Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PSP2 - NGP ( next generation portable)


radator

Recommended Posts

  • Odpovědi 2,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

S těmi hrami. S Final Fantasy a Monster Hunter se tak nějak počítalo, ale podle mě to GTA nebude Vice City Nights, ale GTA IV Stories, jak bylo dříve avizováno. Nebo bych si to minimálně tak přál. Vice city bylo super a na PSP se mi hárlo dobře, ovšem radši bych viděl Liberty City, a nebo třeba Los Santos :D

A upřímě, spíš se těším na hry jako: Assassins Creed, Bioshock, Call of Duty, Killzone, Grand Turismo, nějakého Naruta, Tekkena a Need for Speed a samozřejmě nějaké pořádné RPG ve stylu Skyrim či Gothic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

NerozumNěl sem tomu tak, že proč bych sem se měl dívat přes pouzdro na film, obvzlášť když mi slouží na to, abych ho chránil když si ho dám do tašky.

No tak já taky nechápu na co tam je, podle mě to nemá jiný využití, ale tu díru můžeš mít zavřenou, je tam suchej zip...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To by mi až tak nevadilo, jde mi o to, abych ty sluchadla zbytečně neohýbal atd.. u toho dx se bojim, že budu mít analogový páčky v ňáký ♥♥♥♥ poloze a postupem času nebudou vycentrovaný, ale zas za 125 kč nebo kolik to stojí to zkusím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sakra, teď nevím, kde jsem to četl, všude je TBA 2012, ale byl bych přísahal, že jsem to četl na docela známém, herním serveru (jen si nepamatuju na jakém :/). No, každopádně mě to taky docela naštvalo a byl bych jen rád, kdybych se mýlil (už Gravity Rush vyjde dost pozdě :/)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sakra, teď nevím, kde jsem to četl, všude je TBA 2012, ale byl bych přísahal, že jsem to četl na docela známém, herním serveru (jen si nepamatuju na jakém :/). No, každopádně mě to taky docela naštvalo a byl bych jen rád, kdybych se mýlil (už Gravity Rush vyjde dost pozdě :/)

První hřebíček do rakve bylo posunutí street fighter x Tekken a teď i ruin :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nezoufejme, uvidíme na konferenci, snad nám udělají radost alespoň s něčím. Jinak už mám objednáno toto: http://www.dealextreme.com/p/protective-dual-zipper-hard-leather-case-with-carabiner-clip-for-ps-vita-blue-black-113955 až přijde, tak napíšu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jorge, myslím že to nejde, např. na xboxlive je to tak že MSPointy, což jsou vlastně takové peníze na PSN, a jsou koupené v US, tak nejdou na jiných účtech použít a to samé z EU bodama, ale zase třeba karty na Xbox Live Gold účet jdou používat bez omezení po celém světě, nevím jak to bude u PSN, ale myslím že tam to nejde vůbec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové mám ještě dotaz. Jdou nějak nastavit barvy na Vitě? Našel jsem jen Brigitnes. Přijde mi to až moc takoé zářivé chtěl bych ty barvy trošku ztlumit. Díky

A ještě otázka. Hrál jsem demo Uncharted a vždycky mi to napsalo: The Network features have been disabled. Takže semi vypne připojení, ale získávám potom ty různé trofeje atd když nejsem připojený? Chci si koupit plnou hru tak se ptám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pre tych co maju WIFI verziu vity a nenajde mu polohu v mapach alebo NEAR, musite pridat svoj access point do databazy:

http://www.skyhookwireless.com/howitworks/submit_ap.php

najdete na mape polohu, zadate mac adresu routra a je to.. trva to priblizne tyzden kym to spracuju ale mne to fungovalo.. polohu vyhladava iba na zaklade access pointov takze vas nenajde lebo nie ste v databaze.

Edit: Už se mi to povedlo a prosím tě teď teda budu čekat a co potom? Musím ještě něco nastavovat ve Vitě? Myslim ten Acces point musím ho někam zadat a nebo už je to automaticky díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu