Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Dark Souls


.Den

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Jen jsem to zkoušel, tak to jsem byl teda v tom levelu 1-1. Pak už by to mělo ukládat tak jak v Dark souls?

tak v levelu 1-1 dokud nezabijes prvniho bosse, neznas bornfire,neznas levelovani a vlastne ani nevis jake je tve poslani. Hlavne na zacatku nechod k tomu rytiri s red eye. Hlavne pomoz Ostrava a nezabijej ho. Jsou s nim pak 4 questy. Pada z nej klic do specialni kaplicky,kde ziskas super zbroj a mec na new game. Ten klic ziskas pozdeji.

No ja kdyz jsem vzdycky koncil,pouzil jsem home buttons a quit game. Nebo pres start a sel jsem do main menu. Dneska mi prijde cinska verze,tak se na to mrknu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně se celkem často stává, že ukončím hru ve 4-2 a když ji znovu zapnu, jsem ve 4-1. Takže to asi občas nějak zahapruje

tak objevis se u bornfire ve 4-1 takze staci krok dopredu a jsi ve 4-2. Ohledne ukladani jeste. Staci,kdyz zabijes neco nebo seberes predmet,tak to hra ulozi. Samozrejme pokud nic neseberes,tak hra nema duvod nic ukladat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi jsem to blbě popsal. Příklad: Jdu do 4-2 farmit duše na Reaperovi, nakoupím šípy a ukončím hru. Večer ji zapnu a objevím se na začátku 4. světa, ne za prvním bossem u Adjudicator Archstone.

tak ja chodim vzdycky z bornfire za bossem 4-2 (u nevim jak jmenuje ten slepej boss) farmit purebladestone. Jinak duse neresim, kdyz zacnu s novou postavou vytvorim 1000 duplikatu boss souls a je to. EU verzi jsem prosel ciste,ale u usa a cinske na to kaslu. Ono staci,ze stravite ve 4-3 a 4-2 farmenim pure gemu,zabit a reset a furt dokola. Je to ohavnost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já byl na první hraní po 6 hodinách pořád ve Firelinku a Undead Burgu. Tam jsem totiž nevěděl, že mám jít po těch schodech nahoru a místo toho jsem šel na ten hřbitov za kostíkama a několikrát mě tam sejmuli, až mi kdosi poradil že tam nemám co dělat. Dále pak asi až na po 15cté se mi podařilo sejmout Tauruse. Takže pro mě byly začátky v DS docela kruty. Ted´už je to jiny kafíčko. Hru jsem 2x dohrál do konce, pokaždé s jinou postavou (pyromancer a warrior). Na druhé hraní jsem hrou prošel jak máslem. Např: takového Sifa v Darkroot jsem kilnul na první pokus. U prvního hraní jsem se s ním jebal několik hodin. I DLC Artorias jsem prošel jako nic. Je to opravdu hlavně o trpělivosti a odhodlání nevzdat se.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý, já si říkal, jestli nejdu nějak pomalu, protože dostávám, že to neni možný. Ale zatím u toho držím, takže snad to pak bude lepší. Za těch 6 hodin jsem se teda dostal k tomu kovářovi, kde je pak v podzemí ta jednonohá potvora.

Tauruse jsem dával asi 18x, až mě pak napadlo, že z tý věže ho můžu sejmout celkem v pohodě.

Jinak taky už za sebou mám první spolupráci, která dopadla celkem úspěšně, protože tam už nemám to opancéřovaný prase, které bylo celkem brutální.

Rozhodně jsem ze hry nadšený a zatím jsem ani nehodil s ovladačem. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak asi kazdej pri prvnim hrani behem prvnich deseti hodin se babral kolem undead parish maximalne, ja si pamatuju ze sem travil hodne hodin na stone golemech nez sem si troufnul jit do blighttownu. Kupodivu mi boss kterej delal nejvic problemi byla queeslag. A pak taky miniboss demon titanite. Ale je o tom prijmout hlavne pravidla, ktery ta hra ma, bez toho se clovek daleko nedostane a je to potom tezka prace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja ze zacatku nemel moc problemy protoze jsem skoro dohral Demons Souls..i tak me ale prvni dohrani zabralo 60 hodin, druhe pak 28. Ted uz si jedu pro zabavu ruzny classy. BTW Poradi mi nekdo armor pro clerica? Porad se nejak nemuzu rozhodnout co vylepsovat..asi bych chtel nejrychlejsi pohyb s pouzitim Ring Of Favor a nebo 50% equip load bez toho prstenu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak mi prislo konecne domu BD Prepare to Die edice... prvni co me hned dost zklamalo je to, ze na PS3, je to jen BD disk. Neni u toho zadnej plakat, zadnej artbook, zadny karticky. To je dost zklamani, ze to je jen u PC verze. Kdybych to vedel, tak si rovnou koupim jen DLC a bylo by... Dalsi vec, hra se pousti jako nova hra, takze neni mozny, ani kdyz puvodni Dark Souls mam taky UK verzi, pouzit SAVY. Musi se to hrat od znova, coz je na jednu stranu pohoda, ale na druhou, fnuk fnuk muj PvP charakter nebudu moc pouzivat :( No a treti vec, nema to zadny trofeje navic? (diky Bartolomeus za upresneni),. No to me poser... jedna z veci na kterou sem se tesil a taky prd :(

Takze celkove, kupovat BD verzi, kdyz uz clovek ma tu puvodni, nema smysl... lepsi koupit za 350,. dlc na PSN. Ja sem sice BD verzi kupoval za nejakych 490,- ale i tak me to sklamalo, tak snad aspon obsah vynahradi ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak mi prislo konecne domu BD Prepare to Die edice... prvni co me hned dost zklamalo je to, ze na PS3, je to jen BD disk. Neni u toho zadnej plakat, zadnej artbook, zadny karticky. To je dost zklamani, ze to je jen u PC verze. Kdybych to vedel, tak si rovnou koupim jen DLC a bylo by... Dalsi vec, hra se pousti jako nova hra, takze neni mozny, ani kdyz puvodni Dark Souls mam taky UK verzi, pouzit SAVY. Musi se to hrat od znova, coz je na jednu stranu pohoda, ale na druhou, fnuk fnuk muj PvP charakter nebudu moc pouzivat :( No a treti vec, nema to zadny trofeje navic? (diky Bartolomeus za upresneni),. No to me poser... jedna z veci na kterou sem se tesil a taky prd :(

Takze celkove, kupovat BD verzi, kdyz uz clovek ma tu puvodni, nema smysl... lepsi koupit za 350,. dlc na PSN. Ja sem sice BD verzi kupoval za nejakych 490,- ale i tak me to sklamalo, tak snad aspon obsah vynahradi ...

jak jsem psal v minulych prispevcich. Proto jsem si kupoval pc verzi,protoze mela hrozne bonusu a v xzone i v cenega mi rekli,ze ps3 verze nebude jinak sponzorovana bonusy. + ty save uz jsem taky psal, takze nemuzes byt tak sokovany:) ja jsem taky zacal hrat od zacatku,ale uz se mi moc nechce, kdyz to znam z pc. Spis mam chute na demons souls :) jsou kratsi. Stejne pokud uz znas DS,tak master key,rychle pro cervene saty,dragon sword a zabit hydru a sup do dlc a tam se levelit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja vim ze si psal o savech, ale ty si psal, mas uk verzi dark souls a dlc z cz store... coz slo tak nejak do krize, proto sem to upresnil, ze to nejde ani Uk vs Uk... o tech bonusech ses mohl zminit, usetril by si mi cekani :( a poridil bych taky PC verzi ... a dlc z psn hned :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja vim ze si psal o savech, ale ty si psal, mas uk verzi dark souls a dlc z cz store... coz slo tak nejak do krize, proto sem to upresnil, ze to nejde ani Uk vs Uk... o tech bonusech ses mohl zminit, usetril by si mi cekani :( a poridil bych taky PC verzi ... a dlc z psn hned :(

ja mam disk od tebe z UK, a predtim jsem hral DS z ceske distribuce,takze savy jsou funkcni na vsechny verze krome z disku UK, jinak DLC z psn store funguje na vsechny verze, neni tam ani lock na usa verze. O tech bonusech jsem psal pri vydani pc verze. Jinak pokud ten obchod mel napsano,ze tam jsou,tak to vrat a reklamuj, z jejich strany se jedna o podvod.

treba tady u xzone http://www.xzone.cz/nahledps3.php3?idg=852 ps3 a pc http://www.xzone.cz/nahledgame.php3?idg=3087 Ty bonusy jsou sponzorovany cenegou,takze se to tyka pouze, polska,nas,slovaku a madaru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu