Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Dark Souls


.Den

Recommended Posts

no jestli se ti tenhle zda tezkej pockej az narazis na nita ci four kings ... :)

jinak idealni taktika je vzit mec do obouruc, vzit si green blossom aby se ti rychle doplnovala stamina a takto ho udolavat, stylem 1 seknout, kotoul zpet, kotoul k nemu opet seknout ... atp... nebyt proste namiste. A ve chvili kdy na miste zkousi vzletnout, tak od nej kotoul co nejdal, pockat az si drepne zpatky a odezni ta odrazova vlna, pak rychle k nemu a nez se postavi tak mu ustedris tak 3,4 rany a pak zas pryc :)

jo jinak, i kdyz sem si to taky myslel ze zacatku... drake sword neni zrovna nejak zajimava zbran :) lepsi je vyupgradovat aspon na +5 nejakou katanu nebo nejakou jinou zbran co je ti bliz k tve postave...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

On je tak obrovský, že ať dělám co dělám, uskakování ani uhýbání nepomáhá, protože než se dostanu za něj (i když mám havels ring a málou nálož) tak mi dost ubere bez ohledu na to jestli použiju štít nebo ne. Navíc ten jeho útok, kdy praští do země mě drtí i když jsem za ním. (Přitom na nějakém videu když stál ten chlápek za ním, tak mu to nic nedělalo) A má tolik HP, že i když si na něj vemu raději Drake's sword, tak mu ubírám jen minimálně a dříve nebo později mě dostane. Četl jsem někde, že i lidi co mají lvl 70-80 ho někdy nedokážou udělat. Tady to fakt asi není o lvlu, ale o dokonalé taktice a taky porci štěstí. Hodně těžký boss. (alespon pro mě)

ten boss je lehky,jak se to naucis, uz je jedno jestli je ng+ ++ +++, vyplati se vetsinou jit do naha,nebo si vzit veci co nezpomali kotoul a hlavne stat furt za nim a kdyz udela aoe utok jit ihned v kotoulu pryc a furt to opakovat. Chce to cvik, jak se to nenaucis v ng,tak v ng+ te zabije na jednu ranu at mas cokoliv. Cela hra je proste o trenovani az budes delat nektere veci samozrejme. Chapu,ze clovek je zvykly proste vsechno zabijet oneshot,ale o tom duse nikdy nebyli, Opakovat,opakovat a furt dokola

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já vím, jenže jsem bohužel zatím ještě nenarazil na žádnou zajímavou zbraň, u které bych se chtěl pustit do upgradování. Navíc problém je v tom, že mám celkem dost těch vzácnějších titanite shardů, ale ty zakladní, které jsou potřeba aby se člověk dostal na +5, aby pak mohl použít ty lepší, tak ty prostě nemám. Respektive mám 4 jenom. To je max na +2. Prostě mi připadá, že ty vzácnější shardy se všude objevují mnohem častěji než ty zakladní, které zrovna potřebuju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já vím, jenže jsem bohužel zatím ještě nenarazil na žádnou zajímavou zbraň, u které bych se chtěl pustit do upgradování. Navíc problém je v tom, že mám celkem dost těch vzácnějších titanite shardů, ale ty zakladní, které jsou potřeba aby se člověk dostal na +5, aby pak mohl použít ty lepší, tak ty prostě nemám. Respektive mám 4 jenom. To je max na +2. Prostě mi připadá, že ty vzácnější shardy se všude objevují mnohem častěji než ty zakladní, které zrovna potřebuju.

v zakladni hre ti bohate staci dragon sword+4, v ng+ uz budes mit vice moznosti na upgrade,takze tedka to nema smysl resit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já vím, jenže jsem bohužel zatím ještě nenarazil na žádnou zajímavou zbraň, u které bych se chtěl pustit do upgradování. Navíc problém je v tom, že mám celkem dost těch vzácnějších titanite shardů, ale ty zakladní, které jsou potřeba aby se člověk dostal na +5, aby pak mohl použít ty lepší, tak ty prostě nemám. Respektive mám 4 jenom. To je max na +2. Prostě mi připadá, že ty vzácnější shardy se všude objevují mnohem častěji než ty zakladní, které zrovna potřebuju.

dyt u Andreho ty zakladni shardy muzes za 800 dusi nakoupit ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Pche a já si stěžoval na Stray Demona, přitom oproti tomu vlčímu bossovi Siffovi byl stray demon procházka růžovým sadem. A opět zase úřaduje moje smula, díval jsem se na několik videí, a jestli ten vlk na ně během použil ten dvojitý otočný utok jednou za celý boj, tak to je ještě možná moc. A mě to dělá skoro pořád a to se absolutně nedá. Neuskočím, nevyblokuju, protože bloknu jednu ranu ale ta druhá už jde do života (i když mám hromadu HP a staminy) a skočit kotoul pod něj u tohoto utoku taky nepomáhá. Je pro postup ve hře nutné tohoto bosse porazit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pche a já si stěžoval na Stray Demona, přitom oproti tomu vlčímu bossovi Siffovi byl stray demon procházka růžovým sadem. A opět zase úřaduje moje smula, díval jsem se na několik videí, a jestli ten vlk na ně během použil ten dvojitý otočný utok jednou za celý boj, tak to je ještě možná moc. A mě to dělá skoro pořád a to se absolutně nedá. Neuskočím, nevyblokuju, protože bloknu jednu ranu ale ta druhá už jde do života (i když mám hromadu HP a staminy) a skočit kotoul pod něj u tohoto utoku taky nepomáhá. Je pro postup ve hře nutné tohoto bosse porazit?

ano nejde vynechat, potrebujes od nej ring,aby jsi mohl bojovat proti four kings, jinak se propadnes do temnoty a umres.

Ja ho zabil skoro na zacatku hry, stacil obycejny fireball a snazil jsem se drzet u jeho ocasu,ale je to obtizne. Tento souboj je o nacasovani,ale patri mezi tezsi, treba takova hydra je proti nemu pohodicka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže když jsem šel do sen's fortress, tak bych se měl urychleně vrátit zpátky pro ten prsten? Nebo mám ještě čas a nějakou dobu ten prsten ještě potřebovat nebudu? (není to náhodou ten prsten co byl za tím "oltářem", že? (určitě není, ale jistota je jistota).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže když jsem šel do sen's fortress, tak bych se měl urychleně vrátit zpátky pro ten prsten? Nebo mám ještě čas a nějakou dobu ten prsten ještě potřebovat nebudu? (není to náhodou ten prsten co byl za tím "oltářem", že? (určitě není, ale jistota je jistota).

dokud nepujdes na four kings tak nemusis vlka zabijet,teprve az budes mit vessel a budes muset zabit 4 bosse. drop je pouze z vlka http://darksoulswiki.wikispaces.com/Covenant+of+Artorias Problem,je v tom,ze ho musis ziskavat furt i na ng+,++

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak je naštěstí po něm, vylepšil jsem spear of lightning a zahnal ho k okraji oblasti u vstupních dveří a tam už tolik ten dvojitý otočný útok nepoužíval a obecně nebyl až tolik nebezpečný jako kdekoliv jinde.

ano,jak nemuze pouzivat 360 attack,je slaby, vzdy je nejaka slabina,akorat ji trva najit a kazda situace je jina, neco jako s tim iron knightem,co dokaze spadnout do propasti:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem u Bossu Ornstein a Smough a proste to nemozu dat...:angry: ...nejake rady?diky

Zkus si vyvolat venku NPC na pomoc, pri trose stesti odtankuje oba nez jednoho zabijes, myslim ze zabiti Ornsteina jako prvniho je z hlediska obtiznosti lepsi.

Jinak v tehle casti diky tem dvou jsem zacal hrat DS jako pure heavy mele a hra byla o hodne lehci (na rozdil od Demon's Souls kde to za mele bylo peklo).

Taky muzes zkusit Havel armor, poradny stit a Iron Flesh.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 5 weeks later...

Ona má byt Prepare To Die Edice na PS3? sakra, tak na to jsu teda zvědavej. A budu moct hrát za tu stejnou postavu, kterou jsem si vytvořil už dřív? jsem totiž na 109 levelu a nechtělo by se mi sbírat všechno úplně znovu. A co je to ten "pure heavy mele" jestli se můžu zeptat, díky:roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu