Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Halo CF XBL komunita


haloconsoleforum

Recommended Posts

Tak po dvou kolách Big Team Slayeru se mi to zdá jako klasické Halo, ale po nějakej bodech dostaneš něco jako killstreaky že si třeba dáš že ti "z nebe" spadne nějaká zbran či tak což mi přijde dost divný a ne-halovský, ale jinak zatim fajn.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • Junior Moderators

Jo, je to pravda. Za každý lvl dostaneš speciální bod, za kterej si můžeš odemknout zbraně, atd. Jinak dneska jsem se stěží připojil, buďto mi to psalo, že nemam Gold, nebo se mi to neustále odpojovalo, ale nakonec se to aspoň jednou povedlo :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

spenat 4h? fuha, já mam hotové 3 mise na legendary a podle odhadu to hraju minimálně 4 hodiny, v některejch místech je to fakt hardcore, v jinejch se to dá lehce proběhnout (ale to já nedělám až na vyjímky kdy to prostě jinak nejde - 3 banshee, 4 ghosty, tuna covenantu = dost těžká situace hehe. Co se týče hratelnosti je to fakt super ale štvou mě ty Prothean Knighti a nebo i normální protheani, musíte je zabíjet opravdu rychle a hodně zblízka a hlavně ten Knight je dost nebezpečnej a je o trochu silnější jak Eliták. Co se týče příběhu tak je to zatim super, ale co se přímo bitev týče tak se trochu nudim, 1 a 3 mise nic moc, 2 byla pecková. Na konci 3 mise [warning mini-spoiler] vás čeká epickej útěk z ghostem [mini-spoiler end] a pak ještě epičtější cutscena :D celkově jsem fakt happy, ale je to fakt těžký, někdo říká že je to nejtěžší halo, ale zatim podle mě furt vede Halo 2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nakonec jsem se na xboxcentrum vyprdl a bral zas od czc.cz (zatim jsem vsechny hry tenhle podzim kupoval nakonec kvuli cene tam). Spustil jsem kampan, hra vypada krasne, ale ne tak dobre jak jsem cekal, preci jen to neni nejhezci hra na xboxu, obcas proste detaili skripou at uz to jsou nekdy hnusne textury nebo efekty ohne, silovych pli ci portalu, ktere obcas vypadaji jak z roku 99 :) Jen si tak rikam jak je vse jine nez z toho co nam 343 furt ukazoval, at uz samotny zacatek a dostani se ?do/na? requiem ci prvni kontakt s prometheany. Kazdopadne jsem pak sel zkusit mp a jsem spokojen, zacatek trosku skripal, potreboval jsem alespon neco odemknout a dostat se ks ve oblibene dmr, ale lvlin jde rychle. Hraje si mi to dobre, vozidla i zbrane mi prijdou stejne, libi se mi kolikrat vylepsene zvuky, treba novy ghost zni skvele, nadruhou stranu warthog mi prijde zvukove divny. Kazdopadne to pekne odsejpa, libi se mi nove zbrane ikdyz jsem poradne asi nezkusil vsechny ten prometheansky samopal mi prijde divny ale sniperka je v mp super mocna :) Asi treti hru se mi povedl krasny infinity slayer s asi 33 killy :) I ty ordinance mi prijdou fajn :) A dokonc i to random rozdeleni powerweaponu ma nece do sebe, vzhledem k tomu ze vsichni vedi kde jsou tak se one strhne pekna bitka. Mapy zatim fajn, nehral jsem je vsechny, ale zatim se mi vylozene nelibila jen jedna a to je longbow, vypada hezky ale ten design mi prisel divny, po prvni hre, takze to neni moc smerodatny :) Kazdopadne jsem zatim spokojen, jen me tak zajima, kde se hroti ty specializace? ZAdnych trid jsem si nevsiml....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ted jsem udělal 4 misi na legendary, ty 3 první mi přišli docela těžký, ale to asi dělalo jen to že jsem nebyl v "Halo formě" :D Ted jak jsem udělal 4 level tak jsem si říkal jestli to neni ještě lehčí jak veteran u CoDka (u novejch CoDek, né ten extrém který byl u CoD1 a 2). Tak uvidím co bude pak, každopádně každej den dělám 1 level tak abych to za týden stihl na to Black Ops 2 kde chci taky udělat všechny ajchy co nejrychleji abych se vrhnul na další hry protože je jich fakt halda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já jsem už u levelu 5 asi v polovině, a je to fakt nevyvážené, první mise hardcore, pak 4 ta je extrémně easy a ted zase hardcore, fakt to nechápu, já nejdřív udělám úplně vše co se SP týče a pak až prostě multiplayer, at se k tomu pak nemusim znovu a znovu vracet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, mam tu jeden kod pro Pulse skin (Armor = Gungnir), nemáte někdo zájem za něco vyměnit? Docela bych rád nějakej jinej skin/pre-order bonus, kdyžtak napište :) ------------------------- Edit: Tak, včera jsem dohrál na legendary konečně a byla to pecka, co se týče atmosféry a tak, tak se mi furt líbí H3 nejvíc, celkově je singleplayer ale naprosto luxusní, ale někdy mě dost štvaly ty promethean knighti, ale jen když jsem neměl ammo a musel jsem zblízka a nebo když jich bylo víc (poslední level = 10 na jednom místě - peklo!!!). Příběh byl fakt záživnej a ten konec byl docela smutnej, a na Legendary konci se stane něco, na co fanoušci a hráči Halo čekali už od samého začátku, nebudu řikat co. Co se týče Spartan Ops tak je to opravdu jen primitivní aneb styl udělej úkol jako zabij všechny nepřátele a vrat se na Extraction Point, takže nic moc ale v co-opu je to docela sranda, hlavně úplně první mise aneb Wraithy! :D A jako poslední k MP, ted jsem se dostal k lvl 20, MP je docela luxusní a když jsem to zapnul poprvé a podruhé tak jsem moc neviděl rozdíl oproti předešlím Halům jako Reach ale ted co jsem hrál všechny gamemody je dost jiný, a proč? V minulých halech bylo například to že matchmaking byl podle skillu a tak to hráče třídilo, moc často se nestávalo že by začátečník hrál z vysokym rankem, tady je to ale normální a to mě docela štve, týmy jsou docela dost nevybalancovaný kvůli tomu že se tu dá join in progress, neboli připojení do probíhající hry, to sice někoho potěší, ale podle mě je to naprosto naprd (u Halo). Pak je tu věc aneb ty "kill-streaky" nebo co to je v Big Team Slayeru, padá to docela často a kvůli tomu tam každej skoro má nějakou "super"-zbran což dost kazí hru bych řekl. A nakonec výběr mezi DMR a BR, BR byl vždy můj favorit, DMR byla v Reachi luxusní zbran a taky jí mam dost rád, ale v Halo 4 jsem chtěl používat hlavně BR, ale pak jsem zjistil kvůli kámošovi a pak se mi to i potvrdilo že ve všech aspektech, jak damage, tak na vzdálenost, prostě úplně ve všem je lepší DMR, a tak když chcete používat BR tak jste jedině a jedině v nevýhodě, doufám že to nějak patchnou at jsou aspon stejný/podobný. K ajchům, zatím 41 z 49 a poslední věc která vlastně není vůbec důležitá ale vůbec se mi nelíbí... Menu ----------------- Celkově je to ale fakt skvělá hra, ale nesouhlasím s tím že by to bylo nejlepší Halo které existuje. Pro mě je to alespon prozatím 8,5/10 (Už se těším na Custom Games a Forge, snad to nedopadne jako u Reache kde každej hrál jen a jen normál aneb matchmaking, fuj! :D)

Upraveno uživatelem rockyzz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja dneska dohral kampan a jsem velice spokojen za me je to nejlepsi singl v cele Halo serii. Vypada to uzasne, posloucha se to jeste lip (soundtrack misty naprosto genialni) hraje se to skvele, nenudil jsem se ani chvilicku. Navic zamereni se na vztah Cortany s MC mi hooodne vyhovuje. Jinak MP je podle me super, dokonce i na ty ordnance jsem si zvykl, ale nevyvzani tymu je obcas vazne brutalni, kdyz se pak sejde parta lepsich hracu, kteri navic chodi s power waepony neustale spolu je to proste neznicitelne komando :) Ale bavi me to a to je hlavni. Co se DMR vs BR tyce, tak ja ani BR moc nezkousel hraju vicemen porad s DMR, coz je moje nejoblibenejsi zbran, ale nikde jsem cetl ze to vyvazeni BR a DMR se celkem povedlo, asi to nebyla pravda :) Ted uz jen zkusi Spartan Ops na ktery jsem hodne zvedavi, 343 s tim ma fakt slusny plany....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Souhlas s DMR, taky nehraju s ničim jiným. Jako sekundárku mam Plasma Pistol, je to super na paralyzování vozidel. S BR mě to ani moc nešlo, co jsem zkoušel. Jinak z ordnancí si nejradši beru SAW a (možná kupodivu :D) needler. Spartan Ops už jsem dojel coop na heroic, ale upřímně, čekal jsem od toho víc... Ale i tak je to sranda :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlas s DMR, taky nehraju s ničim jiným. Jako sekundárku mam Plasma Pistol, je to super na paralyzování vozidel. S BR mě to ani moc nešlo, co jsem zkoušel. Jinak z ordnancí si nejradši beru SAW a (možná kupodivu

:D) needler. Spartan Ops už jsem dojel coop na heroic, ale upřímně, čekal jsem od toho víc... Ale i tak je to sranda :)

Jo, taky se beru vzdy SAW to je naprosto niciva zbran....Jinak trosku mi tam chybi needle rifle. A premyslim ze si ted hodim jako se♥♥♥♥♥rku boltshot, protoze to dokaze bejt po chargi dost silna zbran, vpodstate jak brokovnici mi prijde, ikdyz pak si hodim asi loadout s tim "perkem" na noseni dvou primarnich zbrani a hodim si k drm asi assault rifle :)

Edit: Lol za cenzurzu kundy v sekund.arce :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu