Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Dark Souls


.Den

Recommended Posts

ten stit je dobrej pro tanka... jinak je zbytecne tezkej, mensi stity (napr nejaky z tech co sem ti sem postoval) vykryvaj stejne ne li lepe, a nevazej zbytecne tolik... a neudelas s nim parry attack. Ale pokud se ti s nim hraje dobre, tak s nim hraj.

Lampu, ta by mela dropovat z necromanceru co chranej kostry, minimalne z jednoho dropuje... Ale da se najit i u nejakyho tela myslim. Ci muzes pouzit kouzlo a nebo kdyz si udelal Demon Ruins tak se da najit i na hlavu svitici capka. Btw pred Nitem zkus kempit a farmit humanitu v jezirku na minikostrickach. ... btw, az te Hyena shodi do diry, tak ho potom nezabijej... ani k nemu nechod, idealni, protoze se pak objevi jako npc ve firelinku a nauci luxusni gesture :)

Dnes mi prisel email, ze mam na ceste Prepare to Die Edici... uz uz uz uz se taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakhle tesim...

Upraveno uživatelem th0ca
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tak na ni jsem asi nenarazil:? co to je prosím tě to kempit humanitu?

O té Prepare to Die Edici jsem taky uvažoval, ale nemám na ni bohužel ted´peníze, a jelikož jsem nedočkavej, tak dnes po 18 hodině po aktualizaci Storu stáhnu to DLC Artorias of the Abyss. Dostat se tam by neměl být problém, teda pokud to bude stejné jako u PC verze:roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tim Hyenou mam ale pocit, ze to jde tak i tak, rozdil je akorad ze bud utoci nebo neutoci, ale nevim jiste, je mozne, ze to je jen tak jak pise Bartolomeus. Ja moc tyhle pribehy tech NPC nesleduju, vcera sem poprvy videl video, jak se carodej Big Hat Logan promeni v Hollow. :)

Ne kempit humanitu, ale kempit a farmit humanitu... v Tomb of the giants, pred vstupem k bossovi Nitovi, je takova voda, a v ni jsou mini kostricky, staci pobit ty carodeje tam a pak pokud ma clovek dostatek entusu, tak tam zabijet kostricky a padaj z nich humanity, kostricky se porad obnovujou (neplest s kostrama v catacombs...), tyhle jsou opravdu mini pidi, takze se tam da farmit dost dlouho. Jediny co je blby, je to, ze je potreba humanitu hned sebrat, jinak se propadne do zeme...

Ale dlc je na farmeni humanity taky dobre udelany, v Chasm of the abbyss (nevim zda se ta lokace tak jmenuje...), no proste jeskyne podobna Tomb of the Giants, tam jsou Humanity Phantoms, a na tech jde taky farmit, otazka je, co je jednodussi...

no stazenim DLC clovek aspon bude mit jistotu, ze trofeje budou navazovat na puvodni dark souls... u BD verze se obavam abych nemusel delat vsechny trofeje znova... i kdyz, asi by mi to nevadilo :) Kazdopadne ja to objednal, pro ten artbook a soundtrack atp, uz mam limitku Dark Souls, tak tohle se bude dobre doplnovat. A hlavne sem objednal za cenu, za kterou se u nas na psn bude prodavat jen to dlc, takze proc to nebrat :)

Upraveno uživatelem th0ca
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Az pujdes farmit nezapomen si vzit tento prsten:

http://darksoulswiki.wikispaces.com/Covetous+Gold+Serpent+Ring

zvysuje item discovery.

Muzes si take vzit nejakou humanity - nezveda item discovery nejak dramaticky, ale je to znat. Neni problem si ji ch tam 50 udelat. Ja si vzdy vlezu na cestu k vode, pockam az se srovnaji a jdou ke mne. Jedna rana spearem a je po nich, zaroven vidim jestli je nebo neni humanity. Pak male kolecko ve vode, kostricky respavnuji a zase pochoduji na sous. Docela naskakuji i souls..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě se ve středu večer při spuštění hry stáhla aktualizace o velikosti 371MB, pak jsem si koupil na PS Store to DLC za 350,- stáhl sem si aktivační klíč (100 kb). Vstup je v Darkroot Basin jak zabiješ tu Hydru, tak jdi kolem toho vodopádu úplně nakonec jezera a tam narazíš na zlatého Crystal Demona. Na zbytek se podívej tady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hraju s NG+++ a ten třetí Manus boss už je slušný peklo. je velkej, je rychlej, je vlastně i lehkej, ale hlavně je to vychcanej kr*pl :) už z toho nervim jak mu uberu 3/4 života úplně v klidu a pak mě jednim útokem spláchne jak do hajzlu :)

DLC je super, tak by to mělo vypadat všude a ne jak v 90% případů DLC = zbraň + skin navíc :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu