom Firmware FAQ


tekken90

Recommended Posts

Neeo jak nakonfigurovat softwer ?? ja pouzivam total commander. Proste je to tak to : routr mam v pokoji a ps3 mam v obejvaku tak jsem si vzal notas kde mam stazenou hru strcil krizovej kabel do pc a do ps3 spustil ftp v ps3 a v noteboku spustil total commander.Nasel sjem si HDD ps3 a dal jsem kopirovat hru no ale to mi trva 3 hodiny tak ze ten kabel tam mam knicemu i kdyz ho vyndam s ps3 porat mi to taha hru,prez wifi mezi notasem a ps3.chapeš?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 655
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Ahoj hru das do hdd ale pozor musis ji mit rozbalenou ne v isu.Hru spoustis prez gai manager

Díky. Ale stáhl jsem si NHL 11 (nhl_11_eur_jb_ps3), rozbalil jsem to a přes TCM jsem to nakopíroval na HDD do GAMES. Ale v managerovi se mi nic neukázalo a tak tedy nevím, asi se to musí zkopírovat do speciální složky (jako u PSP do ISO), ale nevím do jaký...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja kdyz sjem tam hru daval poprvy tak jsem tak mel jen slozku game a gamez jsem tam nemel tak jsem ji vytvoril a dal sjem tam hru kdyz jsem porvy pustil gai tak se mi tam slozka gamez vytvorila ale s velkyma pismenama GAMEZ a hru jsem mel v me vytvorene slozce gamez tak ze vytvaret gamez slozku je blbost.slozku gamez jsem smazal se hrou a ted davam hry do GAMEZ slozky co mi vytvoril sam gai

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máte pravdu, jsou 3 verze GAIA. Nainstaloval jsem tedy tu co bere z GAMES. Nakopíruju to tam a když pustím ten Gaia tak se mi tam v tom seznamu ukáže jenom název tý složky(bles111222...) a když to pustím, tak to na chvíli zčerná a pak to spadne zpátky do menu. Nemůže být třeba problém, že to bles je malými písmeny?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neeo jak nakonfigurovat softwer ?? ja pouzivam total commander. Proste je to tak to : routr mam v pokoji a ps3 mam v obejvaku tak jsem si vzal notas kde mam stazenou hru strcil krizovej kabel do pc a do ps3 spustil ftp v ps3 a v noteboku spustil total commander.Nasel sjem si HDD ps3 a dal jsem kopirovat hru no ale to mi trva 3 hodiny tak ze ten kabel tam mam knicemu i kdyz ho vyndam s ps3 porat mi to taha hru,prez wifi mezi notasem a ps3.chapeš?
Preto používam FileZillu tam tieto problémy neriešim. V starších témach ktoré sú už zamknuté sa to často riešilo. Niektorí užívatelia mali problém, že im to cez total commander dlho kopíruje. Vo FileZille stačí nastaviť IP, meno, heslo a fičíš. 6GB súbor trvá približne 5-10min.
Máte pravdu, jsou 3 verze GAIA. Nainstaloval jsem tedy tu co bere z GAMES. Nakopíruju to tam a když pustím ten Gaia tak se mi tam v tom seznamu ukáže jenom název tý složky(bles111222...) a když to pustím, tak to na chvíli zčerná a pak to spadne zpátky do menu. Nemůže být třeba problém, že to bles je malými písmeny?

Stiahni si tento manažer https://rapidshare.com/files/448123084/Gaia-v2.05.rar

-nevytváraj zložku ručne na to je tento súbor aby ti ju vytvoril, GAIA primárne používa zložku GAMEZ nie inú, pokiaľ to vložíš do GAMES manažér ju neuvidí

-nainštaluj GAMEZ.pkg

-všetky hry ukladaj do hdd0/GAMEZ/ID_hry (ID_hry je složka v tvare napr. BLES00235)

Inak Multiman verzie 1.15 dokáže pracovať s oboma složkami, ale ako som zistil niektoré hry jednoducho musíš mať v zložke GAMEZ inak ich nespustíš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravim mam problem s instalaci kmeaw 3.55 .mel sem gehoce a postupoval sem podle navodu od tekkena stahl sem s odkazu 3.55 ofik preistaloval na z5 a vse v poradku potom sem si stahnul kmeaw a instuluju pres rekonvery menu a tam mi to hlasi chybu pri nacitani flaski cislo 8002fcf pls poradte kde jsem udelal chybu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj mam problem stazenou hru jsem nahral do hdd0 do mechaniky jsem dal origo disk spustil gai nasel si stazenou hru zmackl jsem X cerna obrazovka najelo mi to do originalniho menu playstation do slozky game misto originalniho cd jsem mel stazenou hru kliknu na to X cerna obrazovka a pochvilce An error occured during the star operation(80010017) porad te prosim co delam spatne.Mam ps3 slim 250gb.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravim mam problem s instalaci kmeaw 3.55 .mel sem gehoce a postupoval sem podle navodu od tekkena stahl sem s odkazu 3.55 ofik preistaloval na z5 a vse v poradku potom sem si stahnul kmeaw a instuluju pres rekonvery menu a tam mi to hlasi chybu pri nacitani flaski cislo 8002fcf pls poradte kde jsem udelal chybu

Na flashi to musí byť v zložke PS3/UPDATE inak ti to konzola nenajde. Potom musíš stlačiť SELECT na vybratie súboru a START. Ja som potlačil oboje naraz a kopírovanie sa rozbehlo. Poriadne si prečítaj FAQ.

Ahoj mam problem stazenou hru jsem nahral do hdd0 do mechaniky jsem dal origo disk spustil gai nasel si stazenou hru zmackl jsem X cerna obrazovka najelo mi to do originalniho menu playstation do slozky game misto originalniho cd jsem mel stazenou hru kliknu na to X cerna obrazovka a pochvilce An error occured during the star operation(80010017) porad te prosim co delam spatne.Mam ps3 slim 250gb.

To sa nedáva do hdd0, ale do zložky GAMEZ konkrétne hdd0/GAMEZ/ID_hry

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No mne to robila hra Lego Star Wars, ale to preto, že som ju mal už pred tým nainšatlovanú pre JB. Nepomohlo ani odstránenie súborov v GAME DATA a GAME SAVE. Jednoducho si konzola niečo uchovala a nešlo to. Možno kompletné zmazanie by pomohlo, ale v mojom prípade to nie je možné. Mám tam množstvo iných údajov o ktoré by som nerád prišiel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Udělal jsem všechno, jak jste mi radili. Nainstaloval jsem CFW 3.55 Kmeaw a Gaia Mangaer 2.07 GAMEZ. Zkopíroval jsem tedy hru do složky gamez (GAMEZ/BLESxxxx/PS3_GAMES) a když spustím Gaia, tak se mi tam objeví název té složky (BLESxxxx) a když to pustím (zmáčknu X), tak mě to vyhodí zpátky do menu. Kde dělám chybu? Díky za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Udělal jsem všechno, jak jste mi radili. Nainstaloval jsem CFW 3.55 Kmeaw a Gaia Mangaer 2.07 GAMEZ. Zkopíroval jsem tedy hru do složky gamez (GAMEZ/BLESxxxx/PS3_GAMES) a když spustím Gaia, tak se mi tam objeví název té složky (BLESxxxx) a když to pustím (zmáčknu X), tak mě to vyhodí zpátky do menu. Kde dělám chybu? Díky za rady

Niektoré hry sa dajú spustiť aj bez originálky, ale keď ju tam vložíš nič tým nepokazíš. Keď ťa to hodí späť do XMB v časti game sa ti objaví ikona disku s názvom hry ktorú si spustil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Niečo robíš zle. Hra sa ti nenačitá správne. Ja originálku vrazím do mechaniky vždy pred otvorením GAIA manažéru. Pokiaľ sa ti hra načíta správne ta ikona originálky sa zmení na názov hry ktorú chceš spustiť.

Popíš mi presne akú hru spúšťaš a kde ju máš uloženú. Možno to vyriešíme alebbo je tu PM. Aspoň sa to tu nebude plniť.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu