Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PSP2 - NGP ( next generation portable)


radator

Recommended Posts

Nevím jestly to víte nebo vás to nezajímá ale mě to je jedno , já to sem napíšu. Asi před 5 minutami jsem hledal FUSA SD na své staré PSP a narazil jsem na CFW PSvita .

Kdo ví cos našel :-D Existuje i např. stránka

http://psvitacfw.com/

která to má už v názvu, ale zatím žádný CFW nevyšel. Jediné co se stalo byl nějaký VHBL

http://wololo.net/wagic/vhbl/

který využíval chybu v nějaké Motorstorm hře pro PSV, ale tu hru hned stáhli ze svého obchodu ... Ovšem někdo měl určitě štěstí ... A díky tomu může pouštět veškerý homebrew ze starého PSP ...

A tady by mě zajímalo, jestli díky tomu může hrát i PSP iso hry(stáhne něco jako MultiMAN pro PS3 - na své stránce píše, že cituji:

VHBL does not technically allow you to play any pirated PSP or Vita games.

, což by ale nemělo vyvracet tu "tezi" že se nainstaluje takový nějaký doplněk, který to dovolí, ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 2,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Spíš napiš, kde je to nejvýhodnější ...

PS: toto je pořád výhoda retail (nedigitální) distribuce ... Dohraješ hru, už tě nebaví, tak ji prodáš do bazaru/ na aukru.

PS2: Jestli se nakoupené hry přes digitální distribuce uzamknou na nějaký účet/kus hardware, dá se pak "odebrat/odemknout" a distribuovat dále? Asi pochybuju, ale s HW to tak myslím jde.(Když ne, tak tím chci trochu "narazit" na sdílení účtu mezi x(dřív 5, nyní myslim jen 2) lidmi.

U JRC je to výhodnější. Za tu samou hru nabízí 400 na ruku a 500 na protiúčet, když si chceš koupit hru jinou... Playcentrum je v tomhle úplně mimo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdo ví cos našel :-D Existuje i např. stránka
http://psvitacfw.com/

která to má už v názvu, ale zatím žádný CFW nevyšel. Jediné co se stalo byl nějaký VHBL

http://wololo.net/wagic/vhbl/

který využíval chybu v nějaké Motorstorm hře pro PSV, ale tu hru hned stáhli ze svého obchodu ... Ovšem někdo měl určitě štěstí ... A díky tomu může pouštět veškerý homebrew ze starého PSP ...

A tady by mě zajímalo, jestli díky tomu může hrát i PSP iso hry(stáhne něco jako MultiMAN pro PS3 - na své stránce píše, že cituji:

VHBL does not technically allow you to play any pirated PSP or Vita games.

, což by ale nemělo vyvracet tu "tezi" že se nainstaluje takový nějaký doplněk, který to dovolí, ne?

Představuješ si to až moc jednoduše. To, že existuje nějaká chyba ke spuštění některých HB ještě zdaleka neznamená možnost hraní ISO her. Je to z důvodu nepřístupu k flash paměti Vity, kde se nachází FW a jeho součásti, které je nutno pro spouštění takových her upravit. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím pánové. Mám dotaz. Myslíte si, že když mám v PSV hru na kartě (full originál), že ji tam můžu nechat a nebo je lepší když přestanu hrát tak ji radši vyjmout. Aby se to tím třeba nekazilo...

není to jídlo, nic se nekazí. Přeci jen to není dvd, které ničí laser ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To ale nic nemění na tom, že to zase opět běží v sub-nativním rozlišení a obrazová kvalita se od PS2 verze skoro nikam neposunula...Vita má na víc, škoda...

Každopádně už mi perfektně funguje Near i mapy, opravdu stačilo jen registrovat náš wifi accespoint s adresou do té databáze a už to krásně jede, přesnost asi 5m!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Krom toho tam narozdíl od PS3 verze nebude Peace Walker, což je zavádějící ještě víc. Jako obecně beru HD remaky jako kopání do mrtvol, i když MGS jsem si koupil...kdyby radši byl úplně nový MGS...to by bylo radosti. S nějakým Risingem ať si trhnou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu