Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Halo CF XBL komunita


haloconsoleforum

Recommended Posts

Tak jasný, vypadá to peckově a určitě se to bude hrát suprově a příběh taky jsem si jist bude perfekt ale pro mě je prostě Halo 3 naprostá "platinová" hra a jedna z nejlepších nebo snad úplně nejlepší kterou jsem kdy hrál, a to hlavně zase kvůli těm custom gamesám, kdo nezažije, nemůže říkat :D

Tak 6.11. se připrav a uvidíme :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Myslim si ze pribehem, prezentaci a celkove i atmosferou a pribehem by mohlo Halo 4 vphohode 3 trumfnout co se seinglu tyce, tezko mluvit o tom jak se chyti MP a jestli to treba ebude takova nova mp halo Legenda, zatim to vypada domre a to jak competetive tak coop v podobe spartan ops...
O tom že by to byla Halo legenda pochybuju, 343 se tim gameplayem a trailerem úžasně předvedlo ale na Bungie a jejich tvrdou práci to v žádném případě nemá... Ale stát to za to bude určitě na 100%.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je zas ♥♥♥♥♥sky, taky jsem velky fanousek ale verim, ze je mozne bungie prekonat a zatim mi nic nedava zavdavek na to ze to tak nebude.... pochybnosti o 343 po videich zmizeli a vypada to ze se dockame jak plnohodnoteho halo sp tak mp.....jeste pockame, jestli to bude mit tu spravno Halo dynamiku a taky atmosferu, ale verim ze to nezklame :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

me osobne se to az zase tolik nelibi. je to jinaci nez predchozi hala. pripada mi to spise jak nejaky unreal nez halo. je to vsechno strasne rychle, uskakane a same vybuchy. Taky ty nove brneni nevypadaji jako spartanske krom master chiefa. jestli chcete tak muzeme dat par her treba zitra

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Beru tu jako evoluci, ktera se muze a nemusi podarit, chci aby to bylo nove, "inovativni", ale aby si to zaroven zachovalo vsechny dulezite prvky z bungie serie, pokud se to podari takhle zkloubit ma to velkou nadeji se to zaradit pravoplatne po bok her od bungie, mozna i vys :D Ale ja jsem prehnany optimista, coz je pro cloveka po tom spatne v tom, ze ho hra muze spis zklamat :D Nevim no, vsichni si stezujou na barvicky, dynamiku a system mp, ale ja doufam jen v to, ze to bude dustojne a v podstate prvni pravoplatne next-gen halo, ktere nezklame cloveka ve vecech, ktere se tykaji typickych prvku hry, ktere mame tk radi :) A samozrejme poradnej mp :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Tak pokud se nekdy k tomu Done dostanes tak mi napis Inheritora. Diky. Pokud mate nekdo nejake vytvorene mapy v Reachi tak klidne bych zahral. Ja jich taky mam par. Kdyby jsme se na nekdy domluvili tak muzeme dat nejake customy. Par her se znamymi z xbox live spise na pohodu, bez zbytecneho hroceni. snad se nekdo prihlasite

CORVETTE COMIX - Rudy Rhodes -

post-44274-14687160806594_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

po roce by jsme mozna mohli dat ten ghosti fotbal:) ja myslim ze tak 4-6 by nas mohlo klidne byt. v CR jich asi hodne nebude ale vim o jednom co bydli do konce ve stejnem meste jako ja ale uz s nim nehraju. mam jeste jednu jeste jednu slusnou statistiku a to jsou celkove body ve FF - 113 631 352 bodu.nejlepsi by to asi bylo vzdycky domluvit na vikend alespon na 2 hodky

Corvette Action II - Rudy Rhodes -

post-44274-14687160813898_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

diky. jedina odmena je za to akurat ta helma jak v ni jde videt ta lebka. je symbolicky za 1cr. ted jsou v griffballu rozdelovany extra krediy. bral jsem za hru i 25 000 kdyz to byl dlouhy match. ale musis byt ve viteznem tymu ale i remiza staci.to mi dost pomohlo ke konci

Holdout on Legendary - Rudy Rhodes -

post-44274-14687160820418_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já snad jo, rád bych po dlouhé době zahral, navíc mi chybí 2 defiant ajchy, ty nové co vyšli společně z Anniversary, takže pokud by tohle taky někdo dal tak budu rád. Pokud budete hrát customy tak udělejte nějakou dobrou zásobu map at neni nuda a je nás alespon 10..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

diky. uvidime kolik se nas sejde. ja jsem jich nafotil celkem dost ale na fileshare na to moc nikdo nekouka tak je davam alespon sem at se alespon na to nekdo podiva. jinak nejsou nijak upravovane na pc. tak jak to bylo vyfocene v halo tak je tu davam.

Moon

post-44274-14687160845922_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu