Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Dark Souls


.Den

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tak jsem byl donucen přes neustálou blokaci TV a konzole ( lenost ji přenášet k pc monitoru ) koupit PC verzi Dark Souls PTD. Klíč na STEAM mě stál necelých 350, takže cena celkem ok.

Nicméně moddeři a hlavně teda Durante se od vydání hry fakt vytáhli. Hru sem si opatchoval, takže běží krásně plynule ve fullhd, hnusný xbox ingame ikony nahradil dualshock ikonama, přípojil si svůj dualshock a vesele pařím.

Znovu si užívám začátek, teď již s větší zkušeností i když se obávám, že si postavu zas nějak gimpnu :).

Takže i PC verzi lze teď doporučit lidem DS nepolíbeným nebo někomu komu se nechce čekat na DLC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ng+ a dalsi ng++ atd maj teprv ty spravny grady. Clovek si vychutna dobrou obtiznost a hlavne super moznosti upgradu, protoze uz nepada par dusi z kazdyho ale uz je to podstatne lepsi. A hlavne super je i to, ze nemusi chodit tak jak pri prvni hre, ale muzes treba hned z Firelinku do Catacomb pro Rite of Kindling, atp... v NG+ doporucuju i poradne vyzkouset PvP mod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vyreseno summonem :) jsem se ho snazil porad obehnout zprava a zasekl mne. Ve 2 pohoda,ale ten sumon to byl dobry tank v Catarina setu, pomaly jak snek, ale nepratele se od nej snad odrazeli :)))

a nebo v pripade uplne beznadeje se to da v NG+ vyresit i tak, ze clovek jednoduse depths skipne, a pres new londo ruins s master keyem projde do blighttown rozzvonit zvon. Ale pravda, ze gaping dragon je peknej boss tak se vyplati tam probehnout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím lovce duší!

Tak jsem přečetl postupně celé fórum a dost mi to pomohlo(v práci samozřejmě;) ikdyž hraju na pc ale tak to nevadí, hra je stejná.. a jediné snad co jsem nevypátral je takovej bílej kroužek na zemi.. jako ne na zemi ale nad zemí, asi to něco označuje, je jich někdy i víc u sebe, nevíte co znamenají??

Hra mě zatím parádňě baví, až je mi trochu líto diabla, že to dopadlo jak to dopadlo;( protože tohle je opravdu po dlouhý době pecka...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty bily krouzky maj neco docineni s way of light covenantem a ve hre jsou snad jen v catacombach, a bud pokud jsi ve way of light, nebo mozna kdekoliv, tak v jejich blizkosti s miraclem heal a jeho alternativ uzdravis vetsi cast zivotu a i jiny miracle maj vetsi efekt. Neco v tomhle smyslu mam ten pocit, ale nevim na 100%

Upraveno uživatelem th0ca
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jde o:

[h=2]Miracle Resonance[/h] "Some miracles have a "Resonance" property. If multiple players nearby in the network use these miracles, the effect for everyone is amplified." [1]

This can be seen in game as a white glowing ring hovering above the ground at the location where someone used a miracle with Resonance. Miracles you have equipped that are boosted by the resonance will have a similar white ring appear on their icon in your active menu when you approach the ring. Resonance rings are rare but can be very helpful. Testing and player experiences suggest Resonance rings are far more common on the Xbox 360 than on the Playstation 3 for reasons unknown.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chci se zeptat, jak to bude se zpřístupněním toho DLC Artorias of the Abyss? mám v plánu to ted´rozehrát úplně od znova, s novou postavou. Na Eurogameru jsem četl, že proto nebude nutné rozehrát novou hru, že musím najít nějaké určité místo abych se tam dostal ,ale zase jinde jsem četl že pro zpřístupnění tohoto obsahu budu muset hru dokončit a až pak se to zpřístupní. Pak se chci ještě zeptat, kolik těch nových oblastí tam bude? Někde píšou že 4 a jinde zase 3, tak nevím. Mám v tom trochu zmatek. díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak to bude s puvodnim savem ze hry tezko rict. Novy obsah bude pristupny na jednom miste pokud se nepletu a to sice v darkroot basin za hydrou jak se osvobodi occalie z golema. Taky by mezajimala moznost vyuzit puvodni save. Na druhou stranu si rad zahraju cele darksouls od zacatku. Btw zpristupnit obsah nebude tak snadne, ze by to slo hned od zacatku, nutnost bude ziskat lord vessel pro zpristupneni dukes archives a v nich je mala zmena.. nechci uplne spoilerovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No každopádně to zítra začínám od znova. Do té doby než vyjde to DLC to třeba dohraju a nějak se tam pak dostanu.:roll: Chci hrát za warriora a soustředit se na levelování Endurance, Strength a Dexterity a zaměřit se na boj zblízka (meč,štít) a na dálku (luk,šípy). Nějaky užitečny rady, ktery by mě mohli ještě pomoci? Už jsem vyšel ze cviku, dohrál jsem to někdy po novym roce.

Ještě se chci zeptat, jak je to vůbec s těma covenantama? při prvním hraní jsem tomu nevěnoval pozornost, ale ted´když se na to chystám odznova, tak bych o tom chtěl něco vědět. Vím jen, že jsem do nějakyho toho covenantu vstoupil, ale vůbec jsem pak nevěděl kam mám jít a co dělat. díky za rady

Upraveno uživatelem dopitapetr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud nejedes dark souls na platinu, tak vyber covenantu nema moc velky dusledek na hrani hry... jediny ceho se je potreba dodrzovat, je to, ze kdyz jsi v "dobrym" covenantu neni idealni invadovat hracum do her nebo zabijet npc, to je lepsi delat v tech "zlych". Pri vstupu do urcityho covenantu muzes dostat nejakej "dar". V tomhle smeru doporucuju chaos covenant kvuli great chaos fireball pokud budes hrat pyra ci gravelord covenant. Pokud chces mit postavu PK, tak je nutnost Dark Wraith covenant, nicmene dostat se do nej, je asi nejobtiznejsi zalezitost ve hre, resp nejzdlouhavejsi... a poradny invadovani si clovek uzije az v NG+. Jinak projdi ten link co sem prsknul Bartolomeus, tam je to detailne popsany co kterej dava atp... par covenantu je i skrytych, takze i idealni vyzva.

levelovani je ciste tvoje vec, uz mas odehrano, takze vis na co si dat bacha... jen bych se na 100% rozhodl zda budu chtit hrat dex nebo str. Velelovat oboje nema asi smysl, na luk ti staci dex 20 max a pak bych to rval do str, end, a vit. Pokud naopak budes chtit hrat rychle zbrane, tak obracene str max 20 pote uz jen dex... Pripadne zvysoval i aspon na 20 faith ci inteligence kvuli vyuziti nejakych kouzel ci miracles (nejaky bossove nejsou imunni a usnadni to praci...)

Upraveno uživatelem th0ca
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si hru sehnal taky, neodolal jsem a musím říct, že je to pecka. Je obdivuhodné, že i když se nedaří a pořád mě zabíjejí, tak chci hrát pořád dál...dokážu u toho sedět i pár hodin v kuse.

Rozehrál jsem si to za knighta a poprvé docela dobrý, až se začalo přiostřovat...no nakonec jsem se rozhodl, že většinu souls investuju do síly a docela se vyplatilo. Jen té staminy by mohlo být více. Zbraň mám už hodně dlouho battle axe, kterou jsem si u kováře vylepšil co to šlo, nic lepšího jsem zatím žel bohu nenašel...Jinak naposled jsem zabil ty dva bosse na střeše ale píchnul mi jeden člověk, který byl na tom asi líp a šel do nich dost vostře :D no a před chvíli se mi podařilo na poprvé sejmout Capra Demona, který byl kupodivu docela lehký...

No co mi ale nešlo, tak jsem se trošku vrátil a na hřbitov kde byli skeletoni to bylo ok, všechny jsem pobil. Pak jsem ale z toho hřbitova šel níž pod skálu a byla tam jeskyně, no a zase skeletoni ale bylo to zvláštní připadali mi jako nesmrtelní...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v catacombach jsou totiz chraneny skeletoni Necromancerama... prvni najdes u prvniho bonfiru v catacombach, musis zabit jeho a pak jdou zabit ostatni, a nebo divine zbran mit... a nezapomen davat body do endurance, to zvysuje mimo jine prave staminu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ na ne musis mit bud divine zbran a nebo zabit nekde pobliz jejich bosse jinak se respawnuji porad do kola.

Na druhou stranu ten hrbitov probehni najdes tam zweihander a par dusi.

Koukni na wikidot a neco si nacti - usetri ti to dost zbytecnych pokus omylu.

SRY ZA DOUBLE POST :))

Upraveno uživatelem Bartolomeus
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu