Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Dark Souls


.Den

Recommended Posts

NG+++? na jakym seš prosím tě levelu? Já se do Oolacie teprve chystám:bash:Je to tam nějak extrémně těžky? jsem level 97 se zaměřením na STR a END.

Můj set: Paladin Set (+4) - http://darksoulswiki.wikispaces.com/Armor#Iron Set-Paladin Set

Štít: Tower Shield (+10) - http://darksoulswiki.wikispaces.com/Tower+Shield

Zbraně: Black Knight Sword (+5) - http://darksoulswiki.wikispaces.com/Black+Knight+Sword

Dragon King Greataxe (+5) - http://darksoulswiki.wikispaces.com/Dragon+King+Greataxe

Prsteny: Havel's Ring na nosnost postavy a Cloranthy Ring kvůli stamině.

Upraveno uživatelem dopitapetr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Oolacie není tak těžká, snad jen ty mrchy co plivou magii jsou nepříjemní. Jednou jsem se i bednou nechal nachytat :) Ale pak v Abyssu.. ne že by to bylo extrémně těžký, ale je tam extrémní tma :D asi jako v tomb of giants a zde ti nepomůže žádný štít, jsou tu zajímavý nepřátelé :) a pak ten bossák u kterýho jsem teď zaseklej a to je extrém..

neví někdo kde je zbroj toho Artoriase? asi jsem ji minul

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem včera dohrál DLC Artoris of the Abyss, a moje pocity? Docela sklamání. Na jednu stranu ty nové lokace byly zpracované velice pěkně. Opět jsem cítil ten krásný pocit, jak před rokem, když jsem Dark Souls začal hrát poprvé. To prozkoumávání toho neznáma bylo na téhle hře to nejlepší. Bohužel tento pocit se po pár hodinách vytratil, když jsem v Chasm of the Abyss zabil toho Manuse, tak jsem najednou zjistil že už nejde jít nikam dál. Čekal jsem daleko víc i za tu cenu 350,- co jsem za to dal.

Ted´mě už čeká Demons Souls, kterej vypadá taky hodně dobře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dopitapetr: tak jestli chces zacit hrat demons souls eu ci usa verzi dej vedet. Muzu ti pomoc s gemy a tak (demons souls jsem dokoncil 40x asi:D da se to projit do dvou hodin)

ohledne dark souls,dlc jsem si koupil,ale zjistil jsem,ze od thocy jak jsem koupil limitku,tak doslo k rozdeleni savu, tak mam uk save,kde nic nemam a save ktery jsem mel s postavou 474 lv nemohu pouzit. Puvodni hru jsem prodal. No je to docela na pytel to hrat znovu od zacatku,protoze pred rokem jsem si nachystal zabitou hydru a vstup do dlc, uz kdysi davno se vedelo kde to bude,i kdyz to bylo domnenky,ale pravdive. Ted ma hru dokoncenou 2x na pc a tedka jeste jednou na ps3, no bude to zoufale. Snad jeste neco noveho objevim.

Upraveno uživatelem headhot
next
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to mas pravdu headhot s tou uk verzi, ja to tak nejak tusil, proto sem si nekoupil dlc, ale rovnou novou bd PTD edici, opet z uk (za 14 liber neber, zejo :). Jeste mi zatim nedosla, ale me osobne tedy nevadi, ze budu muset celou hru odkroutit znova (ale treba taky ne, kdyz je to opet UK verze), uvidime. Ja osobne DLCcko beru jako zpestreni, trochu mi vadi, ze je ten novy obsah na jednom miste, ze to clovek udela najednou a pak zas musi dohrat to stary, to je fakt. Ale ja to stejne pojedu jen kvuli artoritasova obleceni, protoze dobre vypada a pak zas zpet do Forestu na PvP .)

a k tomu Demons Souls, ja ho zkusil az po tom, co sem stravil XY hodin v Dark Souls, a jelikoz je Demons Souls starsi hra, jsou tam nektery mechanismy takovy "nedomrdnuty" takze me osobne Demons Souls vubec nechytl, tak ti preju dopitapetr aby te to chytlo.

Upraveno uživatelem th0ca
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ja si stejne koupim i na ps3 PTD edici (ja jsem tu limitku zkousel,jeste pred patchem, je tam rozdil v safe kvuli ceneze,co to tady distribujuje) A s mou postavou uz by stejne nebylo mozny delat platinu,protoze je to tak tezke,ze uz to radsi nehraju. Dam si to pekne od zacatku, zvolim asi tedka pure melee, akorat si budu muset zvyknout z xbox ovladace na ps3. Na pc to jinak hrat neslo,ty co to dokoncili na klavesnici obdivuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak na Demons Souls si budu muset ještě chvíli počkat. Řekl jsem ženě, at´mi ho dá pod vánoční stromeček.:wohow: Věřím že mě to chytne. Podle gameplay na Youtube to vypadá stejně parádně jako Dark Souls. Každopádně se těšim. Nevíte někdo, jestli jsou ty servery už odpojeny nebo ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam US tak me je to jedno :)

ja mam vsechny tri:) pred rokem jsem prave podepisoval petici za zachovani serveru. Online uz skoro nehraju vicemenne furt offline,protoze online se nevyplati hrat,kdyz resetuje Pure Black Worlds. Obcas pomaham cechum nebo hraji pvp se second postavou. Momentalne pvp je okolo 140-150 lv v new game+.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak na Demons Souls si budu muset ještě chvíli počkat. Řekl jsem ženě, at´mi ho dá pod vánoční stromeček.:wohow: Věřím že mě to chytne. Podle gameplay na Youtube to vypadá stejně parádně jako Dark Souls. Každopádně se těšim. Nevíte někdo, jestli jsou ty servery už odpojeny nebo ne?

Věřím, že tě to chytne. Já taky začal hrát Demons Souls až po Dark Souls, vlastně jsem si kvůli té hře koupil PS3 (koupil a dohrál jsem Dark Souls na PC a potřeboval jsem nášup) a vůbec toho nelituju. Sice mi přijde Dark Souls o něco lepší, ale fakt jen o malinko a Demons Souls si náramně užívám. Mimochodem, jak se Vám v PtDE líbí bossfight s Black Dragon Kalameet? Mně to přišlo jako to nejtěžší na celé hře...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souboj s Black Dragon Kalameet byl u mě naprosto v pohodě. Killnul jsem ho na první pokus. Samozřejmě mě jednou zabil, ale to bylo ještě před tím, než jsem zjistil že musím jít do té věže za tím kovářem, co ho pak sejmul tím velkým šípem. Důležity je, vyhýbat se tomu jeho plyvajícímu ohni. Vždycky když byl podemnou, tak jsem ho řezal Black Knight Swordem co to jenom šlo. Když pak odskočil několik desítek metrů ode mě, tak jsem utíkal jak o závod rychle k němu, aby mě nesejmul tím ohněm. To by kolikrát stačil jeden zásah a bylo by po mě.

Ohledně těch serverů, moc díky za info. Až do roku 2014, to je paráda, i když si stejnak myslím, že tam už na moc hráčů nenarazím.

Upraveno uživatelem dopitapetr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souboj s Black Dragon Kalameet byl u mě naprosto v pohodě. Killnul jsem ho na první pokus. Samozřejmě mě jednou zabil, ale to bylo ještě před tím, než jsem zjistil že musím jít do té věže za tím kovářem, co ho pak sejmul tím velkým šípem. Důležity je, vyhýbat se tomu jeho plyvajícímu ohni. Vždycky když byl podemnou, tak jsem ho řezal Black Knight Swordem co to jenom šlo. Když pak odskočil několik desítek metrů ode mě, tak jsem utíkal jak o závod rychle k němu, aby mě nesejmul tím ohněm. To by kolikrát stačil jeden zásah a bylo by po mě.

Ohledně těch serverů, moc díky za info. Až do roku 2014, to je paráda, i když si stejnak myslím, že tam už na moc hráčů nenarazím.

pvp se hraje furt,kdyz se nudim nebo jsem opilej tak jdu zabijet. Vsechny pvp zbrane mam na maximum a zabijim vzdy zpoza rohu, kdy drzim zbran obou ruc. Dulezita je znalost parry,ktery zde rozhoduje. Jinak v new game nevim kolik hraje hracu,ale v new game+ jejich dost. A taky mit tri platiny ve vsech verzi se dotedka povazuje za velky challenge.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souboj s Black Dragon Kalameet byl u mě naprosto v pohodě. Killnul jsem ho na první pokus. Samozřejmě mě jednou zabil, ale to bylo ještě před tím, než jsem zjistil že musím jít do té věže za tím kovářem, co ho pak sejmul tím velkým šípem. Důležity je, vyhýbat se tomu jeho plyvajícímu ohni. Vždycky když byl podemnou, tak jsem ho řezal Black Knight Swordem co to jenom šlo. Když pak odskočil několik desítek metrů ode mě, tak jsem utíkal jak o závod rychle k němu, aby mě nesejmul tím ohněm. To by kolikrát stačil jeden zásah a bylo by po mě.

Ohledně těch serverů, moc díky za info. Až do roku 2014, to je paráda, i když si stejnak myslím, že tam už na moc hráčů nenarazím.

Tak to jsi dobrej. Já dělal Kalameeta 2 dny, odhadem tak na 30. pokus lehl. Funny je to, že hned při prvním pokusu jsem mu ubral tolik, že stačila jedna rána a padl by, ale jak už to tak bývá.... V Demons Souls jedu New Game, kolem 50. levelu a hráčů je tam pořád spousta (teda, jestli chápu správně, že ti duchové jsou ostatní hráči) a to v kteroukoliv dobu. Často hraju kolem 4:30 ráno, než jdu do práce nebo večer, až jde žena spát (držkuje, že jí blokuju TV) a lidí pořád dost...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to jsi dobrej. Já dělal Kalameeta 2 dny, odhadem tak na 30. pokus lehl. Funny je to, že hned při prvním pokusu jsem mu ubral tolik, že stačila jedna rána a padl by, ale jak už to tak bývá.... V Demons Souls jedu New Game, kolem 50. levelu a hráčů je tam pořád spousta (teda, jestli chápu správně, že ti duchové jsou ostatní hráči) a to v kteroukoliv dobu. Často hraju kolem 4:30 ráno, než jdu do práce nebo večer, až jde žena spát (držkuje, že jí blokuju TV) a lidí pořád dost...

ano ty duchove jsou lide,co tam jsou ve stejnou dobu jako ty. Vyjimka jsou ty krvave napisy,kde se ti objevi duch a ukazete jak predchudce co tudy sel umrel.

to dopitapetr: tak bossove jsou docela easy. Jediny co mi vadi po tolika hodinach hrani, je chozeni v 4-2 k bossovi. Chodis na tenke rimse,kde mas kostlivce a jeste ti z nebe takovy litaji monstra strili kuly. Takze jedina moznost je thief ring. V takove new game+++ uz mne skoro davaji na jednu ranu. Platinovka se da ziskat za jednu new game a jeste pak asi hodina hrani v new game+. Mne stale chybi jeden ♥♥♥♥♥ni purebladestone,ktery se musi farmit klidne i desitky hodin. Lidi co ho dropli ho nechteji pujcit na vytvoreni duplikatu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

me jedna z veci, ktera me na Demons Souls odradila, jsou bonfiry, to mi hodne zkazilo naladu hrat, kdyz clovek omylem umrel tak musel jak trotl celej level az bossovi znova buhvi odkad. Cimz to zacina trochu nudit, z toho duvodu jak desne "hodne" soulu pada z enemies, takze je to o tom to probihat, coz ztraci svoje kouzlo...

Co naopak je velmi zajimave, je to jak jsou delany levely, resp jejich "navaznost" na sebe, to je dle meho tezsi jak v Dark Souls a je to zajimave, ale to je asi vse :)

dneska by mi snad konecne mel dorazit Dark Souls PTD na Bd, tak se tesim jak malej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prave diky bornfire je dark souls lehci,samozrejme chapu,ze to tak muselo byt kvuli velkemu svetu.

Ano v demons souls to tak funguje, dokud nezabijes bosse musis tu cestu jit nekolikrat.Samozrejme jsou tam zkratky,ktere se progressem postupne otviraji. Svety jsou rozdeleny na pet casti a jsou docela kratke. Speed run pod hodinu je na internetu. Dokonce i jeden boss v 3-2 jde zabit pres mlhu lukem.

A v demons souls je dulezite na zacatku volba povolani v dark soulsu je to jedno. Pro mne osobne je DeS poutavejsi, protoze si vyberu svet do ktereho rad chodim farmit,coz v DS neni mozne, je tam jen velky svet. Ja zacinal hrat prvni DeS a behem hrani jsem si koupil DS,takze kdyz jsem byl zoufaly nedarilo se mi,tak jsem si sel odpocinout do DS. Je pravda,ze pred patchem 1.0.4 byla DS dobre zabugovana ve prospech hrace.

Skoda jen,ze v PTD nevyresili ten friendly online s kamosema no

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže v Demons Souls nejsou bonfire, hmm to je teda mazec. Za jakou postavu mi teda doporučíš hrát?

z kazdeho sveta se muzes teleport do nexusu. Nexus je takove hlavni centrum svetu. Jak si hru osvojis,tak ti budou ty svety pripadat male a kratke,i kdyz tak nevypadaji. Takovy 3 - 2 je obrovsky.

Vetsina hracu zacina hrat za royalty, je na prvnim levelu a ma overpowered magic. Ma od zacatku silver catalyst,takze je velice mocny. Ve 4-1 si pak vezmes crescent falchion +1(nejsilnejsi zbran v new game) a vic nepotrebujes. Hrou projdes jak maslem. Zacal jsem psat trophy navod a pak jsem na nej zapomnel. No mohl bych ho dokoncit do vanoc:)

jak pise th0ca: jak zabijes bosse tak tam je bornfire, pokazde za zabiti bosse (dostanes z nej dusi) Krome prvniho sveta jsou tam vzdy 3 v levelu(svete)

Upraveno uživatelem headhot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak moje žena se nakonec rozhodla mi to dát dřív, asi věděla že to po ní budu chtít:wohow:. vypadá to dobře, grafika ujde, ale atmosféra mi připadala temnější v Dark Souls. Ale na co jsem teda nepřišel, jak se ukládá hra. Myslel jsem že to bude jak u DS na každém místě, ale ne. Nevíte někdo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak moje žena se nakonec rozhodla mi to dát dřív, asi věděla že to po ní budu chtít:wohow:. vypadá to dobře, grafika ujde, ale atmosféra mi připadala temnější v Dark Souls. Ale na co jsem teda nepřišel, jak se ukládá hra. Myslel jsem že to bude jak u DS na každém místě, ale ne. Nevíte někdo?

tam kde hru vypnes tam se objevis.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu