Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Dark Souls


.Den

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Na ten Demon´s Souls se už delší dobu chystám,ale ještě jsem se k tomu nedostal,brání mi v tom jiné hry.Jakmile vypnou ty servery,tak už asi nebude možnost si někoho přivolat na pomoc,že?

vypnuti se tyka pouze US verze(attlus),namco bandai je evropska,takze vypadek bude v roce 2013

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

me se to nikdy nepovedlo ovlivnit, takze zkousim treba to, ze kliknu na neci summon, a pokud to jde, tak na nej klikam vickrat, nekdy se to chytne, nekdy ne... je to hrozne nahodny... to same pri invadu k nekomu, kolikrat mi to napise session canceled.

btw musim rict, ze teprv pri NG++ a pote NG+++ ma ta hra pravy koule :) -Hru hraju prakticky z opacne strany kam az to je mozne, ne podle klasicke cesty... dobre se nakupuje, protoze ma clovek hodne dusi, takze se da konecne experimentovat s upgradem (vsechny zbrane sem si vylepsil na +5 normal ci +10 normal pro dalsi upgrade atp... Enemies jsou v pohode, protoze clovek uz presne vi co a jak, a bossove... nejvetsi zahul je jednoznacne Nito a Four Kings. Ale bez summonu nejakyho pomocnika by se to obcas uz ani nedalo... kazdopadne se mi to libi vic a vic :o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtel bych poprosit o radu kam mam jit dal. Gargoyly sou hotovy. Zkusil sem ke kovarovi a do lesa a bud sem narazil na ty dvere a nebo na tu hydru kterou teda asi zatim nedam. Tak sem dal Capra demona a od neho klic do Depths..ale tam se mi nelibilo :D. Tak sem zkusil Londo Ruins ale zaprve me vzdycky stejne nekde zabijou..coz by nebyl takovej problem ale druhy problem je ze uz nemam zadnou curse takze vratit se tam ani nemuzu.

Hunter lvl 30, VIT 16, STR a DEX 16, END 22, FAITH 12 kvuli Heal. Drake sword, tusim knight shield, Boar helm a zbytek black leather.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ke capra demonovi ses dostal v pribehu, to jinak neslo, protoze musis do depths a pres ne projit do blighttown a po nem rozzvonis zvon... pak ale poradim, dukladne sleduj animacku co bude po rozzvoneni, jinak by jsi dopadl hodne tezko kdyby jsi sel dal :) nechci spoilerovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a ta prodejkyne ma myslim jen 1ks na prodej ne? Potom v New Londo Ruins potkas npc kouzelnika a ten je potom prodava hodne (a o dost levneji), ale aspon 2 budes potrebovat nez se k nemu dostanes... kazdopadne do tohodle levelu ted stejne nema smysl ani chodit, protoze jak si sam psal, jeste si neotevrel dvere v zahradach...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne ne, ma jich myslim 4 nebo 5. Ale za ty 4000 je to jenom posledni moznost, kdyz si ty dva uz vyplytval, tak je to zachrana jak se tam dal dostat, u toho kouzelnika to pak je neomezene a stoji jenom 1000 myslim, takze pak je to dobre, ale ja prave vyplytval ty 2 co byly na zacatku a pak sem musel nakoupit u te zenske a predtim jeste zaplatit odpustek 60.000 ze sem ji omylem sekl, takze me ta sranda vysla vcelku draho :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo sem si to popletl, ta zenska ma 1ks naprodej humanitu, ne tohle. Ja byl v darkwraith covenantu+2, 2 cely hry a ze by to bylo neco uzasnyho to moc ne... ani se mi nedarilo pomoci darkhand vysavat z npc humanity jak se pise ze by to melo jit :( tak sem si nakoupil spoustu red orb kousku a ted sem v gravelordu +2 a prijde mi ze padaj lepsi bonusy napr z invaderu nez padali za darkwraith.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

rychly dotaz.. bonfire staci pouze roznout nebo musim dat i rest abych se u neho nasledne objevil kdyz umru? sem u toho prvniho v blightownu a nechce se me zbytecne odpocivat a respawnout monstra ale zase se bojim abych se po smrti zas neobjevil v tech kanalech. dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak ten Blight Town je docela hnus.. neco jak patej svet v demons souls. Neuveritelne me serou ti s tema otravenyma sipkama ale ti tam udajne po prvnim zabiti uz dal nebudou tak snad pohoda. No jinak sem se chtel zeptat jak dlouho mi jeste podle vas ten Drake Sword vydrzi? Moc se mi totiz nelibi tenhle system upragu zbrani co obe hry mely..treba takovy Monster Hunter to ma o mnoho lepsi.. proste vim presne co potrebuju, jaky to bude mit efekt a co budu potrebovat dal..tady je to bohuzel takovy udelej/zjisti si sam a mozna aji proto sem cely demons souls prosel s jednim mecem. Co mi poradite abych si tak zacal upradovat? Asi by to melo byt neco na DEX. Jo a jeste kdy uz se dostanu k nejakymu lepsimu luku? Nasel sem jenom lepsi kus ale tu nepouzivam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj blighttown je otravnej, nastesti se da projit jinou cestou a zabere asi tak 5 minut, takze to je pohoda, ale camtat dole v tech mocalech je naprd... jj s tema otravenyma sipakam se po zabiti nerespawnujou.

Drake sword +5 je myslim hodne solidni zbran na celou hru. pokud jedes postavu na DEX, tak je take dobre vylepsit jakoukoliv katanu (v blighttownu na jedny strese budky je myslim LAITO - coz je taky katana) min ji vylepsi na +5 a az budes v anor londu tak ji udelas light upgrade nebo az najdes Vamose, tak fire upgrade, a to je potom svihanicko, neberou buhvi kolik ,ale je to rychla zbran, coz je jeji vyhoda...

nejlepsi luk dle statu najdes v anor londu, ale dle me je to luk na 2 veci, sipy do nej sou nechutne drahy a nez z nej vystrelis tak utece tak 5 vterin, takze pro me nepouzitelna vec... ja sam sem si vylepsil composite bow na max a dela mi damage asi 200 +/- to mi staci, luk nejak extra ve hre nevyuzijes... jako zajimavejsi reseni strelny zbrane povazuji toto http://darksoulswiki.wikispaces.com/Avelyn u statu ktery jedu na DEX je tohle luxusni vec, na max vylepsena a kupovat do ni sipky s light upgradem :) jako prekvapivy utok nenajdes nic lepsiho

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu